μαύρο χιούμορ ☠

Θέματα που δεν ανήκουν σε άλλη ενότητα.
Άβαταρ μέλους
nemo
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 16513

Re: μαύρο χιούμορ ☠

Δημοσίευσηαπό nemo » 04 Απρ 2021, 14:08

τωρα ειδα το ποστ και εγω επεσα εξω περιμενα περισσοτερους αλλα εχω μια ελπιδα ακομη
0 .
το απόλυτο ένα που συχαίνομαι είναι οι αυταπάτες
επειδη είναι και ο λόγος της ύπαρξής μου

Spark
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3727
Τοποθεσία: space

Re: μαύρο χιούμορ ☠

Δημοσίευσηαπό Spark » 04 Απρ 2021, 19:54

τρίχες, καθόλου δεν με συγκινεί ο πόνος των άλλων, τα συναισθήματα είναι αδυναμία.
κάποτε πίστευα πως η αγάπη είναι σημαντική μέχρι που έχασα όλους τους ανθρώπους που αγαπούσα,
τώρα δεν με νοιάζει, να ψοφάνε όλοι, και εγω αν ψοφήσω θα ησυχάσω, την ζωή μου σε αυτό το σώμα την έζησα, πιστεύω πως είμαι αθάνατος και θα μετενσαρκωθώ σύντομα..
οπότε κακό ψόφο να έχω και εγώ, δεν με χαλάει, μάλιστα θα προκαλέσω τον θάνατο, θα επιλέξω εγώ πότε και πως θα πεθάνω, αυτή είναι η επιλογή μου.


Εικόνα
0 .

Spark
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3727
Τοποθεσία: space

Re: μαύρο χιούμορ ☠

Δημοσίευσηαπό Spark » 06 Απρ 2021, 15:11

Ξεπέρασαν τα 3 εκατομμύρια παγκοσμίως οι νεκροί από την πανδημία

Ο αριθμός των θανάτων που συνδέονται με την covid-19 παγκοσμίως ξεπέρασε σήμερα το φράγμα των τριών εκατομμυρίων!!!

Σύμφωνα με έναν απολογισμό του Reuters, χρειάστηκε πάνω από ένα χρόνο για τον παγκόσμιο απολογισμό νεκρών από covid-19 να φθάσει τα δύο εκατομμύρια.
Το επόμενο ένα εκατομμύριο θανάτων προστέθηκε στον παγκόσμιο απολογισμό μέσα σε περίπου τρεις μήνες.


Η περιοχή της Ευρώπης, η οποία περιλαμβάνει 51 χώρες, έχει τον υψηλότερο συνολικό αριθμό νεκρών που πλησιάζει το 1,1 εκατομμύριο.

Πέντε ευρωπαϊκές χώρες, περιλαμβανομένων του Ηνωμένου Βασιλείου, της Ρωσίας, της Γαλλίας, της Ιταλίας και της Γερμανίας καταγράφουν περίπου το 60% του συνολικού αριθμού θανάτου από τον ιό στην Ευρώπη.

Οι ΗΠΑ έχουν τον υψηλότερο αριθμό θανάτων παγκοσμίως -555.000- που αναλογεί στο περίπου 19% όλων των θανάτων λόγω της COVID-19 στον κόσμο.

3.000.000 νεκροί άνθρωποι είναι πολύ καλό για τον πλανήτη γη καθώς όλοι αυτοί προκαλούσαν μεγάλη ρύπανση όσο ζούσαν. :yesyes: καλή συνέχεια :D

Εικόνα
0 .

Άβαταρ μέλους
nemo
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 16513

Re: μαύρο χιούμορ ☠

Δημοσίευσηαπό nemo » 06 Απρ 2021, 16:25

απο την πληροφορια λειπει ο απολογισμος απο ασια και η αφρικη
και αν θελουμε να εχουμε το επιθυμητο θα πρεπει να αυξησουν το ιικο φορτιο του ιου
0 .
το απόλυτο ένα που συχαίνομαι είναι οι αυταπάτες
επειδη είναι και ο λόγος της ύπαρξής μου

