TO ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΣΥΡΙΓΓΑΣ

Μεταφυσική, ανεξήγητα φαινόμενα, θεωρίες συνωμοσίας κλπ.
Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3214

TO ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΣΥΡΙΓΓΑΣ

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 27 Μάιος 2020, 02:35

Επίνοια 1

τι είναι το φαινόμενο της ηλεκτρομαγνητικής σύριγγας


..ομωας ας δυμε τι είναι αυτο που αποκαλέσαμε σε ήδη σε καποια θέματα εδω μεσα η ηλεκτρομαγνητικη συριγγα...βαικσα ειναι μια αντλια ηλεκτρομαγνητικης ενεργειας ...ελιξηριο ζωης αλλα και εργαλειο βασανισμου ψυχης ...εξαρταται ποιος τειναεινα αυτος που το χρησιμοποιει .. αν δεν εξηγησεις κανεις δνε θα ενδιαφερθει για το βραβειο..
επισης να πεις οτι υπ[αρχει σε πολλα μεγεθη .. σε μεγεθος τσεπης οπως τα στυλο των διαβητικων ,, επιτραπεζιο μεγεθος .. δωματιου ...κτιριου ... αλλα και εγκατασταση ολοκληρη γιγαντιαια μερικων χιλιομετρων ...

...η λειτουργια της συριγγας στηρίζεται στην αρχη της αδρανειας ...κι ομως... ...μια δεσμη ηλεκτρομαγνητικη πχ δεσμη λεηζερ εστιαζει σε ενα σημειο του χωρου η ενος οργανισμου .. το "τσιμπαει" και μετα αποσυρεται σιγα σιγα η και αποτομα .. τοτε συμβαινει το εξης εκπληκτικο δημιουργειται λογ αδρανειας ηλεκτρομαγνητικη ροη ενεργειας προς ορισμενη κατευθυνση που συλλεγει ειδικος ταμιευτηρας της συριγγας ...οπως και με τις γνωστες συριγγες ...μετα αυτη μπορει να εκφορτιστει σε ενα αλλο σημειο του χωρου η οργανισμο .....
...το ποση ενεργεια συλλεγεται και τι ποιοτητα εχει σχεση με την ποιοτητα της δεσμης εκφορτισης τσιμπηματος ...

....το φαινομενο της ηλεκτρομαγνητικης συριγγας ειναι εργαλειο ζωης η θανατου ...μπορει να προκαλεσει θανατο ή και ανασταση μελλοθανατου η και νεκρου ακομη .. αυτο εινα μια ιδεα που δεν εχω τα μεσα να την πραγματοποιησω ουτε τις ειδικες τεχνικες γνωσεις ...μυθηριακα σεναρια θα μου πειτε ... παιχνιδακια επικινδυνα ...γιατι τα διανεμω ανοικτα ?? εχω τους λογους μου τους πολυ σοβαρους και στοχευμενους ..

.. δεστε εδω ...η βελονα εινα η δεσμη ,,,,το δοχειο-φιαλη εινα ηλεκτρομαγνητικα θωρακισμενο δοχειο που εχει κενο ηλεκτρομαγνητικο ...γκλωβος Φαρανταιη ...

Εικόνα

...στη Μυθηριακη ΚοσμοΝεοΜυθολογια μου κοτζαμ Σατανας πουλησε εναν ολοκληρο κοσμο για να μυηθει και να προμηθευτει την τεχνολογια της ηλεκτρομαγνητικης συριγγας .. αλλα οπως ηταν α ναμενομενο εκανε πολλες καταχρησεις με αυτην κι αντι να τον οφελησει ηταν η καταστροφη του ..
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5843
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ, ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5865&p=182131#p182131
ΤΟ ΤΕΙΧΟΣ
viewtopic.php?f=23&t=12429

vallon
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 13646

Re: TO ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΣΥΡΙΓΓΑΣ

Δημοσίευσηαπό vallon » 27 Μάιος 2020, 07:57

πουλιέται στο ebay ;
1 .
Αν ο κομπλεξισμός ήταν άθλημα, κάποιοι θα είχαν πάρει πανηγυρικά το πρωτάθλημα.

