Συχνότητα ερωτικής ζωής προ Covid, σε χρονιές με καραντίνα και μετα τις καραντίνες

Ψυχική και σωματική υγεία, ομορφιά, ερωτική ζωή.
Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Prediction Guru
Prediction Guru
Δημοσιεύσεις: 22489

Συχνότητα ερωτικής ζωής προ Covid, σε χρονιές με καραντίνα και μετα τις καραντίνες

Δημοσίευσηαπό Αρίστος » 26 Ιαν 2023, 18:40

Συγκρινετε τρια διαστηματα.

2018 και 2019.

2020 και 2021 (οι χρονιες με καραντινα).

2022 (μετα την καραντινα).

.

.
0 .
Αναφερόμενος στη χαλάρωση της καραντίνας, ο Σόιμπλε δήλωσε ότι "δεν μπορούμε να εμπιστευθούμε την απόφαση αποκλειστικά στους επιδημιολόγους, αλλά πρέπει να σταθμίσουμε και τις σημαντικές οικονομικές, κοινωνικές, ψυχολογικές ή άλλες επιπτώσεις".

.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Prediction Guru
Prediction Guru
Δημοσιεύσεις: 22489

Re: Συχνότητα ερωτικής ζωής προ Covid, σε χρονιές με καραντίνα και μετα τις καραντίνες

Δημοσίευσηαπό Αρίστος » 26 Ιαν 2023, 18:47

Εγω θα ειμαι ειλικρινης και να ειστε κι εσεις, πριν τις καραντινες ειχα νορμαλ συχνοτητα, με τις καραντινες υπηρξε καθιζηση οχι μονο σε συχνοτητα αλλα και σε σχεση, κανονικη σχεση δημιουργησα ξανα τον καλοκαιρι του 2022 και την κραταω ακομη.

ΔΕν φτανει δηλαδη που μας κοψαν τη δουλεια, μας κοψαν και το σεξ.

.
0 .
Αναφερόμενος στη χαλάρωση της καραντίνας, ο Σόιμπλε δήλωσε ότι "δεν μπορούμε να εμπιστευθούμε την απόφαση αποκλειστικά στους επιδημιολόγους, αλλά πρέπει να σταθμίσουμε και τις σημαντικές οικονομικές, κοινωνικές, ψυχολογικές ή άλλες επιπτώσεις".

.

Άβαταρ μέλους
Ραν ταν πλαν
Kalamata Lover
Kalamata Lover
Δημοσιεύσεις: 13102
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Συχνότητα ερωτικής ζωής προ Covid, σε χρονιές με καραντίνα και μετα τις καραντίνες

Δημοσίευσηαπό Ραν ταν πλαν » 26 Ιαν 2023, 22:16

Ποιος το γαμάει το σεξ ρε Αρίστο. :fico:
0 .
Εθνικόφρων σταλινικός κομμουνιστής.

Άβαταρ μέλους
nemo
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 16504

Re: Συχνότητα ερωτικής ζωής προ Covid, σε χρονιές με καραντίνα και μετα τις καραντίνες

Δημοσίευσηαπό nemo » 26 Ιαν 2023, 23:40

exei dikio ο ραν εγω μετα απο τριτη ηττα σκεφτομαι να τον κοψω
0 .
το απόλυτο ένα που συχαίνομαι είναι οι αυταπάτες
επειδη είναι και ο λόγος της ύπαρξής μου

Άβαταρ μέλους
nemo
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 16504

Re: Συχνότητα ερωτικής ζωής προ Covid, σε χρονιές με καραντίνα και μετα τις καραντίνες

Δημοσίευσηαπό nemo » 26 Ιαν 2023, 23:51

Ραν ταν πλαν έγραψε:Ποιος το γαμάει το σεξ ρε Αρίστο. :fico:

πως μας προεκυψες σοφος εσυ !!
0 .
το απόλυτο ένα που συχαίνομαι είναι οι αυταπάτες
επειδη είναι και ο λόγος της ύπαρξής μου

Άβαταρ μέλους
nemo
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 16504

Re: Συχνότητα ερωτικής ζωής προ Covid, σε χρονιές με καραντίνα και μετα τις καραντίνες

