Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Θέματα που δεν ανήκουν σε άλλη ενότητα.
Άβαταρ μέλους
ВладимирВладимирович
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 9706
Τοποθεσία: ГуляйПоле

Re: Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Δημοσίευσηαπό ВладимирВладимирович » 14 Οκτ 2018, 22:41

stavmanr έγραψε:
Γύπας έγραψε:Δεν υπάρχουν αθώα αρσενικά. Μόνο αθώες ψυχές.


Όπως έχω ξαναγράψει, ο Γύπας είναι asset για το φόρουμ. :yesyes:

Βαρεσε κανονι το asset σου :glasses12:
0 .
ΤΣΠΡΤΚ ΓΜΣ

stavmanr
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3379

Re: Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Δημοσίευσηαπό stavmanr » 14 Οκτ 2018, 22:43

Τι να πω, Πέπη;
Ότι μας βρίζουν κι από πάνω γκρινιάζουν παριστάνοντας τις μωρές παρθένες;
Ή ότι ο άλλος γράφει ότι ο Γύπας "πήγε να μελετήσει το Μάιν Καμπφ" και τον ανεβοκατεβάζει "φασίστα" και "ναζί" που είναι χαρακτηρισμοί στα όρια της νομιμότητας (κατηγορίες που παραπέμπουν στον αντιρατσιστικό νόμο και σε ολοκαυτώματα) ;
Τέτοια θέλεις ή κάτι άλλο;
1 .

Άβαταρ μέλους
Пэпи
Crazy poster
Crazy poster
Δημοσιεύσεις: 1202

Re: Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Δημοσίευσηαπό Пэпи » 14 Οκτ 2018, 23:14

Α οκ, παρεξηγησις... :D
0 .

vallon
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 13644

Re: Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Δημοσίευσηαπό vallon » 15 Οκτ 2018, 06:24

καλά ρε σεις....
περιμένω μερικές μέρες να δω κάποιος αν θα πει...

ξέρετε , ντάξει, μπορεί να ρχώντουσαν αλλά κι εγώ έπαιζα σαν παιδάκι, ή τα έβλεπα δεν είμαι στόκος και εν γνώση μου την έκανα την μαλακία
τι ο πρώτος είμαι που σαβουρογάμησα;
1 .
Αν ο κομπλεξισμός ήταν άθλημα, κάποιοι θα είχαν πάρει πανηγυρικά το πρωτάθλημα.

Άβαταρ μέλους
Ραν ταν πλαν
Kalamata Lover
Kalamata Lover
Δημοσιεύσεις: 13107
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Δημοσίευσηαπό Ραν ταν πλαν » 15 Οκτ 2018, 13:56

Ρε παιδιά, το νήμα δεν προσφέρεται για πολιτικό ξεκατίνιασμα.
Έχει συμβουλευτικό χαρακτήρα και στόχο την ανάρτηση εμπΥριών, από γνώστες του αντικειμένου, που θα βοηθήσουν τους άβγαλτους, αθώους και αφελείς αρσενικούς που θα το διαβάσουν, να αποφύγουν την παγίδευση από χοντροκώλες αρπακτικά που καραδοκούν να τους ξεζουμίσουν ποικιλοτρόπως. :fico:
Ως ξεζούμισμα εννοούμε και το κουτούπωμα μέσω του γάμου, το δέσιμο χειροπόδαρα μέσω των παιδιών και διάφορες άλλες μεθόδους εκβιασμού που μετέρχονται τα αρπακτικά για να μας κρατάνε υπό την κυριαρχία τους εκμεταλλευόμενα την αθωότητα μας. :D
0 .
Εθνικόφρων σταλινικός κομμουνιστής.

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47363
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 15 Οκτ 2018, 17:28

Προσφατα μιλουσα με εναν 35αρη που ειχε παντρευτει απο τα 25, δηλαδη ειχε ηδη κλεισει μια 10ετια

''Πως ειναι ο εγγαμος βιος?'' του λεω

''Ρουτινα. Αλλα ακομα και την Σκλεναρικοβα να παντρευτεις παλι ρουτινα θα χεις'' απανταει

Αυτο που ειπε ειναι σωστο μεν, αλλα ποιος του ειπε να παντρευτει απο τα 25 και μαλιστα καποια κατωτερη της Αντριανα?

