Η περιήγηση στον παρόντα ιστότοπο συνεπάγεται ότι συμφωνείτε με τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Χρήσης Cookies.

ΦΟΥ-ΜΠΟΥ και τα μυαλά στα κάγκελα

Θέματα που δεν ανήκουν σε άλλη ενότητα.
nemo
Supreme poster
Supreme poster

ΦΟΥ-ΜΠΟΥ και τα μυαλά στα κάγκελα

Δημοσίευσηαπό nemo » 16 Ιουν 2019, 11:30

φουμπου και τα μυαλα τα καγκελα απο ανθρωπους που αρεσκονται
να λενε για τον εαυτο τους οτι ειναι ενα βημα πιο περα εξελικτικά απο την κενονια ?!
και επειδη και εγω το λεω συχνα για το εαυτο μου και συχνα σταυροκοπιεμαι
μα ειναι δυνατον να συμβαινει αυτο !!!
αφορμη σταθηκαν οι συζητησεις γεματες εντασεις και βρισιδια εκατέρωθεν
ενας κεκες που τα εβαζε με ολους σε εναν τοιχο που υποστηριζαν τον φρανκο
Ειστε φασιστες τους ελεγε δεν εχετε μυαλο δεν εχετε γνωσεις κλπ
και εγω σαν πατριωτης ελλληνας ειναι καθηκον μου
να σας κοβω τα χερια οταν χαιρετιζετε με τα χερια ψηλα κλπ
γεματος περιεργεια τον ακολουθησα στο χρονολογιο του οπου και αλιευσα αυτο
το διαμαντι αυτοεπιγνωσης ... διαβαστε το
Φιλε μου,
ειναι γνωστο στον επιστημονικο κοσμο, οτι τα χαοτικα φαινομενα εχουν την μεγαλυτερη διασταση τους στην κοινωνικη δραση των ανθρωπων.
Ως εκ τουτου, ειναι παρα πολυ δυσκολο σε καθε εναν απλο ανθρωπο που δεν εχει αχοληθει σοβαρα, δεν εχει μελετησει σε βαθος την ιστορικη πορεια της ανθρωποτητας, να εχει μια υποψιασμενη αποψη για το τι εγινε και ακομα περισσοτερο, για το τι πρεπει να γινει απο δω και περα.
Λογω λοιπον αυτων των πολυ πολυπλοκων φαινομενων που βλεπουμε στο διαβα της ιστορικης πορειας των ανθρωπων, ειναι πολυ ευκολο οι εχοντες την δυναμη της εξουσιας και την επιβολη της "αληθειας" να μπουρδουκλωσουν καθε εναν απλο, αλλα ακομα και πιο ενημερωμενο ανθρωπο, αν δεν εχει και πολυ υψηλο δεικτη συνθεσης και αναλυσης.
Ετσι λοιπον, ενω θα συμφωνησω μαζι σου για την σημερινη ΕΕ, και ειδικα για το μισος που βγαζουν οι Γερμανοι εναντιων μας, που ποτε δεν ξεχασαν οτι εχασαν την ιστορικη ευκαιρεια να γινουν παντοκρατορες εξ αιτιας μας, (εχω και μια αναρτηση για το ποια ειναι η Μερκελ και γιατι βγαζει τοσο μισος για μας, η οποια ειναι εγγονη του Χιτλερ!),
δυστυχως θα διαφωνησω καθετα μαζι σου με τον χαρακτηρισμο δικτατορας για τον Σταλιν, γιατι αυτο ειναι μια καταμαυρη προπαγανδα του σαπιοσυστηματος που ζουμε και εσενα σου την καρφωσαν τεχνιεντως στο μυαλο σου, χωρις ποτε ο ιδιος να το ψαξεις και να βρεις εσυ ο ιδιος τα στοιχεια εκεινα που θα σε οδηγουσαν σε ενα τετοιο συμπερασμα.
Θελει βεβια μεγαλη κουβεντα ολο αυτο, αλλα σκεψου απλα, ποιοι βγαζουν χολη για τον Σταλιν;;...
Ολα τα απανθρωπα τερατα του δηθεν πολιτισμενου δυτικου κοσμου, που ευθυνονται για εκατομυρια νεκρους, απο στρατιωτικες επεμβασεις και πολεμους, μετα τον Β παγκοσμιο πολεμο!..
Το γιατι, αν λιγο ησουν υποψιασμενος θα υο ειχες καταλαβει!.
1 .
το απόλυτο ένα που συχαίνομαι είναι οι αυταπάτες
επειδη είναι και ο λόγος της ύπαρξής μου

