Κακογεράματα

Θέματα που δεν ανήκουν σε άλλη ενότητα.
Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47593
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Κακογεράματα

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 18 Μαρ 2024, 19:24

Προέλλην έγραψε:
Λαχουρένιος έγραψε:
Και γιατί να σε απασχολεί τι κάνουν πια αυτά τα άτομα? Και πολύ περισσότερο γιατί να θες να μοιράστεις την τωρινή σου ζωή μαζί τους?

Ρε μλκ, έσκασα μύτη έτοιμος για τζαρτζάρισμα Αλφάδων και κατέληξα να αισθάνομαι άσχημα γιατί είμαι έτσι και τους φέρνω σε δύσκολη θέση :nono:

Εν τω μεταξύ το τι παραμύθια, ασυναρτησίες και ψεκιές, όλα με στόμφο και τα ξέρω όλα πάντα, άκουσα, δεν λέγεται. Έχω να ανοίγω για ένα χρόνο νήματα.


Tι αλφάδες ρε? Μλκ, στη Θεσ/νικη σας ρίχνουν ψεκαστικό στο νερό, δεν εξηγείται αλλιώς.
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

Άβαταρ μέλους
Προέλλην
WEF Fella
WEF Fella
Δημοσιεύσεις: 17440
Τοποθεσία: Great Hall, WEF Headquarters

Re: Κακογεράματα

Δημοσίευσηαπό Προέλλην » 18 Μαρ 2024, 19:30

Λαχουρένιος έγραψε:
Προέλλην έγραψε:Ρε μλκ, έσκασα μύτη έτοιμος για τζαρτζάρισμα Αλφάδων και κατέληξα να αισθάνομαι άσχημα γιατί είμαι έτσι και τους φέρνω σε δύσκολη θέση :nono:

Εν τω μεταξύ το τι παραμύθια, ασυναρτησίες και ψεκιές, όλα με στόμφο και τα ξέρω όλα πάντα, άκουσα, δεν λέγεται. Έχω να ανοίγω για ένα χρόνο νήματα.


Tι αλφάδες ρε? Μλκ, στη Θεσ/νικη σας ρίχνουν ψεκαστικό στο νερό, δεν εξηγείται αλλιώς.

Τελείως λάθος προσδοκίες λέμε, άστα :nono:
0 .
- The world must become aware of the fantastic transformational power of social entrepreneurship and the Foundation will work as a catalyst in this effort.
- The problem that we have is not globalization. The Problem is a lack of global governance.
- A new world could emerge, the contours of which it is incumbent on us to re-imagine and to re-draw.

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47593
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Κακογεράματα

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 18 Μαρ 2024, 19:46

Ποιους εννοούσες όταν έλεγες για αλφάδες τελικά?
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:


Επιστροφή σε “Γενική Συζήτηση”