• Ενεργά Θέματα 
Η περιήγηση στον παρόντα ιστότοπο συνεπάγεται ότι συμφωνείτε με τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Χρήσης Cookies.

RPG - Ίδρυση τεχνολογικής εταιρίας απο μέλη του Elefthero.net

Θέματα που δεν ανήκουν σε άλλη ενότητα.
Άβαταρ μέλους
Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker

Re: RPG - Ίδρυση τεχνολογικής εταιρίας απο μέλη του Elefthero.net

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 21 Σεπ 2022, 08:06

Οργισμένος έγραψε:
Λαχουρένιος έγραψε:Παει για απολυση ο Οργι μου φαινεται, πολυ ΕΛ μας βγηκε. Θα τα λεει αυτα στην Σουηδια και θα μας περασουν για απολιτιστους.

Μπα άλλαξα πολυεθνική και τώρα ετοιμάζομαι να γυρίσω όλον τον κόσμο με το αζημίωτο φυσικά. Μίνιμουμ 100 εργάσιμες σε τΞιδη το χρόνο , 33 εργάσιμες άδεια, γαμαουα κατάσταση. Οι κοποιοι μου και η αντιμοιρολατρικη οργή μου ΤΏΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΟΝΤΑΙ!!!

Μπραβο Οργι, σε καλο σου βγηκε η μεταναστευση τελικα. Καθε επιτυχια σου ευχομαι :ciao5:
0 .
Αρίστος έγραψε:Oτι λεω ειναι προιον ενδελεχους μελετης και οχι φαντασιοπληξιας σαν τα φιδια που παραγουν τα εκφυλισμενα δυτικα μιντια.

Perseus1966
Crazy poster
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Perseus1966 » 22 Σεπ 2022, 09:23

Λαχουρένιος έγραψε:
Οργισμένος έγραψε:Μπα άλλαξα πολυεθνική και τώρα ετοιμάζομαι να γυρίσω όλον τον κόσμο με το αζημίωτο φυσικά. Μίνιμουμ 100 εργάσιμες σε τΞιδη το χρόνο , 33 εργάσιμες άδεια, γαμαουα κατάσταση. Οι κοποιοι μου και η αντιμοιρολατρικη οργή μου ΤΏΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΟΝΤΑΙ!!!

Μπραβο Οργι, σε καλο σου βγηκε η μεταναστευση τελικα. Καθε επιτυχια σου ευχομαι :ciao5:

Μεγαλη προοδος απο δημοσιος υπαλληλος ,σε αυτές τις χωρες μεχρι και οι πιο μαλακες βρισκουν δουλειά .
0 .

Άβαταρ μέλους
Προέλλην
Supreme poster
Supreme poster

Δημοσίευσηαπό Προέλλην » 23 Σεπ 2022, 21:43

Οργισμένος έγραψε:
Προέλλην έγραψε:Ποσό μπροστά, μα, πόσο μπροστά;;; :campeon_23:

Άλλη μια κοινωνική μου προσφορά.

Κάτσε να σοδομίσουμε τους λαϊκιστές πουτινίστας
0 .
- "With the exception of clean, safe drinking water, no human endeavor rivals immunization in combating infectious diseases and reducing mortality rates"

- «τρομοκρατικές οργανώσεις έχουν δραστηριοποιηθεί στο Διαδίκτυο και μέσω των κοινωνικών δικτύων επιχειρούν «να δυσφημίσουν τις ενέργειες των αρμόδιων τοπικών Αρχών για την αντιμετώπιση της πανδημίας, διαμορφώνοντας στον πληθυσμό διαθέσεις σύγχυσης και αβεβαιότητας»»

.