nemo
Supreme poster
Supreme poster

Re: ΦΟΥ-ΜΠΟΥ και τα μυαλά στα κάγκελα

Δημοσίευσηαπό nemo » 16 Ιουν 2019, 11:36

εδω και παλι εχουμε την μαρτυρία του ιδιου ανθρωπου οταν καποιος
του ειπε οτι και ο σταλιν ευθυνεται για δολοφονιες αθωων

Εχω βαρεθει με τα δηλητηριασμενα μυαλα, που ενω δεν εχουν κανει οχι ερευνα και μελετη, βιβλιο δεν εχουν ανοιξει να παριστανουν και τους.. φωστηρες!...
Ενα επισημο στοιχειο για τις μπουρδες που σε καρφωσαν στο κεφαλι και νομιζεις οτι κατεχεις πια και την απολυτη αληθεια σαν.. πάπας εχεις να μας δειξεις;;...............
Η μαυρη προπαγανδα των σκουπιδιων τυπου Σολτζενιτσιν και Ολμπραϊτ δεν ειναι ξερεις επισημα στοιχεια.
Επιστημονικες ερευνες και μελετες εχεις;...
Στοιχεια απο διεθνεις οργανισμους εχεις;;......
Αν εχεις βαλτα να τα δουμε.
Αλλοιως, αποδεικνύεις οτι εισαι κατακαυμενος πνευματικα πoυ καταντας γελοιος με αυτες τις ανιστόρητες βλακείες που ασπαζεσαι.
0 .

nemo
Supreme poster
Supreme poster

Δημοσίευσηαπό nemo » 16 Ιουν 2019, 11:46

του ιδιου κοπανου ...οταν του ειπαν οτι ο σταλιν επιτέθηκε στην πολωνια

Η Πολωνία όπως ΟΛΕΣ΅οι Κομμουνιστικές χώρες ήταν ΕΣΣΔ . Ήτοι ΕΝΑ κράτος ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ όπως οι ΗΠΑ . Ο Σταλιν λοιπόν σκότωσε σε ΕΣΩΕΡΙΚΟ ΕΜΦΥΛΙΟ , συμπολίτες του . Δεν κήρυξε πόλεμο απρόκλητα σε ξένη χώρα, όπως ο Χίτλερ. 2. Τα θύματα του Ελλληνικού και του Ισπανικού, Ιταλικού και Πορτογαλικού ΕΜΦΥΛΙΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ , ΔΕΝ τα σκότωσε ο Στάλιν. Αλληλοσκοτώθηκαν μεταξύ τους. Και οι Χριστιανοιί σφάχτηκαν μεταξύ τους στην Κωνσταντινούπολη το 1200 . Ετερον εκάτερον.
0 .

Άβαταρ μέλους
Adminović
Sloboda Narodu
Sloboda Narodu
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό Adminović » 16 Ιουν 2019, 11:47

Γω είμαι πιο πολύ του ινσταΓράμμου :fico:
0 .
«Ο πατριωτισμός είναι το τελευταίο καταφύγιο των καθαρμάτων»

Σάμουελ Τζόνσον

nemo
Supreme poster
Supreme poster

Δημοσίευσηαπό nemo » 16 Ιουν 2019, 12:05

εδω εχουμε μια απαντηση σε ενα ερωτημα που εθεσε ο φιλος μας κκες
στο οποιο σχεδον με βρισκει να συμφωνω

