Ο Πούτιν ειρωνεύεται τους Δυτικούς: «Τι ώρα θα γινόταν η εισβολή στην Ουκρανία;»

Όλες οι διεθνείς ειδήσεις.
Άβαταρ μέλους
nemo
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 16504

Re: Ο Πούτιν ειρωνεύεται τους Δυτικούς: «Τι ώρα θα γινόταν η εισβολή στην Ουκρανία;»

Δημοσίευσηαπό nemo » 03 Φεβ 2023, 12:10

oxi ρε πλουτων δεν ειδαμε καμια ελλειψη αλλα μονο κατι ψιλοελλειψεις στα φαρμακα και κατι μικροαυξησεις
στα ειδη τροφιμου και στα καυσιμα που ολα αυτα διορθωνονται με τις παρεμβασεις του μεγιστου κουλι
που συνεχιζει ακαθεκτος να μοιραζει σανο στους ψηφοφορους του και αυτοι σαν καλες αγελαδες του λενε και ευχαριστω
μουγκανιζοντας στο πρασινο λιβαδι
0 .
το απόλυτο ένα που συχαίνομαι είναι οι αυταπάτες
επειδη είναι και ο λόγος της ύπαρξής μου

Άβαταρ μέλους
pluton
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 15424

Re: Ο Πούτιν ειρωνεύεται τους Δυτικούς: «Τι ώρα θα γινόταν η εισβολή στην Ουκρανία;»

Δημοσίευσηαπό pluton » 03 Φεβ 2023, 16:56

nemo έγραψε:oxi ρε πλουτων δεν ειδαμε καμια ελλειψη αλλα μονο κατι ψιλοελλειψεις στα φαρμακα και κατι μικροαυξησεις
στα ειδη τροφιμου και στα καυσιμα που ολα αυτα διορθωνονται με τις παρεμβασεις του μεγιστου κουλι
που συνεχιζει ακαθεκτος να μοιραζει σανο στους ψηφοφορους του και αυτοι σαν καλες αγελαδες του λενε και ευχαριστω
μουγκανιζοντας στο πρασινο λιβαδι



Ναι ψιλοαυξησεις, όχι Αρμαγεδώνας, διότι έτσι το παρουσίαζαν... Οι ψιλοαυξησεις έγιναν και στην Ρωσία και από τώρα θα έχει και χοντρό αυξήσεις.
0 .
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ: «Τελειώνουμε σήμερα ότι δεν κατάφερε να ολοκληρώσει το ΕΑΜ. Είναι δική μας επιλογή οι Πρέσπες».

Perseus1966
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 2913

Re: Ο Πούτιν ειρωνεύεται τους Δυτικούς: «Τι ώρα θα γινόταν η εισβολή στην Ουκρανία;»

Δημοσίευσηαπό Perseus1966 » 03 Φεβ 2023, 20:02

Ο ηλιθιος που υποστηριζετε θελει να σας κανει φοκο

0 .

Perseus1966
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 2913

Re: Ο Πούτιν ειρωνεύεται τους Δυτικούς: «Τι ώρα θα γινόταν η εισβολή στην Ουκρανία;»

Δημοσίευσηαπό Perseus1966 » 03 Φεβ 2023, 20:06

pluton έγραψε:
nemo έγραψε:oxi ρε πλουτων δεν ειδαμε καμια ελλειψη αλλα μονο κατι ψιλοελλειψεις στα φαρμακα και κατι μικροαυξησεις
στα ειδη τροφιμου και στα καυσιμα που ολα αυτα διορθωνονται με τις παρεμβασεις του μεγιστου κουλι
που συνεχιζει ακαθεκτος να μοιραζει σανο στους ψηφοφορους του και αυτοι σαν καλες αγελαδες του λενε και ευχαριστω
μουγκανιζοντας στο πρασινο λιβαδι



Ναι ψιλοαυξησεις, όχι Αρμαγεδώνας, διότι έτσι το παρουσίαζαν... Οι ψιλοαυξησεις έγιναν και στην Ρωσία και από τώρα θα έχει και χοντρό αυξήσεις.

τι ψιλοαυξησεις ρε φιλε ,το λαδι απο 24 το 5 λιτρο μου ο πηγε 30 σε ενα μηνα το τσιπουρο απο 35 σε 40
0 .

