☠ DEATH RACE ☠

Επιτραπέζια, ηλεκτρονικά, παιχνίδια ρόλων.
Spark
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3727
Τοποθεσία: space

☠ DEATH RACE ☠

Δημοσίευσηαπό Spark » 26 Μάιος 2020, 18:56

DEATH RACE

Εικόνα

Εικόνα

Είναι παιχνίδι τύχης και επιλογών που θα αναπτύξω εδώ (εάν και εφόσον)..
Για το παιχνίδι αυτό θέλω συμμετοχές μέχρι 4 παίκτες.
Οι παίκτες καλούνται να σκοτώσουν ο ένας τον άλλον σε αγώνα αυτοκινήτων που τρέχουν σε πίστα.
Ο νικητής του παιχνιδιού θα κερδίσει μια ηλεκτρομαγνητική σύριγγα προσφορά της ΜΥΘΗΡΑ!


ΜΥΘΗΡΑ έγραψε: ηλεκτρομαγνητικες αντλιες ...συχνα τις ονομαζω και ηλεκτρομαγνητικες συριγγες ...
η τεχνολογια της βιονεργειακης συριγγας μπορει να ειναι ενα θεραπευτικο μεσο για τα διαχυτα και διακριτα βιοενεργειακα μας πεδια η και ενα μεσο ακρως διαταρακτικο εκβιαστικο αφαιμακτικο ...


περισσότερες πληροφορίες για το παιχνίδι μετά τις συμμετοχές.
0 .

Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3214

Re: ☠ DEATH RACE ☠

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 26 Μάιος 2020, 19:59

σχολιο 1

...εξηγησε ομως τι ειναι η ηλεκτρομαγνητικη συριγγα...ειναι μια αντλια ηλεκτρομαγνητικης ενεργειας ...ελιξηριο ζωης αλλα και εργαλειο βασανισμου ψυχης ...εξαρταται ποιος τειναεινα αυτος που το χρησιμοποιει .. αν δεν εξηγησεις κανεις δνε θα ενδιαφερθει για το βραβειο..
επισης να πεις οτι υπ[αρχει σε πολλα μεγεθη .. σε μεγεθος τσεπης οπως τα στυλο των διαβητικων ,, επιτραπεζιο μεγεθος .. δωματιου ...κτιριου ... αλλα και εγκατασταση ολοκληρη γιγαντιαια μερικων χιλιομετρων ...

...στηριζεται η λειτουργια της συριγγας στην αρχη της αδρανειας ...κι ομως... ...μια δεσμη ηλεκτρομαγνητικη πχ δεσμη λεηζερ εστιαζει σε ενα σημειο του χωρου η ενος οργανισμου .. το "τσιμπαει" και μετα αποσυρεται σιγα σιγα η και αποτομα .. τοτε συμβαινει το εξης εκπληκτικο δημιουργειται λογ αδρανειας ηλεκτρομαγνητικη ροη ενεργειας προς ορισμενη κατευθυνση που συλλεγει ειδικος ταμιευτηρας της συριγγας ...οπως και με τις γνωστες συριγγες ...μετα αυτη μπορει να εκφορτιστει σε ενα αλλο σημειο του χωρου η οργανισμο .....
...το ποση ενεργεια συλλεγεται και τι ποιοτητα εχει σχεση με την ποιοτητα της δεσμης εκφορτισης τσιμπηματος ...

....το φαινομενο της ηλεκτρομαγνητικης συριγγας ειναι εργαλειο ζωης η θανατου ...μπορει να προκαλεσει θανατο ή και ανασταση μελλοθανατου η και νεκρου ακομη .. αυτο εινα μια ιδεα που δεν εχω τα μεσα να την πραγματοποιησω ουτε τις ειδικες τεχνικες γνωσεις ...μυθηριακα σεναρια θα μου πειτε ... παιχνιδακια επικινδυνα ...γιατι τα διανεμω ανοικτα ?? εχω τους λογους μου τους πολυ σοβαρους και στοχευμενους ..

.. δες εδω ...η βελονα εινα η δεσμη ,,,,το δοχειο-φιαλη εινα ηλεκτρομαγνητικα θωρακισμενο δοχειο που εχει κενο ηλεκτρομαγνητικο ...γκλωβος Φαρανταιη ...

...στη Μυθηριακη μυθολογια μου κοτζαμ Σατανας πουλησε εναν ολοκληρο κοσμο για να μυηθει και να προμηθευτει την τεχνολογια της ηλεκτρομαγνητικης συριγγας .. αλλα οπως ητανα ναμενομενο εκανε πολε ςκαταχρησεις με αυτην κι αντι να τον οφελησει ηταν η καταστρφη του ..

