Η περιήγηση στον παρόντα ιστότοπο συνεπάγεται ότι συμφωνείτε με τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Χρήσης Cookies.

Π.Α.Ο.Κ.

Ποδόσφαιρο, μπάσκετ, στίβος κλπ.
'71
Crazy poster
Crazy poster

Re: Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό '71 » 10 Φεβ 2019, 20:19

2-0 η μπαοκάρα ημίχρονο και γω περήφανος νεο-παοκτζής,σκίστε τον κωλόχοντρο.
0 .

'71
Crazy poster
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό '71 » 10 Φεβ 2019, 21:40

Χαλαρά 3-1 καθάρισε ο παοκ,ο χοντρός πήρε ένα καλό μάθημα σήμερα.Αλήθεια αυτός ο εξυπνάκιας με άβαταρ πρετετέρη φωτιά στα τόπια που χάθηκε;
0 .

Άβαταρ μέλους
ВладимирВладимирович
Supreme poster
Supreme poster

Δημοσίευσηαπό ВладимирВладимирович » 10 Φεβ 2019, 21:49

:yesyes:
0 .
Αρίστος έγραψε:Παντα ημουν αμερικανοφιλος και ρωσοφιλος ταυτοχρονα (οπως και ο Τραμπ στις προεκλογικες του δηλωσεις).

sfakasgreek1
Rookie poster
Rookie poster

Δημοσίευσηαπό sfakasgreek1 » 27 Φεβ 2019, 04:29

'71 έγραψε:
ВладимирВладимирович έγραψε:Προφανως. Η χαβουζα με τα δοντια και τα νύχια προσπαθει να κρατήσει το σαπιο συστημα του. Αλλα δεν μασαμε, το προταθλημα θα'ναι δικο μας.

Εγώ δεν πολυασχολούμαι με τον ελληνικό αθλητισμό και τον αθλητισμό γενικώς,ασχολούμαι με το οικονομικό του σκέλος όμως.Αν και φίλος του ολυμπιακού μετά τη στροφή της ομάδας στη μητσοτακική αλητεία έχω γίνει φανατικός παοκτζής και κάποιες φορές τα βράδυα ακούω αρένα φμ.Το πρώτο ημίχρονο που είδε παίχτηκε μεγάλη αλητεία με τις κάρτες εις βάρος του παοκ.Τρομερή αλητεία.

Ελα και μια φορα τουμπα να γινεις 100% ΠΑΟΚ κανε τα παιδια σου Η ανιψια σου ΠΑΟΚ και ετσι θα εχεις κανει το χρεος σου σαν ΠΑΟΚΙ
0 .

'71
Crazy poster
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό '71 » 27 Φεβ 2019, 09:38

sfakasgreek1 έγραψε:
'71 έγραψε:Εγώ δεν πολυασχολούμαι με τον ελληνικό αθλητισμό και τον αθλητισμό γενικώς,ασχολούμαι με το οικονομικό του σκέλος όμως.Αν και φίλος του ολυμπιακού μετά τη στροφή της ομάδας στη μητσοτακική αλητεία έχω γίνει φανατικός παοκτζής και κάποιες φορές τα βράδυα ακούω αρένα φμ.Το πρώτο ημίχρονο που είδε παίχτηκε μεγάλη αλητεία με τις κάρτες εις βάρος του παοκ.Τρομερή αλητεία.

Ελα και μια φορα τουμπα να γινεις 100% ΠΑΟΚ κανε τα παιδια σου Η ανιψια σου ΠΑΟΚ και ετσι θα εχεις κανει το χρεος σου σαν ΠΑΟΚΙ

Δεν έχω οικογένεια,και δε μπορώ ν'ανέβω σαλονίκη τώρα.Εξάλλου, ο ΠΑΟΚ είναι ιδέα. :D
0 .

sfakasgreek1
Rookie poster
Rookie poster

Δημοσίευσηαπό sfakasgreek1 » 28 Φεβ 2019, 08:05

'71 έγραψε:
sfakasgreek1 έγραψε:Ελα και μια φορα τουμπα να γινεις 100% ΠΑΟΚ κανε τα παιδια σου Η ανιψια σου ΠΑΟΚ και ετσι θα εχεις κανει το χρεος σου σαν ΠΑΟΚΙ

Δεν έχω οικογένεια,και δε μπορώ ν'ανέβω σαλονίκη τώρα.Εξάλλου, ο ΠΑΟΚ είναι ιδέα. :D

Για αρχη παρε μια φανελα και κασκολ του ΠΑΟΚ .Και δευτερον οποιο πιτσιρικι εχεις στο στενο σου περιβαλλον προσυλησετον και ετσι θα εχεις κανει το παοκτσιδικο σου καθηκον :D
1 .

Επιστροφή σε “Αθλητισμός”