Άβαταρ μέλους
pluton
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 15424

Re: Ο Πούτιν ειρωνεύεται τους Δυτικούς: «Τι ώρα θα γινόταν η εισβολή στην Ουκρανία;»

Δημοσίευσηαπό pluton » 03 Φεβ 2023, 20:59

Perseus1966 έγραψε:
pluton έγραψε:

Ναι ψιλοαυξησεις, όχι Αρμαγεδώνας, διότι έτσι το παρουσίαζαν... Οι ψιλοαυξησεις έγιναν και στην Ρωσία και από τώρα θα έχει και χοντρό αυξήσεις.

τι ψιλοαυξησεις ρε φιλε ,το λαδι απο 24 το 5 λιτρο μου ο πηγε 30 σε ενα μηνα το τσιπουρο απο 35 σε 40



Αυτό συμβαίνει μόνο στην Ελλάδα; Δεν συμβαίνει στις ΗΠΑ; Δεν συμβαίνει σε όλη την ΕΕ; Δεν συμβαίνει στην Ρωσία;

Είπαμε με μέτρο οι :whatever45: :whatever45: :whatever45:
0 .
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ: «Τελειώνουμε σήμερα ότι δεν κατάφερε να ολοκληρώσει το ΕΑΜ. Είναι δική μας επιλογή οι Πρέσπες».

Perseus1966
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 2913

Re: Ο Πούτιν ειρωνεύεται τους Δυτικούς: «Τι ώρα θα γινόταν η εισβολή στην Ουκρανία;»

Δημοσίευσηαπό Perseus1966 » 04 Φεβ 2023, 09:25

pluton έγραψε:
Perseus1966 έγραψε:τι ψιλοαυξησεις ρε φιλε ,το λαδι απο 24 το 5 λιτρο μου ο πηγε 30 σε ενα μηνα το τσιπουρο απο 35 σε 40



Αυτό συμβαίνει μόνο στην Ελλάδα; Δεν συμβαίνει στις ΗΠΑ; Δεν συμβαίνει σε όλη την ΕΕ; Δεν συμβαίνει στην Ρωσία;

Είπαμε με μέτρο οι :whatever45: :whatever45: :whatever45:

Ναι αλλα εγω δεν παιρνω 15 $ την ωρα και στην τελευταια αναλυση εγω φταιω για τον πληθωρισμο να γαμαγαν τα λεφτοδενδρα,για αυτο δεν μπηκαμε στο ευρω?
0 .

Άβαταρ μέλους
pluton
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 15424

Re: Ο Πούτιν ειρωνεύεται τους Δυτικούς: «Τι ώρα θα γινόταν η εισβολή στην Ουκρανία;»

Δημοσίευσηαπό pluton » 04 Φεβ 2023, 12:17

Perseus1966 έγραψε:
pluton έγραψε:

Αυτό συμβαίνει μόνο στην Ελλάδα; Δεν συμβαίνει στις ΗΠΑ; Δεν συμβαίνει σε όλη την ΕΕ; Δεν συμβαίνει στην Ρωσία;

Είπαμε με μέτρο οι :whatever45: :whatever45: :whatever45:

Ναι αλλα εγω δεν παιρνω 15 $ την ωρα και στην τελευταια αναλυση εγω φταιω για τον πληθωρισμο να γαμαγαν τα λεφτοδενδρα,για αυτο δεν μπηκαμε στο ευρω?



Τώρα θα μας τρελάνεις;

Ποια κυβέρνηση νομίζεις ότι θα διατηρούσε σταθερό τον πληθωρισμό σε αυτή την περίοδο;

Κυβέρνηση Τσίπρα; Κυβέρνηση ΚΚΕ;

Μη παλαβώσουμε τώρα, δηλαδή η Τουρκία με φιλορωσική πολιτική δεν έχει πληθωρισμό;

Τουρκία: Σπάει κάθε ρεκόρ ο πληθωρισμός.