Εικόνα
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5843
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ, ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5865&p=182131#p182131
ΤΟ ΤΕΙΧΟΣ
viewtopic.php?f=23&t=12429

Spark
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3727
Τοποθεσία: space

Re: ☠ DEATH RACE ☠

Δημοσίευσηαπό Spark » 26 Μάιος 2020, 20:07

ΜΥΘΗΡΑ έγραψε:σχολιο 1
μπορει να προκαλεσει θανατο η και ανασταση μελλοθανατου η και νεκρου ακομη .. αυτο εινα μια ιδεα που δεν εχω τα μεσα να την πραγματοποιησω ουτε τις ειδικες τεχνικες γνωσεις ..


εντάξει σε πιστεύω, παίξε σε αυτό το παιχνίδι και εάν κερδίσεις θα σου στείλω με κουριερ μια απο τις πολλές ηλεκτρομαγνητικές κατασκευές μου με ρυθμιζόμενη συχνότητα.
0 .

Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3214

Re: ☠ DEATH RACE ☠

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 26 Μάιος 2020, 20:18

Spark έγραψε:
ΜΥΘΗΡΑ έγραψε:σχολιο 1
μπορει να προκαλεσει θανατο η και ανασταση μελλοθανατου η και νεκρου ακομη .. αυτο εινα μια ιδεα που δεν εχω τα μεσα να την πραγματοποιησω ουτε τις ειδικες τεχνικες γνωσεις ..


εντάξει σε πιστεύω, παίξε σε αυτό το παιχνίδι και εάν κερδίσεις θα σου στείλω με κουριερ μια απο τις πολλές ηλεκτρομαγνητικές κατασκευές μου με ρυθμιζόμενη συχνότητα.


σχολιο 2

....ασε τις πλακες ... πειραματισου εχεις τον εξοπλισμο .. και τις γνωσεις ...θελω να μου πεις αν δουλευει η ιδεα ...φτιαξε μια ηλεκτρομαγνητικη συριγγα...κι ασε τα αλλα μαραφετια τα παιγνιωδη ...

... τσιμπαμε αποτομα με λεηζερ --> αφηνουμε --> προσπαθουμε να ανιχνευσουμε και να μετρησουμε το αντιρροπο ρευμα που δημιουργειται κατα την διευθυνση της δεσμης με την οποια τσιμπησαμε ...κανε το πειραμα περιμενω να μου πεις αποτελεσματα ...

...το μυστικο ειναι η δεσμη λεηζερ ..δε ξερω αν θα δουλευε με ηλεκτρονιακη δεσμη ...ετσι δημιουργουμε και φιαλες ηλεκτρομαγνητικου κενου ...πραγματικου κενου που ενα σφαιριδιο μεσα του απλα θα αιωρειται .. αν η θεωρια μου ειναι σωστη ...
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5843
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ, ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5865&p=182131#p182131
ΤΟ ΤΕΙΧΟΣ
viewtopic.php?f=23&t=12429

Spark
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3727
Τοποθεσία: space

Re: ☠ DEATH RACE ☠

Δημοσίευσηαπό Spark » 26 Μάιος 2020, 20:59

δηλώστε συμμετοχή για το παιχνίδι και μη φοβάστε το θάνατο είναι εικονικός, εάν κάποιος σκοτωθεί θα του ρίξω μια δόση ζωής με την ηλεκτρομαγνητική σύριγγα και θα γίνει καινούργιος..
άντε να δούμε 4 νέους παίκτες να κάνουν έναν γύρο
;)
0 .

Άβαταρ μέλους
Νεφερτίτη
Rookie poster
Rookie poster
Δημοσιεύσεις: 101

Re: ☠ DEATH RACE ☠

Δημοσίευσηαπό Νεφερτίτη » 26 Μάιος 2020, 21:05

Αν δεν απαιτει καθημερινα να λεμε τις κινησεις που κανουμε, δηλωνω συμμετοχη.
0 .
When the power of Love wins the love of Power, peace will come to the world

Spark
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3727
Τοποθεσία: space

Re: ☠ DEATH RACE ☠

Δημοσίευσηαπό Spark » 26 Μάιος 2020, 21:17

Νεφερτίτη έγραψε:Αν δεν απαιτει καθημερινα να λεμε τις κινησεις που κανουμε, δηλωνω συμμετοχη.


σου δίνω την Natalie Martinez

Εικόνα

Εικόνα
0 .