και υπόψη αν εχετε αντιρρησεις σε κατι μπορειτε να τα χωσετε

Δεν θα ολισθήσω προς το παρόν στην κομμουνιστική σου υποστάθμη.
Μένω στην Ουσία!
Κι επειδή "τα ζώα μου αργά", θα διατυπώσω την παράφρασή σου, όπως την είπα κι εννοώ ΕΓΩ, χωρίς να σου επιτρέπω να την κάνεις ξανά σαν τα μούτρα σου, που κρύβεις, όπως κάθε "έντιμος" Πεμπτοφαλαγγίτης.
Για να δούμε τι λέω εγώ και που πήγε το μυαλό σου (;)
Ο Εφιάλτης ήταν Έλληνας, άρα Προδότης.
Ο κομμουνιστής, ως Διεθνιστής (άρα άεθνος συνειδησιακά), δεν δύναται να είναι Έλληνας, άρα δεν μπορεί να είναι Προδότης, στις ενέργειές του κατά της Ελλάδος, πρώτον γιατί δεν νοιώθει Έλληνας, και δεύτερον γιατί η υπόσταση Εθνών, ως Πατριωτικών ζωτικών χώρων αντιβαίνουν τις Αρχές των Διεθνών μετά την δολοφονία Τρότσκυ ιδιαίτερα. Ως εκ τούτου πας κομμουνιστής ανθέλλην, με την κρυστάλλινη εξήγηση ότι ο κομμουνιστής είναι γενικώς και διεθνώς αντιπατριώτης.
Ως εκ των Φυσικών αυτών Αρχών δεν δικαιούται τον όρο του Προδότη, αλλά του Ασπόνδου Εχθρού, οποιουδήποτε Πατριώτου.
Και δεν κάνω την επεξήγηση για σένα, αφού ως καλομελετημένος "στρατολόγος" με αντιλαμβάνεσαι, ξάστερα, αλλά για τα αγράμματα πρόβατα ή τους ορκισμένους λύκους σου που περιμένουν τα επόμενα πράιτα σου.
Αντιλαμβάνομαι 1000% τους Εχθρούς της Πατρίδος, εκ των σκοπιμοτήτων τους, πόσο μάλλον των διαχρονικών τέτοιων, όπως αυτών της αριστεράς καλούμενης.
Πριν διανοηθείς να με παραφράσεις εκ νέου να το σκεφτείς τρισάκις, στρατολογάρα!
0 .

nemo
Supreme poster
Supreme poster

Δημοσίευσηαπό nemo » 16 Ιουν 2019, 12:10

Adminović έγραψε:Γω είμαι πιο πολύ του ινσταΓράμμου :fico:

δεν επιασες το "πνευμα μου συνελληνα ανοιγω το νημα για "κουτσομπολιο ή και παρατηρήσεις απο αυτα που κατα καιρους διαβαζουμε στο fb
νιωσε ! :laugh1:
0 .

Άβαταρ μέλους
Adminović
Sloboda Narodu
Sloboda Narodu
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό Adminović » 16 Ιουν 2019, 12:15

nemo έγραψε:
Adminović έγραψε:Γω είμαι πιο πολύ του ινσταΓράμμου :fico:

δεν επιασες το "πνευμα μου συνελληνα ανοιγω το νημα για "κουτσομπολιο ή και παρατηρήσεις απο αυτα που κατα καιρους διαβαζουμε στο fb

Καλά, ανοίγω άλλο τόπικ να βάζω κώλους από ίνστα, να δούμε ποιο θα πάει καλύτερα... :fico:
1 .
«Ο πατριωτισμός είναι το τελευταίο καταφύγιο των καθαρμάτων»

Σάμουελ Τζόνσον

nemo
Supreme poster
Supreme poster

Δημοσίευσηαπό nemo » 16 Ιουν 2019, 12:32

Adminović έγραψε:
nemo έγραψε:

Καλά, ανοίγω άλλο τόπικ να βάζω κώλους από ίνστα, να δούμε ποιο θα πάει καλύτερα... :fico:

το δικο μου θα παει στον πατο γιατι θα προβαλει την ποιγιοτητα :laugh1:
1 .

nemo
Supreme poster
Supreme poster

Δημοσίευσηαπό nemo » 16 Ιουν 2019, 15:49

64305948_2383777111857313_5606588821446590464_n.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτήν τη δημοσίευση.
0 .

nemo
Supreme poster
Supreme poster

Δημοσίευσηαπό nemo » 16 Ιουν 2019, 15:50

nemo έγραψε:64305948_2383777111857313_5606588821446590464_n.jpg

μακραν ο καλυτερος :laugh1: :laugh1: :yesyes:
0 .