Μπανάρατε τον Γιαννόπουλα?

Θέματα που δεν ανήκουν σε άλλη ενότητα.
Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47587
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Μπανάρατε τον Γιαννόπουλα?

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 28 Απρ 2024, 13:35

ΓΙΑΝΝIΣ ΓΙΑΝΝΩΠΟΥΛΟΣ έγραψε:Eπιβεβαιωνω οτι δεν εχω φαει ποτε μπαν στο elefthero
Επισης επιβεβαιωνω οτι προμηθευτης μου απο την Ολλανδια που ειναι και προμηθευτης της Rewe επικοινωνησε μαζι μου ωστε να δικτυωσω την REWE στην αγορα εγχωριων ακτινιδιων.
Υποδεχτηκα και 2 απεσταλμενους της στην Ελλαδα το 2020.
Δεν εγινε καποιο ντηλ τοτε καθως η REWE ηθελε ακτινιδια ελεγχομενης ατμοσφαιρας και δεν υπηρχαν διαθεσιμες ποσοτητες στην Ελλαδα αλλα ειμαστε σε επαφες καθως ηδη βρισκονται σε εξελιξη επενδυτικα σχεδια για αυξηση της χωρητικοτητας σε συνθηκες ΕΑ στην Ελλαδα απο Ελληνες και Ιταλους επενδυτες.


Νόμιζα πως αυτό με την REWE το ανέφερε ο Διάδοχος για πλάκα ρε... :laugh1:
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

Μαδουραίος
Rookie poster
Rookie poster
Δημοσιεύσεις: 8

Re: Μπανάρατε τον Γιαννόπουλα?

Δημοσίευσηαπό Μαδουραίος » 28 Απρ 2024, 15:02

ΓΙΑΝΝIΣ ΓΙΑΝΝΩΠΟΥΛΟΣ έγραψε:Eπιβεβαιωνω οτι δεν εχω φαει ποτε μπαν στο elefthero
Επισης επιβεβαιωνω οτι προμηθευτης μου απο την Ολλανδια που ειναι και προμηθευτης της Rewe επικοινωνησε μαζι μου ωστε να δικτυωσω την REWE στην αγορα εγχωριων ακτινιδιων.
Υποδεχτηκα και 2 απεσταλμενους της στην Ελλαδα το 2020.
Δεν εγινε καποιο ντηλ τοτε καθως η REWE ηθελε ακτινιδια ελεγχομενης ατμοσφαιρας και δεν υπηρχαν διαθεσιμες ποσοτητες στην Ελλαδα αλλα ειμαστε σε επαφες καθως ηδη βρισκονται σε εξελιξη επενδυτικα σχεδια για αυξηση της χωρητικοτητας σε συνθηκες ΕΑ στην Ελλαδα απο Ελληνες και Ιταλους επενδυτες.


Eπιβεβαιωνω.

Ο Γιανοπουλος ειναι διπλα σε αυτον με τη μασκα

49206ee85a87e181d82bdaef30efd357_L.jpg


https://www.businessnews.gr/epixeirisei ... i-germania
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτήν τη δημοσίευση.
0 .

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝIΣ ΓΙΑΝΝΩΠΟΥΛΟΣ
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 10718

Re: Μπανάρατε τον Γιαννόπουλα?

Δημοσίευσηαπό ΓΙΑΝΝIΣ ΓΙΑΝΝΩΠΟΥΛΟΣ » 29 Απρ 2024, 14:07

Μαδουραίος

Eνα bump παρακαλω στο νημα που προσπαθουσα να πιστοποιησω τον Σπυρο :D
0 .
Αρίστος wrote: for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη...
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες....
..

nrg wrote:
H κυβερνηση περικόπτει τις συντάξεις 5% διότι το υπέγραψε στο 2015 και μετά από 10 μέρες δίνει αύξηση 5,5% διότι το επιτρέπουν τα δημοσιονομικά της χώρας

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Crazy poster
Crazy poster
Δημοσιεύσεις: 1035

Re: Μπανάρατε τον Γιαννόπουλα?

Δημοσίευσηαπό Green Dragon » 29 Απρ 2024, 14:15

Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:


Μην είσαι πρόστυχος και σεξιστής ρε!

Τι θα πει ο Σβαμπ;

:angry:
0 .
Οι πληρωμένοι μπαίνουν στην ignore list γιατί δεν έχει νόημα να διαβάζω τις απόψεις τους αφού στην πραγματικότητα δεν πρόκειται για απόψεις αλλά οδηγίες. Το αυτό και για τον διάλογο με τέτοιους λογαριασμούς.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Crazy poster
Crazy poster
Δημοσιεύσεις: 1035

Re: Μπανάρατε τον Γιαννόπουλα?