Άβαταρ μέλους
Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47621
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: ☠ DEATH RACE ☠

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 26 Μάιος 2020, 23:29

Μεσα :yesyes:
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3214

Re: ☠ DEATH RACE ☠

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 27 Μάιος 2020, 02:46

σχολιο 3

...πουφ...αντρεικελωδη παιγνια ...κι αν εισαι ανθρωπος σε καταντουν αντρεικελο της ονειρωξης και της τζουφρα αδρεναλινης αυτης που καταναλωνεται σε ενα εικονοχωρο διπλα σε ανυπαρκτες φανταστικε ςγκομενες κανονατς κολπα που ουσιατσικα διαστρεφουν την εγκεφαλικη μας λειτουργιας .. για να ξερετε ολα αυτα με τα αμαξια την ταχυτητα τις συγκρουσεις τον εικονικο ικινδυνο τις πυροδοτησεις τα πυροβολητα τις καταστροφες στο εγκεφαλο εγγραφονται ως καταστρφη νευρωνικου δικτυου εκει αποσκοπουν οι πολυ μυημενοι κατασκευαστες παιχνιων αδρεναλινης ..

...στην καταστροφη του αντρικου εγκεφαλου ..καθε συγκρουση καθε πυρκαγια καθε εκρηξη και πυροβολητο ειναι για το εγκεφαλο καταστροφη νευρωνικου δικτυου σε καθιστουν ουσιαστικα νοητικα παραλυτο ανικανο για συναρμολογημενη σκεψη ειδκα αν δεν εχεις αλλες παραλληλες δραστηριοτητες...

.. οποιος ενδιαφερεται ελατε να μιλησουμε για τις ηλεκτρομαγνητικες συριγγες και το φαινομενο της συριγγας γενικα .... εδω ...viewtopic.php?f=23&t=11950

σας αφηνω να καειτε ω ς εγκεφαλοι ...να καταστρεψετε συναψεις του νευρωνικου σας δικτυου ...να γινεται παραλυτοι νοητικα οπως σας θελει το συστημα...ωστε να ειστε χειραγωγισιμοι ως ανθρωπινες νοομαζες...
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5843
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ, ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5865&p=182131#p182131
ΤΟ ΤΕΙΧΟΣ
viewtopic.php?f=23&t=12429

vallon
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 13685

Re: ☠ DEATH RACE ☠

Δημοσίευσηαπό vallon » 27 Μάιος 2020, 07:38

ΜΥΘΗΡΑ έγραψε:σχολιο 3

...πουφ...αντρεικελωδη παιγνια ...κι αν εισαι ανθρωπος σε καταντουν αντρεικελο της ονειρωξης και της τζουφρα αδρεναλινης αυτης που καταναλωνεται σε ενα εικονοχωρο διπλα σε ανυπαρκτες φανταστικε ςγκομενες κανονατς κολπα που ουσιατσικα διαστρεφουν την εγκεφαλικη μας λειτουργιας .. για να ξερετε ολα αυτα με τα αμαξια την ταχυτητα τις συγκρουσεις τον εικονικο ικινδυνο τις πυροδοτησεις τα πυροβολητα τις καταστροφες στο εγκεφαλο εγγραφονται ως καταστρφη νευρωνικου δικτυου εκει αποσκοπουν οι πολυ μυημενοι κατασκευαστες παιχνιων αδρεναλινης ..

...στην καταστροφη του αντρικου εγκεφαλου ..καθε συγκρουση καθε πυρκαγια καθε εκρηξη και πυροβολητο ειναι για το εγκεφαλο καταστροφη νευρωνικου δικτυου σε καθιστουν ουσιαστικα νοητικα παραλυτο ανικανο για συναρμολογημενη σκεψη ειδκα αν δεν εχεις αλλες παραλληλες δραστηριοτητες...

.. οποιος ενδιαφερεται ελατε να μιλησουμε για τις ηλεκτρομαγνητικες συριγγες και το φαινομενο της συριγγας γενικα .... εδω ...viewtopic.php?f=23&t=11950

σας αφηνω να καειτε ω ς εγκεφαλοι ...να καταστρεψετε συναψεις του νευρωνικου σας δικτυου ...να γινεται παραλυτοι νοητικα οπως σας θελει το συστημα...ωστε να ειστε χειραγωγισιμοι ως ανθρωπινες νοομαζες...


πφφφφφφφ

η ζωή αρχίζει στα 299...........!!!!!!!!!!!!!!!!

;)
0 .
Αν ο κομπλεξισμός ήταν άθλημα, κάποιοι θα είχαν πάρει πανηγυρικά το πρωτάθλημα.


Επιστροφή σε “Παιχνίδια”