Spark
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3727
Τοποθεσία: space

Re: TO ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΣΥΡΙΓΓΑΣ

Δημοσίευσηαπό Spark » 27 Μάιος 2020, 09:52

vallon έγραψε:πουλιέται στο ebay ;

pssss
Εικόνα


ΜΥΘΗΡΑ έγραψε:Επίνοια 1
δημιουργειται λογ αδρανειας ηλεκτρομαγνητικη ροη ενεργειας προς ορισμενη κατευθυνση που συλλεγει ειδικος ταμιευτηρας της συριγγας ...οπως και με τις γνωστες συριγγες ...μετα αυτη μπορει να εκφορτιστει σε ενα αλλο σημειο του χωρου η οργανισμο .....
...το ποση ενεργεια συλλεγεται και τι ποιοτητα εχει σχεση με την ποιοτητα της δεσμης εκφορτισης τσιμπηματος ...

....το φαινομενο της ηλεκτρομαγνητικης συριγγας ειναι εργαλειο ζωης η θανατου ...μπορει να προκαλεσει θανατο ή και ανασταση μελλοθανατου η και νεκρου ακομη .. αυτο εινα μια ιδεα ...

...στη Μυθηριακη ΚοσμοΝεοΜυθολογια μου κοτζαμ Σατανας πουλησε εναν ολοκληρο κοσμο για να μυηθει και να προμηθευτει την τεχνολογια της ηλεκτρομαγνητικης συριγγας .. αλλα οπως ηταν α ναμενομενο εκανε πολλες καταχρησεις με αυτην κι αντι να τον οφελησει ηταν η καταστροφη του ..


Καλημέρα κάθε μέρα. ήρθα στο θέμα σου αφού με κάλεσες, με διάθεση για κατανόηση και συμπαράσταση.
άλλωστε δεν είναι πολλοί εδω που να μπορούν να κατανοήσουν τέτοιες ιδέες ή να μπορούν να εφαρμόσουν ηλεκτρομαγνητικά πεδία.

έχεις αυτή την ενδιαφέρουσα ιδέα που δεν μπορείς να υλοποιήσεις, θα έλεγα ευτυχώς.
γράφεις για μια φανταστική συσκευή που θα μπορεί να αντλεί ενέργεια και να μεταβιβάζει ενέργεια και θεωρείς πως μπορεί να είναι εργαλείο ζωής ή θανάτου.

η ιδέα είναι πιθανό να σου ήρθε αφού διάβασες και έκανες σχόλια για την κατασκευή μου "Ηλεκτροθεραπεία" που είναι εκπομπός ηλεκτρομαγνητικής ενέργειας.
βεβαίως η συσκευή που παρουσιάζω δεν αντλεί ενέργεια όπως η σύριγγα αλλά μόνο διοχετεύει ελεγχόμενο ηλεκτρομαγνητικό πεδίο σε μια περιοχή που υπάρχει τραύμα ή απώλεια ενέργειας των κυττάρων με σκοπό να επαναφορτίσει τα αδύνατα κύτταρα και να τονώσει την κυκλοφορία.
όλα αυτά έχουν πρακτική εφαρμογή και έχουν αποδειχτεί σε ινστιτούτα πολλών χωρών μεταξύ άλλων και του ιταλικού οίκου Nuova Electronica που παρουσίασε την κατασκευή με τεκμηρίωση, όπως έκανα και εγω στην παρουσίαση κατασκευής μου.

εσύ όμως θέλεις κάτι διαφορετικό, γράφεις πως στη Μυθηριακη ΚοσμοΝεοΜυθολογια κοτζαμ Καστανας πουλησε εναν ολοκληρο κοσμο για να μυηθει και να προμηθευτει την τεχνολογια της ηλεκτρομαγνητικης συριγγας .. αλλα οπως ηταν αναμενομενο εκανε πολλες καταχρησεις με αυτην κι αντι να τον οφελησει ηταν η καταστροφη του.

λοιπόν τι θέλεις να κάνεις με αυτή την σύριγγα;
θέλεις να κάνεις δοκιμές σε ζωντανά πλάσματα; θέλεις να κάνεις δοκιμές σε νεκρά πλάσματα;;
θέλεις να απορροφάς βιοενέργεια απο ένα πλάσμα και να την διοχετεύεις σε άλλο;;;

ακόμα και εάν είχες μια ηλεκτρομαγνητική σύριγγα θα την χρησιμοποιούσες δίχως να είσαι γιατρός και δίχως να γνωρίζεις τα πιθανά αποτελέσματα;;;;


καλή είναι η ιδέα για να αναπτύξεις σενάριο, θα ήθελα να το διαβάσω.
το να κάνεις την φαντασία πραγματικότητα είναι σοβαρό αξίωμα που απαιτεί ιδιαίτερα χαρίσματα και ικανότητες, πολύ γνώση και πρακτική.
εγω δεν θα σου έδινα μια τέτοια συσκευή ακόμα και εάν είχα αυτό που θέλεις, ακόμα και εάν μου πρόσφερες οτιδήποτε. δεν μπορεί κανείς να με εξαγοράσει διότι έχω ότι θέλω και αυτά που δεν έχω δεν τα θέλω.

