• Ενεργά Θέματα 
Η περιήγηση στον παρόντα ιστότοπο συνεπάγεται ότι συμφωνείτε με τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Χρήσης Cookies.

Π.Α.Ο.Κ.

Ποδόσφαιρο, μπάσκετ, στίβος κλπ.
Στύγιος

Re: Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Στύγιος » 03 Φεβ 2019, 20:04

Οργισμένος έγραψε:Αν δεν αλλαξει κατι δραματικα στον τροπο παιχνιδιου του παοκ ή στο ορφανο απο Πριγιο ροστερ τοτε ειναι πασιφανες οτι χανουμε το πρωταθλημα.
Βεβαια ας δουμε αυριο την ενβαση διοτι οι αραβες τα μασανε για την ρητρα καθως θελουν να την δωσουν σε δοσεις και η διοικηση λεει οχι.
Αυριο θα φανει.
Θαναι αυτοκτονικο να φυγει ο παικτης διχως να πληρωθει η ρητρα μεχρι κεραιας και αμεσα.


Μλκ είσαι αυτοκαταστροφικός, από τότε που έφυγε ο Πρίγιοβιτς, επιτέλους ο ΠΑΟΚ βάζει γκολ και πολλά μάλιστα.
0 .

Στύγιος

ψτο ε΄9ισσαμερ

Δημοσίευσηαπό Στύγιος » 03 Φεβ 2019, 20:13

Στύγιος έγραψε:
Οργισμένος έγραψε:Αν δεν αλλαξει κατι δραματικα στον τροπο παιχνιδιου του παοκ ή στο ορφανο απο Πριγιο ροστερ τοτε ειναι πασιφανες οτι χανουμε το πρωταθλημα.
Βεβαια ας δουμε αυριο την ενβαση διοτι οι αραβες τα μασανε για την ρητρα καθως θελουν να την δωσουν σε δοσεις και η διοικηση λεει οχι.
Αυριο θα φανει.
Θαναι αυτοκτονικο να φυγει ο παικτης διχως να πληρωθει η ρητρα μεχρι κεραιας και αμεσα.


Μλκ είσαι αυτοκαταστροφικός, από τότε που έφυγε ο Πρίγιοβιτς, επιτέλους ο ΠΑΟΚ βάζει γκολ και πολλά μάλιστα.
Χοχο ;το είδαμε και το χα'ίρι του Πρίγιο στην Αραβία ,μία παίζει ,δύο τραυματίζεται.
0 .

'71
Crazy poster
Crazy poster
Δημοσιεύσεις: 1671

Re: Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό '71 » 03 Φεβ 2019, 20:23

Εχουνε πάρει γραμμή να φορτώσουνε την παοκάρα με κάρτες ή μου φαίνεται;
0 .

Άβαταρ μέλους
ВладимирВладимирович
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 9706
Τοποθεσία: ГуляйПоле

Re: Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό ВладимирВладимирович » 03 Φεβ 2019, 20:29

'71 έγραψε:Εχουνε πάρει γραμμή να φορτώσουνε την παοκάρα με κάρτες ή μου φαίνεται;

Προφανως. Η χαβουζα με τα δοντια και τα νύχια προσπαθει να κρατήσει το σαπιο συστημα του. Αλλα δεν μασαμε, το προταθλημα θα'ναι δικο μας.
0 .
ΤΣΠΡΤΚ ΓΜΣ

Στύγιος

Re: Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Στύγιος » 03 Φεβ 2019, 20:44

Πλέον ο Πρίγιοβιτς θα πληρώσει για να γυρίσει στον ΠΑΟΚ..
0 .

'71
Crazy poster
Crazy poster
Δημοσιεύσεις: 1671

Re: Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό '71 » 03 Φεβ 2019, 21:27

ВладимирВладимирович έγραψε:
'71 έγραψε:Εχουνε πάρει γραμμή να φορτώσουνε την παοκάρα με κάρτες ή μου φαίνεται;

Προφανως. Η χαβουζα με τα δοντια και τα νύχια προσπαθει να κρατήσει το σαπιο συστημα του. Αλλα δεν μασαμε, το προταθλημα θα'ναι δικο μας.

Εγώ δεν πολυασχολούμαι με τον ελληνικό αθλητισμό και τον αθλητισμό γενικώς,ασχολούμαι με το οικονομικό του σκέλος όμως.Αν και φίλος του ολυμπιακού μετά τη στροφή της ομάδας στη μητσοτακική αλητεία έχω γίνει φανατικός παοκτζής και κάποιες φορές τα βράδυα ακούω αρένα φμ.Το πρώτο ημίχρονο που είδε παίχτηκε μεγάλη αλητεία με τις κάρτες εις βάρος του παοκ.Τρομερή αλητεία.
0 .

Άβαταρ μέλους
ВладимирВладимирович
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 9706
Τοποθεσία: ГуляйПоле

Re: Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό ВладимирВладимирович » 03 Φεβ 2019, 21:28

ΑΝΊΚΗΤΟΣ! :o
Ακομα και με 10...
0 .
ΤΣΠΡΤΚ ΓΜΣ

Άβαταρ μέλους
ВладимирВладимирович
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 9706
Τοποθεσία: ГуляйПоле

Re: Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό ВладимирВладимирович » 03 Φεβ 2019, 21:30

ΟΜΑΔΆΡΑ! ΠΑΟΚΆΡΑ!
0 .
ΤΣΠΡΤΚ ΓΜΣ

'71
Crazy poster
Crazy poster
Δημοσιεύσεις: 1671

Re: Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό '71 » 03 Φεβ 2019, 21:30

Κανονικά για 2πλό καρφί ήτανε το ματς.Αλοιφή τον είχαν κάνει το τζαμπασοφιά στο 1ο ημίχρονο...
0 .

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3863

Re: Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Οργισμένος » 04 Φεβ 2019, 16:27

'71 έγραψε:Κανονικά για 2πλό καρφί ήτανε το ματς.Αλοιφή τον είχαν κάνει το τζαμπασοφιά στο 1ο ημίχρονο...

Etsi ακριβως.

Οσμιζομαι δακτυλο γαβρου στην ουεφα.
Ο διαιτητης ηταν σε διατεταγμενη υπηρεσια.
0 .
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...


Επιστροφή σε “Αθλητισμός”