πως αισθανεσαι τωρα;

Θέματα που δεν ανήκουν σε άλλη ενότητα.
Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47349
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: πως αισθανεσαι τωρα;

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 25 Απρ 2018, 13:10

Την Πεπυ την εκανα παντα για ΤΕΙ Διοικησης Επιχειρησεων ή κατι σχετικο. Φιλολογο με τιποτα.
0 .
Αρίστος έγραψε:Oτι λεω ειναι προιον ενδελεχους μελετης και οχι φαντασιοπληξιας σαν τα φιδια που παραγουν τα εκφυλισμενα δυτικα μιντια.

Στύγιος

Re: πως αισθανεσαι τωρα;

Δημοσίευσηαπό Στύγιος » 25 Απρ 2018, 13:13

Πέπυ35 έγραψε:Εγώ δεν είμαι διορισμένη. :(


Κι εγώ που είμαι 22 χρόνια τι κατάλαβα; Του παραχρόνου μάλιστα θα απωλέσω και την οργανική και θα τρέχω σε 3-4 σχολεία να συμπληρώσω ωράριο.
0 .

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47349
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: πως αισθανεσαι τωρα;

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 25 Απρ 2018, 13:18

Στύγιος έγραψε:
Πέπυ35 έγραψε:Εγώ δεν είμαι διορισμένη. :(


Κι εγώ που είμαι 22 χρόνια τι κατάλαβα; Του παραχρόνου μάλιστα θα απωλέσω και την οργανική και θα τρέχω σε 3-4 σχολεία να συμπληρώσω ωράριο.


Σταθερος μισθος μωρε μλκ, μην κλαιγεσαι, τι να πει και η κοπελα
0 .
Αρίστος έγραψε:Oτι λεω ειναι προιον ενδελεχους μελετης και οχι φαντασιοπληξιας σαν τα φιδια που παραγουν τα εκφυλισμενα δυτικα μιντια.

Στύγιος

Re: πως αισθανεσαι τωρα;

Δημοσίευσηαπό Στύγιος » 25 Απρ 2018, 13:23

Λαχουρένιος έγραψε:
Στύγιος έγραψε:
Κι εγώ που είμαι 22 χρόνια τι κατάλαβα; Του παραχρόνου μάλιστα θα απωλέσω και την οργανική και θα τρέχω σε 3-4 σχολεία να συμπληρώσω ωράριο.


Σταθερος μισθος μωρε μλκ, μην κλαιγεσαι, τι να πει και η κοπελα


Δεν κλαίγομαι ωρέ Λαχούρ. Ζορίζομαι πάντως οικονομικά τα τελευταία χρόνια. Η Στύγαινα υποαπασχολείται ( κι αυτή φιλόλογος αδιόριστη) κι εγώ κάνω 160 χλμ κάθε μέρα για να πάω σχολείο.
0 .

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47349
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: πως αισθανεσαι τωρα;

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 25 Απρ 2018, 13:29

Στύγιος έγραψε:
Λαχουρένιος έγραψε:
Σταθερος μισθος μωρε μλκ, μην κλαιγεσαι, τι να πει και η κοπελα


Δεν κλαίγομαι ωρέ Λαχούρ. Ζορίζομαι πάντως οικονομικά τα τελευταία χρόνια. Η Στύγαινα υποαπασχολείται ( κι αυτή φιλόλογος αδιόριστη) κι εγώ κάνω 160 χλμ κάθε μέρα για να πάω σχολείο.


H συζυγος πως και δεν προλαβε να χωθει καπου? Τοσα πολλα χρονια εχει που γαμηθηκε η κατασταση?

κι εγώ κάνω 160 χλμ κάθε μέρα για να πάω σχολείο


Πλακα κανεις, πως να μην εχεις νευρα ζαρτιερες μετα
0 .
Αρίστος έγραψε:Oτι λεω ειναι προιον ενδελεχους μελετης και οχι φαντασιοπληξιας σαν τα φιδια που παραγουν τα εκφυλισμενα δυτικα μιντια.

Στύγιος

Re: πως αισθανεσαι τωρα;

Δημοσίευσηαπό Στύγιος » 25 Απρ 2018, 13:42

Διαγωνισμός ΑΣΕΠ έχει να γίνει απ' το μακρινό 2008!, μειώθηκαν οι ώρες των φιλολογικών μαθημάτων και αναπληρωτές προσλαμβάνουν με το "σταγονόμετρο". :s_no
0 .

