Επίθεση στη Μόσχα

Όλες οι διεθνείς ειδήσεις.
Άβαταρ μέλους
pluton
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 15496

Re: Επίθεση στη Μόσχα

Δημοσίευσηαπό pluton » 28 Μαρ 2024, 14:26

Ραν ταν πλαν έγραψε:
Λαχουρένιος έγραψε:

Αυτό τώρα πιάνεται για βασανιστήριο? :fico:


Βασανιστήριο και από τα πιο ειδεχθή αν σε καβαλάνε φακλάνες αμερικάνες που τρέφονται με χάμπουργκερ
και κοκακόλες με δυο στρέμματα κωλάθρες που αναδίδουν ξινίλα από τα δέκα μέτρα.



Συμφωνώ με βαριά καρδιά με τον Λαχουρενιο ... Η κυρία που καβαλαγε τον Αλή και γυμνασμενη ήταν και τις αρμοζουσες από στρατιωτικό κανονισμό των ΗΠΑ διαστάσεις κώλου είχε.

Και απ' ότι βλέπω ..,
Έτσι όπως το θέτεις άλλαξα γνώμη


Μια φορά βρε Λαχουρενιε έγραψες κάτι σωστό και άλλαξες γνώμη; Ούτε τώρα δηλαδή δεν συμφωνούμε που εγώ συμφωνώ μαζί σου;
0 .
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ: «Τελειώνουμε σήμερα ότι δεν κατάφερε να ολοκληρώσει το ΕΑΜ. Είναι δική μας επιλογή οι Πρέσπες».

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47441
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Επίθεση στη Μόσχα

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 28 Μαρ 2024, 15:27

pluton έγραψε:
Ραν ταν πλαν έγραψε:
Βασανιστήριο και από τα πιο ειδεχθή αν σε καβαλάνε φακλάνες αμερικάνες που τρέφονται με χάμπουργκερ
και κοκακόλες με δυο στρέμματα κωλάθρες που αναδίδουν ξινίλα από τα δέκα μέτρα.



Συμφωνώ με βαριά καρδιά με τον Λαχουρενιο ... Η κυρία που καβαλαγε τον Αλή και γυμνασμενη ήταν και τις αρμοζουσες από στρατιωτικό κανονισμό των ΗΠΑ διαστάσεις κώλου είχε.

Και απ' ότι βλέπω ..,
Έτσι όπως το θέτεις άλλαξα γνώμη


Μια φορά βρε Λαχουρενιε έγραψες κάτι σωστό και άλλαξες γνώμη; Ούτε τώρα δηλαδή δεν συμφωνούμε που εγώ συμφωνώ μαζί σου;


Ντροπή χριστιανοσυντηρητικός άνθρωπος να χεις τέτοια γούστα :D
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

Άβαταρ μέλους
pluton
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 15496

Re: Επίθεση στη Μόσχα

Δημοσίευσηαπό pluton » 28 Μαρ 2024, 15:35

Λαχουρένιος έγραψε:
pluton έγραψε:

Συμφωνώ με βαριά καρδιά με τον Λαχουρενιο ... Η κυρία που καβαλαγε τον Αλή και γυμνασμενη ήταν και τις αρμοζουσες από στρατιωτικό κανονισμό των ΗΠΑ διαστάσεις κώλου είχε.

Και απ' ότι βλέπω ..,


Μια φορά βρε Λαχουρενιε έγραψες κάτι σωστό και άλλαξες γνώμη; Ούτε τώρα δηλαδή δεν συμφωνούμε που εγώ συμφωνώ μαζί σου;


Ντροπή χριστιανοσυντηρητικός άνθρωπος να χεις τέτοια γούστα :D


Εγώ λέω ότι η στρατιωτινα είχε τις αρμοζουσες από στρατιωτικό κανονισμό των ΗΠΑ διαστάσεις κώλου. Δεν μπορεί να επικαλεστεί ο Αλής κακομεταχείριση.... Εφαρμόσαμε τα προβλεπόμενα από τον στρατιωτικό κανονισμό.
0 .
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ: «Τελειώνουμε σήμερα ότι δεν κατάφερε να ολοκληρώσει το ΕΑΜ. Είναι δική μας επιλογή οι Πρέσπες».