Δημοσίευσηαπό Green Dragon » 29 Απρ 2024, 14:17

Λαχουρένιος έγραψε:
Adminović έγραψε:Δεν έχει φάει ποτέ μπαν εδώ ο σύντροφος ΓΓ.
Μόνο κάποιες προειδοποιήσεις, όταν είχαν αρπαχτεί με άλλους χρήστες. :dunno:


Λογικό. O ΓΓ μπορεί να σπάει @@ αλλά δεν προσβάλλει ούτε ενοχλεί τους υπόλοιπους.


Τι εννοείς; Γι' αυτό ζει και αναπνέει!

:hmmm
0 .
Οι πληρωμένοι μπαίνουν στην ignore list γιατί δεν έχει νόημα να διαβάζω τις απόψεις τους αφού στην πραγματικότητα δεν πρόκειται για απόψεις αλλά οδηγίες. Το αυτό και για τον διάλογο με τέτοιους λογαριασμούς.

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47587
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Μπανάρατε τον Γιαννόπουλα?

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 29 Απρ 2024, 15:09

Green Dragon έγραψε:
Λαχουρένιος έγραψε:
Λογικό. O ΓΓ μπορεί να σπάει @@ αλλά δεν προσβάλλει ούτε ενοχλεί τους υπόλοιπους.


Τι εννοείς; Γι' αυτό ζει και αναπνέει!

:hmmm


Δεν ενοχλεί επί προσωπικού απλά σπάει @@ για τα πολιτικά. Στην αρχή όταν έγραφε εδώ νόμιζα πως ήθελε να μας μπαχαλέψει επίτηδες. Στην πορεία κατάλαβα πως έτσι είναι ο χαρακτήρας του και σταμάτησα να τον παρεξηγώ.
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Crazy poster
Crazy poster
Δημοσιεύσεις: 1035

Re: Μπανάρατε τον Γιαννόπουλα?

Δημοσίευσηαπό Green Dragon » 30 Απρ 2024, 18:15

Τρολάρει με σκοπό να σπάσει όσο το δυνατόν περισσότερα @@. Είναι σύστημα.

Αυτός είναι και ο λόγος που σταμάτησα να τσακώνομαι μαζί του, αφου δεν γράφει την γνώμη του ποτέ. Επίσης δεν πιστεύω με τίποτα ότι είναι νεοδημοκράτης, για απολιτίκ τον κόβω αλλά αν δεν είναι απολιτίκ ΝΔ δεν είναι σίγουρα.
0 .
Οι πληρωμένοι μπαίνουν στην ignore list γιατί δεν έχει νόημα να διαβάζω τις απόψεις τους αφού στην πραγματικότητα δεν πρόκειται για απόψεις αλλά οδηγίες. Το αυτό και για τον διάλογο με τέτοιους λογαριασμούς.

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝIΣ ΓΙΑΝΝΩΠΟΥΛΟΣ
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 10718

Re: Μπανάρατε τον Γιαννόπουλα?

Δημοσίευσηαπό ΓΙΑΝΝIΣ ΓΙΑΝΝΩΠΟΥΛΟΣ » 30 Απρ 2024, 21:21

Στα "τρολαρει-σπαει" @@ κτλ ουτε θελω να απαντησω ουτε μπορω να απαντησω.Δηλαδη τι να γραψεις περι αυτου;
Αλλα το οτι δεν γραφω ποτε την γνωμη μου ειναι περα για περα ψευδες.Ειμαι αυτος που κατα κορον γραφει την γνωμη του κυριως κοντρα στο ρευμα εχοντας μαλιστα σημειωσει παρα πολλες δικαιωσεις στο ενεργητικο μου εχοντας απεναντι μου πληθος πλανεμενων.


Ας δουμε ενα πολυ προσφατο παραδειγμα
"Πολυ πολυ προσφατως εγραψα για το τροχαιο της βουλης οτι
1.Ο Ιασονας παραβιασε το οριο ταχυτητας
2.Οτι εκανε προσπεραση απο δεξια
3.Οτι το δικαστηριο θα καταληξει σε συνιπαιτιοτητα Ιασωνα

Ολα αυτα μετα απο προσεκτικη μελετη των βιντεο του συμβαντος και παραθεσεις απο google maps.

Και στα τρια επεσα μεσα
Την ωρα λοιπον που εγω γραφω παρομοια πραγματα αλλοι με βριζουν και αλλοι διαδιδουν οτι δεν λεω ποτε την γνωμη μου.Ο χελωνος πχ με εβριζε γιατι εγραψα τα παραπανω.
Εκπληκτικο.