Spark
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3727
Τοποθεσία: space

Re: μαύρο χιούμορ ☠

Δημοσίευσηαπό Spark » 20 Απρ 2021, 16:53

Είναι καταδικασμένοι σε αγωνιώδη Θάνατο

Ο Mike Yeadon, πρώην επικεφαλής της Pfizer, έχει δηλώσει πως τώρα είναι πολύ αργά για να σωθεί οποιοσδήποτε έχει εμβολιαστεί με οποιοδήποτε από τα εμβόλια για τον Covid-19. Παροτρύνει εκείνους που δεν έχουν εμβολιαστεί ακόμα με τη θανατηφόρα σύνθεση να παλέψουν για τη συνέχιση των ανθρώπων, και τις ζωές των παιδιών. Ο παγκοσμίως αναγνωρισμένος ανοσιολόγος συνεχίζει περιγράφοντας την διαδικασία με την οποία λέει θα σκοτωθεί η συντριπτική πλειοψηφία των ανθρώπων που τώρα είναι εν ζωή. Αμέσως μετά την παραλαβή της πρώτης ένεσης, γύρω στο 0.8% των ανθρώπων θα πεθάνουν μέσα στις πρώτες δύο εβδομάδες. Οι επιζήσαντες έχουν προσδόκιμο ζωής μέσο όρο τα δύο χρόνια, όμως αυτό θα μειώνεται με κάθε πρόσθετο εμβόλιο.
Συμπληρωματικά εμβόλια βρίσκονται σε εξέλιξη ώστε να προκληθεί αδυναμία λειτουργίας σε ορισμένα όργανα – συμπεριλαμβανομένων της καρδιάς, των πνευμόνων και του εγκεφάλου. Έχοντας αμέσως αντιληφθεί τον τρόπο λειτουργίας και τον σκοπό της έρευνας και της ανάπτυξης του Φαρμακευτικού γίγαντα, της Pfizer επί 2 δεκαετίες, ο Καθηγητής Yeadon δηλώνει ότι ο τελικός στόχος του παρόντος διοικητικού καθεστώτος των εμβολιασμών, μπορεί να είναι μόνον η μαζική μείωση του πληθυσμού.

Δισεκατομμύρια είναι καταδικασμένοι σε βέβαιο, αμετάβλητο και αγωνιώδη θάνατο. Κάθε άνθρωπος που έχει λάβει την ένεση σίγουρα θα πεθάνει πρόωρα, και τα 3 χρόνια είναι μια γενναιόδωρη εκτίμηση για το πόσο θα μπορέσουν να περιμένουν να παραμείνουν εν ζωή.

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑ
https://www.lifesitenews.com/news/exclusive-former-pfizer-vp-your-government-is-lying-to-you-in-a-way-that-could-lead-to-your-death?fbclid=IwAR1rlw01K76wxNFHjZj2ycE0G_366uFowXDvKEM0ic8BYFH2_a88qxNot5A

Εικόνα
0 .

Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3214

Re: μαύρο χιούμορ ☠

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 23 Απρ 2021, 08:59

ο πονος μπορει να μας μεταμορφωσει σε παρανοικους εκδικητες ,,,η σε αυστηρους δικαστες δικαιομαχους ...θελει πολυ εσωτερικη μαχη για να μη γινουμε το πρωτο ....για να επικρατησει το ιερο μερος του πονου το δικαιο ,,,κι οχι το μιερο σκοτεινο καταστρφικο μερος του πονου ....


....σε τι διαφερει ο δικαιομαχος και δικαστης ...απο τον εκδικητη??


.. ο εκδικητης ανταποδιδει το πονο που ελαβε μαλιστα πολλες φορες παραλογισμενα πολλαπλασιαζοντας τον ...
..ενω ο δικαστης ο αυστηρος θελει να εξισορροπησει τον πονο και τελικα να τον εξαλειψει ..και ειναι πολυ πολυ προσεχτικος που και πως θα ανταποδωσει τον πονο ...επιβαλωντα τις ποινες του ...

πχ
...ενας ερωτικα προδομενος θελει να εκδικηθει ολες τις γυναικες και αποφασιζει να τις χρησιμοποιει να τις εκμηδενιζει και να τις πληγώνει υπο την επιρροη του παραλογισμενου πονου του του σκοταδισμενου γινεται ενας μισογυνης εκδικητης Καζανοβας ... ..