όμως φιλικά-φορουμικά θα προσπαθήσω να δώσω να καταλάβεις πως αυτό που αναζητάς δεν είναι για καλό.
τα κύτταρα δεν είναι όλα ίδια, το κάθε κύτταρο διαφέρει απο τα άλλα που είναι γύρο του, με μικροσκόπια που έχουν κάμερες κάνουν έρευνες στα κύτταρα επιστήμονες και με όργανα μπορούν να εκτιμήσουν την ζωτικότητα των κυττάρων, την κατάσταση τους, και η ηλεκτρική ενέργεια τους -βιοηλεκτρισμός- μπορεί να μετρηθεί.
αυτά είναι επιστημονικά ορθά, όμως τα αποτελέσματα που μπορεί να έχει η εφαρμογή ηλεκτρομαγνητισμού σε κύτταρα είναι αμφιλεγόμενα. διότι υπάρχουν ανεπιθύμητες παρενέργειες όπως ο εκφυλισμός, η διάσπαση των κυττάρων και άλλα φαινόμενα που παρατηρήθηκαν.
αυτά δεν είναι καλά παιχνίδια για πειραματισμό και εγω που διαθέτω την τεχνολογία και πολλές συσκευές και όργανα ελέγχου ηλεκτρομαγνητικών πεδίων δεν ασχολούμαι πλέον με την εκπομπή επάνω σε ζωντανά πλάσματα.

και εάν αυτή η ηλεκτρομαγνητική σύριγγα θα μπορούσε να είναι ένα κινητό smartphone 5G θα το ήθελες;
καλό είναι να ενημερώνεις τους ανθρώπους πως οι εκπομπές συχνοτήτων με ταχύτητες GHz κάνουν κακό στη φύση.
0 .

Άβαταρ μέλους
Προέλλην
WEF Fella
WEF Fella
Δημοσιεύσεις: 17245
Τοποθεσία: Great Hall, WEF Headquarters

Re: TO ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΣΥΡΙΓΓΑΣ

Δημοσίευσηαπό Προέλλην » 27 Μάιος 2020, 10:35

0 .
- The world must become aware of the fantastic transformational power of social entrepreneurship and the Foundation will work as a catalyst in this effort.
- The problem that we have is not globalization. The Problem is a lack of global governance.
- A new world could emerge, the contours of which it is incumbent on us to re-imagine and to re-draw.

Άβαταρ μέλους
Ραν ταν πλαν
Kalamata Lover
Kalamata Lover
Δημοσιεύσεις: 13129
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: TO ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΣΥΡΙΓΓΑΣ

Δημοσίευσηαπό Ραν ταν πλαν » 27 Μάιος 2020, 12:07

ΜΥΘΗΡΑ έγραψε:Επίνοια 1

τι είναι το φαινόμενο της ηλεκτρομαγνητικής σύριγγας




....το φαινομενο της ηλεκτρομαγνητικης συριγγας ειναι εργαλειο ζωης η θανατου ...μπορει να προκαλεσει θανατο ή και ανασταση μελλοθανατου η και νεκρου ακομη .. αυτο εινα μια ιδεα που δεν εχω τα μεσα να την πραγματοποιησω ουτε τις ειδικες τεχνικες γνωσεις ...μυθηριακα σεναρια θα μου πειτε ... παιχνιδακια επικινδυνα ...γιατι τα διανεμω ανοικτα ?? εχω τους λογους μου τους πολυ σοβαρους και στοχευμενους ..

.


Πάλι μαζί μου τα 'βαλες; Τι καψούρα είναι αυτή ρε παιδάκι μου. Ξεπέρασε με λέμε, είμαι λογοδοσμένος.
0 .
Εθνικόφρων σταλινικός κομμουνιστής.

Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3214

Re: TO ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΣΥΡΙΓΓΑΣ

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 27 Μάιος 2020, 18:51

επίνοια 2

...προς το παρον πρεπει να επεξεργαστουμε την ιδεα δημιουργίας ηλεκτρομαγνητικου κενου...τα άλλα θα κυλησουν μονα τους ..και το ερωτημα ειναι πως αδεαζει ο χωρος απο ηλεκτρομαγνητικα πεδία ??οι εφαρμογες του κενου αυτού πολλαπλες..