Στύγιος

Re: πως αισθανεσαι τωρα;

Δημοσίευσηαπό Στύγιος » 25 Απρ 2018, 15:12

bizeli έγραψε:Έχω να ετοιμάσω διαγώνισμα.
:s_coffee


Eγώ τα έβαλα όλα πριν το Πάσχα γιατί ήξερα ότι μετά κι όπως αρχίζουν κι οι ζέστες ,εκδρομές μάλλον θα τα "πυροβολούσαν" :s_no
0 .

Άβαταρ μέλους
bizeli
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 9636

Re: πως αισθανεσαι τωρα;

Δημοσίευσηαπό bizeli » 25 Απρ 2018, 18:27

Στύγιος έγραψε:
Eγώ τα έβαλα όλα πριν το Πάσχα γιατί ήξερα ότι μετά κι όπως αρχίζουν κι οι ζέστες ,εκδρομές μάλλον θα τα "πυροβολούσαν" :s_no


Κι εγώ τα είχα τελειώσει αυτά πριν το Πάσχα για να είμαστε στο Γ΄ τρίμηνο πιο χαλαρά αλλά είναι κάποια κεφάλαια πολύ σημαντικά. Αυτό μάλλον θα είναι το τελευταίο μεγάλο που βάζω.
0 .

Άβαταρ μέλους
Пэпи
Crazy poster
Crazy poster
Δημοσιεύσεις: 1202

Re: πως αισθανεσαι τωρα;

Δημοσίευσηαπό Пэпи » 25 Απρ 2018, 18:36

Λαχουρένιος έγραψε:Την Πεπυ την εκανα παντα για ΤΕΙ Διοικησης Επιχειρησεων ή κατι σχετικο. Φιλολογο με τιποτα.

Γιατι ρε χαμενο;

Λαχουρένιος έγραψε:
Σταθερος μισθος μωρε μλκ, μην κλαιγεσαι, τι να πει και η κοπελα


Ουτε καν ο μισθος ρε. Παιζει με δουλεια και ιδιαιτερα πλεον να βγαζω περισσοτερα. Σκεψου οτι παιρνουν 12 μισθους πλεον στο δημοσιο.
Αν αφησουμε εκτος το αντικειμενο το μονο που "ζηλευω" απο το δημοσιο ειναι το ωραριο και οι αδειες. :D
0 .

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47349
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: πως αισθανεσαι τωρα;

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 25 Απρ 2018, 18:46

Πέπυ35 έγραψε:
Λαχουρένιος έγραψε:Την Πεπυ την εκανα παντα για ΤΕΙ Διοικησης Επιχειρησεων ή κατι σχετικο. Φιλολογο με τιποτα.

Γιατι ρε χαμενο;

Λαχουρένιος έγραψε:
Σταθερος μισθος μωρε μλκ, μην κλαιγεσαι, τι να πει και η κοπελα


Ουτε καν ο μισθος ρε. Παιζει με δουλεια και ιδιαιτερα πλεον να βγαζω περισσοτερα. Σκεψου οτι παιρνουν 12 μισθους πλεον στο δημοσιο.
Αν αφησουμε εκτος το αντικειμενο το μονο που "ζηλευω" απο το δημοσιο ειναι το ωραριο και οι αδειες. :D


Καλυτερα να βγαζεις πχ 1000 με 5 ώρες την μέρα δουλειά και 3 μήνες αδεία παρα 1200 και να σκοτωνεσαι όλη μέρα

Φαίνεσαι θετικό μυαλό και αλανακι καμια σχέση με φιλόλογο δλδ :D

Ουτε ο Στυξ φαίνεται με τέτοια νεύρα :D άλλα δεν παραλείπει να μας σπάει τα @@ με την γραμματικη αρα σίγουρα ειναι
0 .
Αρίστος έγραψε:Oτι λεω ειναι προιον ενδελεχους μελετης και οχι φαντασιοπληξιας σαν τα φιδια που παραγουν τα εκφυλισμενα δυτικα μιντια.


Επιστροφή σε “Γενική Συζήτηση”