Δημοσίευσηαπό nemo » 27 Ιαν 2023, 10:51

τωρα για να απαντησουμε και στην ερωτηση -εγω απο την δευτερη καραντινα επαθα μια μορφη καθιζησης

και αν θυμαμαι το ειχα πει -και απο τοτε σαν να εγινε μονιμη
0 .
το απόλυτο ένα που συχαίνομαι είναι οι αυταπάτες
επειδη είναι και ο λόγος της ύπαρξής μου

Άβαταρ μέλους
Ραν ταν πλαν
Kalamata Lover
Kalamata Lover
Δημοσιεύσεις: 13102
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Συχνότητα ερωτικής ζωής προ Covid, σε χρονιές με καραντίνα και μετα τις καραντίνες

Δημοσίευσηαπό Ραν ταν πλαν » 27 Ιαν 2023, 11:57

nemo έγραψε:τωρα για να απαντησουμε και στην ερωτηση -εγω απο την δευτερη καραντινα επαθα μια μορφη καθιζησης

και αν θυμαμαι το ειχα πει -και απο τοτε σαν να εγινε μονιμη


Εσύ δεν είσαι αντιπροσωπευτικό δείγμα γιατί είσαι μονογαμικός. :D
Με πάνω από δέκα χρόνια γάμου δε χρειάζονται καραντίνες για να πάθεις καθίζηση.
Και πάλι καλά να λες αφού καταφέρνεις και τη βρίσκεις για να τη βγάλεις για κατούρημα. :fico:
0 .
Εθνικόφρων σταλινικός κομμουνιστής.

Άβαταρ μέλους
Ραν ταν πλαν
Kalamata Lover
Kalamata Lover
Δημοσιεύσεις: 13102
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Συχνότητα ερωτικής ζωής προ Covid, σε χρονιές με καραντίνα και μετα τις καραντίνες

Δημοσίευσηαπό Ραν ταν πλαν » 27 Ιαν 2023, 11:59

nemo έγραψε:
Ραν ταν πλαν έγραψε:Ποιος το γαμάει το σεξ ρε Αρίστο. :fico:

πως μας προεκυψες σοφος εσυ !!


Άμα πάνω στο νταραβέρι σε είχαν κλάσει κι εσένα στη μούρη καμιά δεκαριά κι εσύ σοφός θα ήσουν. :fico:
0 .
Εθνικόφρων σταλινικός κομμουνιστής.

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47349
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Συχνότητα ερωτικής ζωής προ Covid, σε χρονιές με καραντίνα και μετα τις καραντίνες

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 27 Ιαν 2023, 13:09

Μην ξεχάσεις μπαρμπαρίστο να μας ενημερώσεις για το κάθε πότε την έπαιζες πριν, κατά την διάρκεια και μετά την καραντίνα.
0 .
Αρίστος έγραψε:Oτι λεω ειναι προιον ενδελεχους μελετης και οχι φαντασιοπληξιας σαν τα φιδια που παραγουν τα εκφυλισμενα δυτικα μιντια.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Prediction Guru
Prediction Guru
Δημοσιεύσεις: 22489

Re: Συχνότητα ερωτικής ζωής προ Covid, σε χρονιές με καραντίνα και μετα τις καραντίνες

Δημοσίευσηαπό Αρίστος » 28 Ιαν 2023, 04:42

Εσυ μπουλη τραβα κανε το εμβολιο σου, πως λεγαμε ρουφα το αβγο σου τωρα θα λεμε στα ψεκομπολ τραβα κανε το εμβολιο σου να στανιαρεις. :laugh1:

.
0 .
Αναφερόμενος στη χαλάρωση της καραντίνας, ο Σόιμπλε δήλωσε ότι "δεν μπορούμε να εμπιστευθούμε την απόφαση αποκλειστικά στους επιδημιολόγους, αλλά πρέπει να σταθμίσουμε και τις σημαντικές οικονομικές, κοινωνικές, ψυχολογικές ή άλλες επιπτώσεις".

.


Επιστροφή σε “Υγεία - Ερωτική ζωή”