Άβαταρ μέλους
Προέλλην
Supreme poster
Supreme poster

Δημοσίευσηαπό Προέλλην » 23 Σεπ 2022, 21:45

Λαχουρένιος έγραψε:
Οργισμένος έγραψε:Μπα άλλαξα πολυεθνική και τώρα ετοιμάζομαι να γυρίσω όλον τον κόσμο με το αζημίωτο φυσικά. Μίνιμουμ 100 εργάσιμες σε τΞιδη το χρόνο , 33 εργάσιμες άδεια, γαμαουα κατάσταση. Οι κοποιοι μου και η αντιμοιρολατρικη οργή μου ΤΏΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΟΝΤΑΙ!!!

Σώθηκε, λυτρώθηκε απο τον βάλτο
0 .
- "With the exception of clean, safe drinking water, no human endeavor rivals immunization in combating infectious diseases and reducing mortality rates"

- «τρομοκρατικές οργανώσεις έχουν δραστηριοποιηθεί στο Διαδίκτυο και μέσω των κοινωνικών δικτύων επιχειρούν «να δυσφημίσουν τις ενέργειες των αρμόδιων τοπικών Αρχών για την αντιμετώπιση της πανδημίας, διαμορφώνοντας στον πληθυσμό διαθέσεις σύγχυσης και αβεβαιότητας»»

.

Άβαταρ μέλους
Προέλλην
Supreme poster
Supreme poster

Δημοσίευσηαπό Προέλλην » 23 Σεπ 2022, 21:45

Perseus1966 έγραψε:
Λαχουρένιος έγραψε:

Μεγαλη προοδος απο δημοσιος υπαλληλος ,σε αυτές τις χωρες μεχρι και οι πιο μαλακες βρισκουν δουλειά .

Για πήγαινε μία να δείς αν και τι δουλειά θα βρείς :asd03:
1 .

.

Perseus1966
Crazy poster
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Perseus1966 » 24 Σεπ 2022, 08:01

Προέλλην έγραψε:
Perseus1966 έγραψε:Μεγαλη προοδος απο δημοσιος υπαλληλος ,σε αυτές τις χωρες μεχρι και οι πιο μαλακες βρισκουν δουλειά .

Για πήγαινε μία να δείς αν και τι δουλειά θα βρείς :asd03:

Αν κρίνω απο τα ξαδερφια μου και τον οργισμενο για προεδρο μεγαλης εταιρειας με κοβω.
0 .

Άβαταρ μέλους
Προέλλην
Supreme poster
Supreme poster

Δημοσίευσηαπό Προέλλην » 24 Σεπ 2022, 23:21

E μην χαντακώνεσαι, βούρ.
0 .

.

Άβαταρ μέλους
Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 27 Σεπ 2022, 08:40

Perseus1966 έγραψε:
Προέλλην έγραψε:Για πήγαινε μία να δείς αν και τι δουλειά θα βρείς :asd03:

Αν κρίνω απο τα ξαδερφια μου και τον οργισμενο για προεδρο μεγαλης εταιρειας με κοβω.

Γιατι δεν πας τοτε? :D
0 .
Αρίστος έγραψε:Oτι λεω ειναι προιον ενδελεχους μελετης και οχι φαντασιοπληξιας σαν τα φιδια που παραγουν τα εκφυλισμενα δυτικα μιντια.

Perseus1966
Crazy poster
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Perseus1966 » 27 Σεπ 2022, 09:47

Λαχουρένιος έγραψε:
Perseus1966 έγραψε:Αν κρίνω απο τα ξαδερφια μου και τον οργισμενο για προεδρο μεγαλης εταιρειας με κοβω.

Περιμενω τον ερντογαν
0 .

Perseus1966
Crazy poster
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Perseus1966 » 27 Σεπ 2022, 09:48

Λαχουρένιος έγραψε:
Perseus1966 έγραψε:Αν κρίνω απο τα ξαδερφια μου και τον οργισμενο για προεδρο μεγαλης εταιρειας με κοβω.

Εσυ γιατι δεν πας ? Θεωρεις εαυτον πιο βλακα απο τον οργισμενο?
0 .

Επιστροφή σε “Γενική Συζήτηση”