καταρχην οπτικη ανιχνευτικη θωρακιση ...ενα δωμα που γυρω τους εχει φλοιο ηλεκτρομαγνητικου κενου δεν είναι δυνατόν να τηλεσκοπειται...

..ολες οι σαπονοπερες θεωριες για διαδοση ηλεκτρομαγνητικων κυματων στο κενο θα καταληξουν στο μουσειο των ιδεων ....στο κενο το ηλεκτρομαγνητικο που προσεγγιζει το απολυτο κενο κανένα κυμα δεν μπορει να διαδοθει ...
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5843
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ, ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5865&p=182131#p182131
ΤΟ ΤΕΙΧΟΣ
viewtopic.php?f=23&t=12429

Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3214

Re: TO ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΣΥΡΙΓΓΑΣ

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 27 Μάιος 2020, 19:01

επινοια 3

spark λοιπόν τι θέλεις να κάνεις με αυτή την σύριγγα;
θέλεις να κάνεις δοκιμές σε ζωντανά πλάσματα; θέλεις να κάνεις δοκιμές σε νεκρά πλάσματα;;
θέλεις να απορροφάς βιοενέργεια απο ένα πλάσμα και να την διοχετεύεις σε άλλο;;;

ακόμα και εάν είχες μια ηλεκτρομαγνητική σύριγγα θα την χρησιμοποιούσες δίχως να είσαι γιατρός και δίχως να γνωρίζεις τα πιθανά αποτελέσματα;;;;


..spark ..εγω Μυθηρα ειμαι στραμενη στην ηλιακη εποχη δεν εχω την εκμεταλλευτικη επιχιερηματικη λογικη ενος κατασκευστη της εποχης του σιδηρου ...καταρχην αυτο ..κια το ολο προφιλ μου το αποδεικνυει... ουτε αποβλεπω σε κλοπη ενεργεια ...ο ηλιακα προσανατολισμενο δνε εχιε αναγκη απο κλοπη ενεργειας ...γιατι εχει επαφη με την εσωτερικη πηγη του ...

...το θεμα ειναι λιγο μπλοφα ....στοχευμενο σας λεω ...

.δυστυχως ειτε αρεσει ειτε οχι η ενεργεια ρουφιεται απο εκεινους που κατεχουν την γνωση και την τεχνογνωσια ...

η ψυχοτρονικη κια βιοτρονικη ειναι η τεχνολγια διαχειρισης τς ενεργειας αυτης ..

βασικα μπλοφαρω ....αφηστε εχω σοβαρους λογους να μπλοφαρω ...

αλλα ναι ,,,πειραμα δημιουργιας ρευματος αντιρροπου μπορει ευκολα αν γινει ..αρκει να συλλεξει καινα ανιχνευσει καποιος το ρευμα...
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5843
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ, ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5865&p=182131#p182131
ΤΟ ΤΕΙΧΟΣ
viewtopic.php?f=23&t=12429

Άβαταρ μέλους
Προέλλην
WEF Fella
WEF Fella
Δημοσιεύσεις: 17245
Τοποθεσία: Great Hall, WEF Headquarters

Re: TO ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΣΥΡΙΓΓΑΣ

Δημοσίευσηαπό Προέλλην » 27 Μάιος 2020, 19:14

ΜΥΘΗΡΑ έγραψε:επίνοια 2

...προς το παρον πρεπει να επεξεργαστουμε την ιδεα δημιουργίας ηλεκτρομαγνητικου κενου...τα άλλα θα κυλησουν μονα τους ..και το ερωτημα ειναι πως αδεαζει ο χωρος απο ηλεκτρομαγνητικα πεδία ??οι εφαρμογες του κενου αυτού πολλαπλες..

καταρχην οπτικη ανιχνευτικη θωρακιση ...ενα δωμα που γυρω τους εχει φλοιο ηλεκτρομαγνητικου κενου δεν είναι δυνατόν να τηλεσκοπειται...

..ολες οι σαπονοπερες θεωριες για διαδοση ηλεκτρομαγνητικων κυματων στο κενο θα καταληξουν στο μουσειο των ιδεων ....στο κενο το ηλεκτρομαγνητικο που προσεγγιζει το απολυτο κενο κανένα κυμα δεν μπορει να διαδοθει ...


Και εγώ αυτής της άποψης είμαι.