Tην ωρα που ενα ολοκληρο πληθος πανυγηριζε για την Καιλη που θα σαπισει στην φυλακη εγω εγραφα οτι θα κανει διακοπες στην Μυκονο
Την ωρα που ενα πληθος ειχε κρεμασει στα μανταλακια τον Ριχαρδο με τα ανταλλακτηρια χρυσου εγω εγραφα οτι ειναι αθωος
Την ωρα που ολοι τσιμπουσαν στην προπαγανδα για τον Μηλιωνη εγω περιεγραψα εκ των προτερων την απαλλαγη του
Μερες πριν να γινει το κουρεμα στις Κυπριακες τραπεζες εγραφα οτι ο Σαββιδης θα αγορασει τον ΠΑΟΚ για να γλιτωσει το κουρεμα
Μηπως δεν ειναι γνωμη οτι γραφω απο το οτι ο Μητσοτακης θα επανεκλεγει τουλαχιστον 3 φορες πρωθυπουργος;
Δηλαδη υπαρχει καποιος που διαβασε και εχει ξεχασει πως ξεβρακωσα τον kkalev στο θεμα του κλεισιματος των τραπεζων;
Θυμαμαι χαρακτηριστικα δεκαδες να με συμβουλευουν να μην αντιπαρατεθω με τον γκουρου των οικονομικων που διαβεβαιωνε οτι δεν θα κλεισουν οι τραπεζες
κτλ κτλ κτλ
Ειναι απειρα τα παραδειγματα.
Σοβαρεψου ρε που "δεν λεω την γνωμη μου"


Ουτε κατα διανοια θα μπορεσεις ποτε να κανεις αυτα που εκανα εγω σε θεματα εξεφρασμενης και δικαιωμενης απο τις μελλοντικες εξελιξεις γνωμης.
1 .
Αρίστος wrote: for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη...
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες....
..

nrg wrote:
H κυβερνηση περικόπτει τις συντάξεις 5% διότι το υπέγραψε στο 2015 και μετά από 10 μέρες δίνει αύξηση 5,5% διότι το επιτρέπουν τα δημοσιονομικά της χώρας

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Crazy poster
Crazy poster
Δημοσιεύσεις: 1035

Re: Μπανάρατε τον Γιαννόπουλα?

Δημοσίευσηαπό Green Dragon » 01 Μάιος 2024, 08:17

ΓΙΑΝΝIΣ ΓΙΑΝΝΩΠΟΥΛΟΣ έγραψε:Στα "τρολαρει-σπαει" @@ κτλ ουτε θελω να απαντησω ουτε μπορω να απαντησω.Δηλαδη τι να γραψεις περι αυτου;
Αλλα το οτι δεν γραφω ποτε την γνωμη μου ειναι περα για περα ψευδες.Ειμαι αυτος που κατα κορον γραφει την γνωμη του κυριως κοντρα στο ρευμα εχοντας μαλιστα σημειωσει παρα πολλες δικαιωσεις στο ενεργητικο μου εχοντας απεναντι μου πληθος πλανεμενων.


Ας δουμε ενα πολυ προσφατο παραδειγμα
"Πολυ πολυ προσφατως εγραψα για το τροχαιο της βουλης οτι
1.Ο Ιασονας παραβιασε το οριο ταχυτητας
2.Οτι εκανε προσπεραση απο δεξια
3.Οτι το δικαστηριο θα καταληξει σε συνιπαιτιοτητα Ιασωνα

Ολα αυτα μετα απο προσεκτικη μελετη των βιντεο του συμβαντος και παραθεσεις απο google maps.

Και στα τρια επεσα μεσα
Την ωρα λοιπον που εγω γραφω παρομοια πραγματα αλλοι με βριζουν και αλλοι διαδιδουν οτι δεν λεω ποτε την γνωμη μου.Ο χελωνος πχ με εβριζε γιατι εγραψα τα παραπανω.
Εκπληκτικο.