Άβαταρ μέλους
Προέλλην
WEF Fella
WEF Fella
Δημοσιεύσεις: 17239
Τοποθεσία: Great Hall, WEF Headquarters

Re: Επίθεση στη Μόσχα

Δημοσίευσηαπό Προέλλην » 28 Μαρ 2024, 20:46

Λαχουρένιος έγραψε:
Προέλλην έγραψε:Δεν βλέπω πουτλερίστας να προσπαθούν να δικαιολογήσουν αυτή την σφαγή με τον ίδιο ζήλο που προσπαθούν να δικαιολογήσουν την σφαγή των ισραηλινών πολιτών απο την έταιρη ισλαμιστική τρομοκρατική οργάνωση της Χαμάς.
Ή τίποτε aristerous αντιϊμπεριαλιστές να πανηγυρίζουν όπως όταν έπεφταν οι δίδυμοι πύργοι.

Περίεργα πράγματα.


Ούτε θα δεις γιατί αυτά που γράφεις συνέβησαν μόνο στην φαντασία σου.

Έχω καλή μνήμη.

Λαχουρένιος έγραψε:
Προέλλην έγραψε:τους ξεβράκωναν και τους έβαζαν χαλινάρια γυναίκες


Αυτό τώρα πιάνεται για βασανιστήριο? :fico:

Αν είσαι φανατικός μάσλιμ, τεράστιο.
0 .
- The world must become aware of the fantastic transformational power of social entrepreneurship and the Foundation will work as a catalyst in this effort.
- The problem that we have is not globalization. The Problem is a lack of global governance.
- A new world could emerge, the contours of which it is incumbent on us to re-imagine and to re-draw.

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47441
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Επίθεση στη Μόσχα

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 29 Μαρ 2024, 15:36

Προέλλην έγραψε:Έχω καλή μνήμη.


Λαθός θυμάσαι, κανείς δεν έγραφε τέτοια.
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

Άβαταρ μέλους
Προέλλην
WEF Fella
WEF Fella
Δημοσιεύσεις: 17239
Τοποθεσία: Great Hall, WEF Headquarters

Re: Επίθεση στη Μόσχα

Δημοσίευσηαπό Προέλλην » 31 Μαρ 2024, 14:07

Λαχουρένιος έγραψε:
Προέλλην έγραψε:Έχω καλή μνήμη.


Λαθός θυμάσαι, κανείς δεν έγραφε τέτοια.

Δεν αναφέρομαι σε γραψίματα, αλλά στο ποιό ήταν το κλίμα στην ΕΛ κοινωνία.
0 .
- The world must become aware of the fantastic transformational power of social entrepreneurship and the Foundation will work as a catalyst in this effort.
- The problem that we have is not globalization. The Problem is a lack of global governance.
- A new world could emerge, the contours of which it is incumbent on us to re-imagine and to re-draw.

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47441
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Επίθεση στη Μόσχα

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 31 Μαρ 2024, 16:39

Ό,τι πεις.
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

Άβαταρ μέλους
Προέλλην
WEF Fella
WEF Fella
Δημοσιεύσεις: 17239
Τοποθεσία: Great Hall, WEF Headquarters

Re: Επίθεση στη Μόσχα

Δημοσίευσηαπό Προέλλην » 31 Μαρ 2024, 16:49

Την επίθεση την είδα σχεδόν λαηβ στην τιβί, ήμουν σπίτι. Λίγο μετά βγήκα έξω. Όλοι οι ΕΛ αλληλοκερνούσαν και χαιρόταν για το συμβάν.
Μετά απο λίγες μέρες, άρχισαν όλοι να λένε ότι ήταν inside scheme.
ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΜΕ.
0 .
- The world must become aware of the fantastic transformational power of social entrepreneurship and the Foundation will work as a catalyst in this effort.
- The problem that we have is not globalization. The Problem is a lack of global governance.
- A new world could emerge, the contours of which it is incumbent on us to re-imagine and to re-draw.


Επιστροφή σε “Διεθνή”