Έφθασε στο 85,5% τον Οκτώβριο – Εφιαλτικές αυξήσεις στις τιμές τροφίμων


Τουρκία: Σπάει κάθε ρεκόρ ο πληθωρισμός


Σύμφωνα με τα στοιχεία που έδωσε χθες στη δημοσιότητα η Στατιστική Υπηρεσία της Τουρκίας, οι τιμές των τροφίμων είναι σήμερα 99,1% υψηλότερες σε σύγκριση με εκείνες της αντίστοιχης περιόδου του περασμένου έτους. Το κόστος της στέγης έχει επίσης αυξηθεί κατά 85%, ενώ οι τιμές εισιτηρίων των μέσων μαζικής μεταφοράς έχουν εκτοξευθεί κατά 117,2%.

[EPA]
BLOOMBERG, REUTERS, CNBC

04.11.2022 • 07:08

https://www.kathimerini.gr/economy/5621 ... thorismos/

0 .
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ: «Τελειώνουμε σήμερα ότι δεν κατάφερε να ολοκληρώσει το ΕΑΜ. Είναι δική μας επιλογή οι Πρέσπες».

Άβαταρ μέλους
pluton
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 15424

Re: Ο Πούτιν ειρωνεύεται τους Δυτικούς: «Τι ώρα θα γινόταν η εισβολή στην Ουκρανία;»

Δημοσίευσηαπό pluton » 04 Φεβ 2023, 16:54

ΟΙ ΡΩΣΟΙ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΟΥΝ. :D

Ο ρωσικός ενεργειακός κολοσσός Gazprom ανακοίνωσε ότι θα στείλει 24,2 εκατομμύρια κυβικά μέτρα φυσικού αερίου στην Ευρώπη μέσω της Ουκρανίας τη Δευτέρα.
0 .
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ: «Τελειώνουμε σήμερα ότι δεν κατάφερε να ολοκληρώσει το ΕΑΜ. Είναι δική μας επιλογή οι Πρέσπες».

Perseus1966
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 2913

Re: Ο Πούτιν ειρωνεύεται τους Δυτικούς: «Τι ώρα θα γινόταν η εισβολή στην Ουκρανία;»

Δημοσίευσηαπό Perseus1966 » 05 Φεβ 2023, 10:24

pluton έγραψε:
Perseus1966 έγραψε: Ναι αλλα εγω δεν παιρνω 15 $ την ωρα και στην τελευταια αναλυση εγω φταιω για τον πληθωρισμο να γαμαγαν τα λεφτοδενδρα,για αυτο δεν μπηκαμε στο ευρω?



Τώρα θα μας τρελάνεις;

Ποια κυβέρνηση νομίζεις ότι θα διατηρούσε σταθερό τον πληθωρισμό σε αυτή την περίοδο;

Κυβέρνηση Τσίπρα; Κυβέρνηση ΚΚΕ;

Μη παλαβώσουμε τώρα, δηλαδή η Τουρκία με φιλορωσική πολιτική δεν έχει πληθωρισμό;

Τουρκία: Σπάει κάθε ρεκόρ ο πληθωρισμός.

Έφθασε στο 85,5% τον Οκτώβριο – Εφιαλτικές αυξήσεις στις τιμές τροφίμων


Τουρκία: Σπάει κάθε ρεκόρ ο πληθωρισμός


Σύμφωνα με τα στοιχεία που έδωσε χθες στη δημοσιότητα η Στατιστική Υπηρεσία της Τουρκίας, οι τιμές των τροφίμων είναι σήμερα 99,1% υψηλότερες σε σύγκριση με εκείνες της αντίστοιχης περιόδου του περασμένου έτους. Το κόστος της στέγης έχει επίσης αυξηθεί κατά 85%, ενώ οι τιμές εισιτηρίων των μέσων μαζικής μεταφοράς έχουν εκτοξευθεί κατά 117,2%.

[EPA]
BLOOMBERG, REUTERS, CNBC

04.11.2022 • 07:08

https://www.kathimerini.gr/economy/5621 ... thorismos/

?
τι με νοιαζει ι κανει η ρωσσια? μπηκαμε εε για να μην εχουμε πληθωρισμο?
γιατι εχουμε τοτε?
0 .

Perseus1966
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 2913

Re: Ο Πούτιν ειρωνεύεται τους Δυτικούς: «Τι ώρα θα γινόταν η εισβολή στην Ουκρανία;»

Δημοσίευσηαπό Perseus1966 » 05 Φεβ 2023, 10:24

0 .


Επιστροφή σε “Διεθνή”