...ενώ ένας άλλος επεξεργαζεται το ιδανικο του ερωτα και γινεται ενας Δον Ζουαν αναζητώντας το ...ο αιωνιος εραστης.. αυτος που δεν μπορει να δεθει αυτος που αναζητα το προτυπο του..
1 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5843
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ, ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5865&p=182131#p182131
ΤΟ ΤΕΙΧΟΣ
viewtopic.php?f=23&t=12429

Spark
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3727
Τοποθεσία: space

Re: μαύρο χιούμορ ☠

Δημοσίευσηαπό Spark » 23 Απρ 2021, 17:43

εάν ήταν να επιλέξω μεταξύ δικαστή (του νόμου) ή εκδικητή (παρανοϊκό χαρακτήρα) θα επέλεγα το δεύτερο,
όχι επειδή θέλω να ανταποδώσω πόνο αλλά επειδή καταλαβαίνω πως οι άνθρωποι είναι πληγή για τον πλανήτη γη,
και ταιριάζει στον χαρακτήρα μου να είμαι εκδικητής αφού για εμένα οι ανθρώπινες ζωές έχουν αξία μηδέν.
ψυχρός εκτελεστής θα μπορούσα να είμαι, όμως όχι με σφαίρες σαν τα αμερικανάκια που βλέπετε σε τβ, να ψεκάζω μεταλλαγμένους θανατηφόρους ιούς ναι μπορώ..

και να μείνουμε στο θέμα, όποιος γράφει εδώ εκτός θέματος είναι ανεπιθύμητος...
βάλτε κανά σκληρό θάνατο να γουστάρουμε και εμείς οι εκδικητές....


Εικόνα
0 .

Άβαταρ μέλους
nemo
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 16513

Re: μαύρο χιούμορ ☠

Δημοσίευσηαπό nemo » 23 Απρ 2021, 20:40

γμτ μου δεν το εχω στην τελικη μπορει καποιες στιγμες να νευριαζω τοσο πολυ
απο τα γκρεκοπιθηκια που να λεω οτι θα τα εξαφανισω με ενα φλιτ
αλλα μου φευγει αμεσως παλι
..οποτε αρχιζω και πιστευω οτι ειμαι ενας μικρος σε ογκο αγιος σε λανθανουσα μορφη
0 .
το απόλυτο ένα που συχαίνομαι είναι οι αυταπάτες
επειδη είναι και ο λόγος της ύπαρξής μου

Spark
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3727
Τοποθεσία: space

Re: μαύρο χιούμορ ☠

Δημοσίευσηαπό Spark » 23 Απρ 2021, 21:18

nemo έγραψε:...πιστευω οτι ειμαι ενας μικρος σε ογκο αγιος σε λανθανουσα μορφη


εάν αυτό θέλεις να πιστεύεις τότε ναι μπορείς να είσαι, χαρακτηρισμοί είναι και χαμένες λέξεις.
ποιόν ενδιαφέρει εάν είσαι μικρος σε ογκο αγιος; πιθανόν μόνο εσένα.

σκέψου όμως κάτι άλλο.
σκέψου ότι τα μάτια σου είναι διαφορετικά, μπορείς να βλέπεις τα κόκαλα αλλά όχι την σάρκα!
το δέρμα, τα κύτταρα, τα χαρακτηριστικά που ενδιαφέρουν άλλους εσένα σου είναι αδιάφορα.
με την όραση σου δεν μπορείς να καταλάβεις εάν ένα άτομο είναι χοντρό ή αδύνατο, εάν έχει μακριά μαλλιά ή καθόλου μαλλιά, πόσων ετών είναι, εάν έχει ρυτίδες, τι χρώμα έχει.
το μόνο που θα μπορούσες να δεις είναι τους σκελετούς των πλασμάτων, όπως σε ακτινογραφία.
γιατί οι σκελετοί είναι αυτοί που μένουν εκατοντάδες χρόνια όταν τα κύτταρα έχουν καταρρεύσει.
Εικόνα

φαντάζεσαι να έβλεπες μόνο σκελετούς;
αδύναμη η σάρκα, τι αξία έχει;; για εμένα έχει αξία μηδέν.
ας καούν οι σάρκες, ας καούν και τα κόκαλα,
οι εραστές της σάρκας ας κάνουν γιορτή,
δεν αντιλαμβάνονται πως είναι μικροί, απειροελάχιστοι,
είναι η αγάπη τους σκόνη και το όνειρο τους καπνός.
0 .

Άβαταρ μέλους
nemo
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 16513

Re: μαύρο χιούμορ ☠

Δημοσίευσηαπό nemo » 23 Απρ 2021, 21:29

η αξια της σαρκας ειναι εφημερη ακομη και τα κοκκαλα μακροπροθεσμα
και το προσδόκιμο της αποτίμησης ακομη λιγοτερο
0 .
το απόλυτο ένα που συχαίνομαι είναι οι αυταπάτες
επειδη είναι και ο λόγος της ύπαρξής μου


Επιστροφή σε “Γενική Συζήτηση”