Tην ωρα που ενα ολοκληρο πληθος πανυγηριζε για την Καιλη που θα σαπισει στην φυλακη εγω εγραφα οτι θα κανει διακοπες στην Μυκονο
Την ωρα που ενα πληθος ειχε κρεμασει στα μανταλακια τον Ριχαρδο με τα ανταλλακτηρια χρυσου εγω εγραφα οτι ειναι αθωος
Την ωρα που ολοι τσιμπουσαν στην προπαγανδα για τον Μηλιωνη εγω περιεγραψα εκ των προτερων την απαλλαγη του
Μερες πριν να γινει το κουρεμα στις Κυπριακες τραπεζες εγραφα οτι ο Σαββιδης θα αγορασει τον ΠΑΟΚ για να γλιτωσει το κουρεμα
Μηπως δεν ειναι γνωμη οτι γραφω απο το οτι ο Μητσοτακης θα επανεκλεγει τουλαχιστον 3 φορες πρωθυπουργος;
Δηλαδη υπαρχει καποιος που διαβασε και εχει ξεχασει πως ξεβρακωσα τον kkalev στο θεμα του κλεισιματος των τραπεζων;
Θυμαμαι χαρακτηριστικα δεκαδες να με συμβουλευουν να μην αντιπαρατεθω με τον γκουρου των οικονομικων που διαβεβαιωνε οτι δεν θα κλεισουν οι τραπεζες
κτλ κτλ κτλ
Ειναι απειρα τα παραδειγματα.
Σοβαρεψου ρε που "δεν λεω την γνωμη μου"


Ουτε κατα διανοια θα μπορεσεις ποτε να κανεις αυτα που εκανα εγω σε θεματα εξεφρασμενης και δικαιωμενης απο τις μελλοντικες εξελιξεις γνωμης.


Δεν χρειάζεται κάτι άλλο, μόνος σου μολογάς :D

Τρολάρεις κοροϊδεύοντας και 'γελάς' πίσω από την οθόνη σου με εκείνους που τσιμπάνε και μπαίνουν τσαντισμένοι σε αντιπαράθεση μαζί σου. Υπήρξα και εγώ ένας από αυτούς οπότε έχω ιδίαν πείρα.

Και η μνήμη μου λειτουργεί φυσικά ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΟΥ, όπως π.χ. στο σημείο που αναρωτιέσαι 'αν είναι εύφλεκτο το ξυλόλιο' πράγμα στο οποίο ήξερες φυσικά την απάντηση αλλά δεν είχες πρόχειρο κάτι καλύτερο εκείνη την στιγμή :laugh1:

Κάτι τελευταίο, ισχυρίζεσαι ότι είσαι φυσιολογικός όταν επί ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ :laugh1: :laugh1: :laugh1: έφτιαχνες συνεχώς λογαριασμούς για το φόρουμ για να μπαίνεις και να διαμαρτύρεσαι για το άδικο ban (άτιμη κενωνία). Χώρια τα pms που έστελνες δεξιά και αριστερά κλαίγοντας για την αδικία. Δεν πείθεις :)
0 .
Οι πληρωμένοι μπαίνουν στην ignore list γιατί δεν έχει νόημα να διαβάζω τις απόψεις τους αφού στην πραγματικότητα δεν πρόκειται για απόψεις αλλά οδηγίες. Το αυτό και για τον διάλογο με τέτοιους λογαριασμούς.

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝIΣ ΓΙΑΝΝΩΠΟΥΛΟΣ
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 10718

Re: Μπανάρατε τον Γιαννόπουλα?

Δημοσίευσηαπό ΓΙΑΝΝIΣ ΓΙΑΝΝΩΠΟΥΛΟΣ » 01 Μάιος 2024, 10:51

Δεν χρειαζεται να απαντησω σε κατι αλλο νομιζω. αλλωστε εδω δεν ειναι ο καταλληλος τοπος για κατι τετοιο.
Θα ηθελα απλα να τονισω οτι εισαι ενας εμμονικος stalker που συνεχως γραφεις για ψυχικα νοσηματα τα οποια εχεις διαγνωσει επανω μου.

ΥΓ
Το ξυλολιο μπορει να ειναι ευφλεκτο
Το ξυλολιο μπορει να ειναι εκρηκτικο
Το ξυλολιο μπορει να ειναι ευφλεκτο η εκρηκτικο σε συγκεκριμενες θερμοκρασιες και πιεσεις.
Ολα ειναι θεμα θερμοκρασιων και πιεσεων
Οποιος πχ υποστηριζει οτι το ελαιο σιλικονης δεν ειναι ευφλεκτο σε θερμοκρασιες 700C ειναι απλα βλαξ.

Αλλα γιατι το συζηταμε;
Βρεθηκε φορτιο ξυλολιου καπου;
0 .
Αρίστος wrote: for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη...
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες....
..

nrg wrote:
H κυβερνηση περικόπτει τις συντάξεις 5% διότι το υπέγραψε στο 2015 και μετά από 10 μέρες δίνει αύξηση 5,5% διότι το επιτρέπουν τα δημοσιονομικά της χώρας


Επιστροφή σε “Γενική Συζήτηση”