Ο τυπος εχει μονιμως ενα απλανες μιζερο βλεμα, η ''χοντροκωλα'' εχει ηδη τσακισει το πνευμα του. Εχει πεθανει ηδη και δε το ξερει. Εχω παρατηρησει πως οσοι μικροπαντρευονται ειναι τρελα ναυαγια.
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

Άβαταρ μέλους
Ραν ταν πλαν
Kalamata Lover
Kalamata Lover
Δημοσιεύσεις: 13107
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Δημοσίευσηαπό Ραν ταν πλαν » 15 Οκτ 2018, 21:01

Καλά έκανες και έβαλες σε εισαγωγικά το ''χοντροκώλα'' γιατί ο χοντροκωλισμός είναι ιδεολογία και σε καμιά περίπτωση δεν πρέπει να ταυτίζουμε την κωλάρα με την ''χοντροκώλα'', που ενίοτε είναι εντελώς άκωλη. :fico:
1 .
Εθνικόφρων σταλινικός κομμουνιστής.

vallon
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 13644

Re: Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Δημοσίευσηαπό vallon » 15 Οκτ 2018, 21:42

Πόσοι είναι εκείνοι, είτε άντρες είτε γυναίκες που παντρεύονται και προχωρούν στο να γίνουν γονείς έχοντάς το σκεφτεί σοβαρά;
λειτουργούν συνειδητά; σε μικρές ηλικίες οι περισσότεροι μάλλον λειτουργούν πιο αυθόρμητα χωρίς να είναι διατεθειμένοι να επωμιστούν ευθύνες. Δεν συζητώ για το να έχουν την ικανότητα να βλέπουν τον εαυτό τους μέσα σε μια οικογένεια χωρίς αυτό να εντείνει τα προβλήματα που είχαν ήδη πριν κάνουν παιδιά. Συνήθως αυτό που παρατηρώ σε πολλά ζευγάρια είναι ότι κάνουν παιδιά μηχανικά, επειδή έτυχε.. Θα μου πεις η φύση βρίσκει το δρόμο να συνεχίσει, έτσι γίνεται πάντα.
0 .
Αν ο κομπλεξισμός ήταν άθλημα, κάποιοι θα είχαν πάρει πανηγυρικά το πρωτάθλημα.

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47363
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 15 Οκτ 2018, 23:04

Ραν ταν πλαν έγραψε:Καλά έκανες και έβαλες σε εισαγωγικά το ''χοντροκώλα'' γιατί ο χοντροκωλισμός είναι ιδεολογία και σε καμιά περίπτωση δεν πρέπει να ταυτίζουμε την κωλάρα με την ''χοντροκώλα'', που ενίοτε είναι εντελώς άκωλη. :fico:


Με πλατες μπετατζη (δεν εννοω του Κολλια :D )

vallon έγραψε:Πόσοι είναι εκείνοι, είτε άντρες είτε γυναίκες που παντρεύονται και προχωρούν στο να γίνουν γονείς έχοντάς το σκεφτεί σοβαρά;
λειτουργούν συνειδητά; σε μικρές ηλικίες οι περισσότεροι μάλλον λειτουργούν πιο αυθόρμητα χωρίς να είναι διατεθειμένοι να επωμιστούν ευθύνες. Δεν συζητώ για το να έχουν την ικανότητα να βλέπουν τον εαυτό τους μέσα σε μια οικογένεια χωρίς αυτό να εντείνει τα προβλήματα που είχαν ήδη πριν κάνουν παιδιά. Συνήθως αυτό που παρατηρώ σε πολλά ζευγάρια είναι ότι κάνουν παιδιά μηχανικά, επειδή έτυχε.. Θα μου πεις η φύση βρίσκει το δρόμο να συνεχίσει, έτσι γίνεται πάντα.


Αν δεν ειναι περιπτωση σπασμενης καποτας/καθολου καποτας, ειναι περιπτωση παιδιων απο λαικες οικογενειες ή απο επαρχια, που δεν εχουν σπουδασει και εχουν γονεις που μικροπαντρευτηκαν.
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

vallon
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 13644

Re: Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Δημοσίευσηαπό vallon » 16 Οκτ 2018, 01:33

Διαφωνώ,
Ίσως είναι μεγάλη απλούστευση να θεωρήσουμε ότι γίνεται ατύχημα ..και έσπασε το λαστιχάκι.. ή ήταν από ..επαρχία.
Είναι πάρα πολλές οι περιπτώσεις που γίνονται στις μέρες μας γάμοι για να καβατζωθούν. Έτσι όπως το γράφω φίλε Λαχουρένιε, Η καβάτζα είναι ξεκάθαρη, οι οικονομικοί λόγοι κυριαρχούν και νομίζω αμέσως μετά είναι η απόφαση από γυναίκες στα σαράντα που ξαφνικά χτύπησε το βιολογικό τους ρολόι και θυμήθηκαν ότι πρέπει να κάνουν και ένα παιδί , εκτός από καριέρα.

Προφανώς θα υπάρχουν και άλλες περιπτώσεις αλλά αυτές είναι που έχω παρατηρήσει να είναι πιο συχνές. Δεν νομίζω ότι κάποια που παντρεύεται για τα φράγκα του άλλου ή κάποια που ψάχνει τον δότη σπέρματος και τον καλοπληρωτή των φόρων και του σουπερ μαρκετ είναι συνειδητά ξεκάθαρη στο ότι έχει κάποιες ευθύνες όταν κάνει παιδιά.
0 .
Αν ο κομπλεξισμός ήταν άθλημα, κάποιοι θα είχαν πάρει πανηγυρικά το πρωτάθλημα.


Επιστροφή σε “Γενική Συζήτηση”