Δεν μπορώ βέβαια να συνεισφέρω πολλά στην προσπάθεια επεξεργασίας λόγω περιορισμένων δυνατοτήτων. Θα κρατάω όμως επιμελώς σημειώσεις και θα στηρίξω στην διάδοση των ιδεών.

.
0 .
- The world must become aware of the fantastic transformational power of social entrepreneurship and the Foundation will work as a catalyst in this effort.
- The problem that we have is not globalization. The Problem is a lack of global governance.
- A new world could emerge, the contours of which it is incumbent on us to re-imagine and to re-draw.

Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3214

Re: TO ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΣΥΡΙΓΓΑΣ

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 28 Μάιος 2020, 09:16

σχολιο 1

...παιδια αληθεια πιστεψατε ποτε οτι εχω την ελπιδα οι στο φορουμ αυτο το καφενιστικο να εκτιμηθει η ιδεα του ηλεκτρομαγνητικης αντλιας???ε ενταξει δνε εχω τετοιες αυταπατες .. απλα μπλοφαρω ...εχω τους λογους μου.. ουτε περιμενω τον σπαρκ ...που ειναι αληθεια μια εξαιρεση του καφενιστικου φορουμ , να εκτιμησει την ιδεα ....ειναι περιτριγυρισμενο απο καλωδια και ηλεκτρονικα μαραφετια της εποχη του σιδηρου ... δεν εχει βλεμμα μεσα στην εποχη του φωτος ...απλα τον εμπλεξασε ενα προβληματισμο χρησιμο για τον κατασκευαστκο οιστρο του ...

υπαρχουν σοβαρα φορουμ ξενα επστημονικα για αυτε ςτις ιδεες ... αλλα απλα εδω κανω το καμουφλαζ μου...και εξαλου ειναι εν αφορυμ τρυπα ...δνε μπαινουν πολλοι οποτε ειναι ιδανικη κρυψωνα ιδεων πρω
τοτυπων ...
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5843
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ, ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5865&p=182131#p182131
ΤΟ ΤΕΙΧΟΣ
viewtopic.php?f=23&t=12429

Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3214

Re: TO ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΣΥΡΙΓΓΑΣ

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 28 Μάιος 2020, 09:36

σχολιο 2

...παλιο αγαπημενο θεμα η διαχειριση βιονεργειας μια διαχειριση που μπορει να σωσει ζωες αλλα και να οδηγησει αμεσα στο θανατο ...εγραφα στο metafysiko τοτε ως ΚΑΘΗΡΑ τελικα με μπαναρανε μετα απο συγκρουση με διαχειριστες ...εχω κανει καρριερα στο μπαναρισμα ...το φορουμ αυτο ηταν γκετο τεκτονοπαιδων μ εμακρυα ουρσα στο βαμπρισμο ...οποτε λογικο ηταν οι ιδεες μου να τους εκμηδενιζουν και να τους τρομαξουν ..η συγκρουση ηταν αναποφευκτη αλλα οποιος θελει ψαχνει οσα αποκαλυπτικα με μορφη σεντονιων ολοκληρων εγραφα ακουραστα τοτε μαλιστα πολλα μελη με παιρνα στα σοβαρα και ειχαμε εποικοδομητικο διαλογο ...

...γραφω ως ΚΑΘΗΡΑ...δεν ηταν δικο μου νημα απλα τελικα το διαχιεριστηκα ως το τελος εγω με τις αποκαλυπτικες μου σημαινουσες αναρτησεις ..διαβαστε ...

...ισως Προελληνα εσενα σε ενδιαφερει ιδιατερως...καθως φαινεσαι ανοικτος στη συνωμοσιολογια ...σου συνιστω να το διαβασεις ολο το θεμα ..ευτυχως ακομη κυκλοφορει στο δαδικτυο θαμενο μεσα στα αρχεια του metafysiko ..κι ετσι εινα εφικτη η παραπομπη με λινκς ...
..στο θεμα αυτο πολεμαω μοναχικα το ψυχικο βαμπιρισμο ...και την τεχνολογια του.. και δειχνει ποσο καλα ιδεασμενη ειμαι κι απο πόσο παλια για τα ζητηματα της διαιχερισης της βιονεργεια μας ατομικης και συλλγικης ...δεν ειμαι χτεσινη ...χαρακτηριστικος ο τροπος γραφης μου ...αριθμημενα σχολια επισημανσεις τελιτσες κτλ κτλ

εδω σχολιο 33
https://www.metafysiko.gr/forum/showthr ... 44&page=14

εδω σχολια 46,47,48, 49

https://www.metafysiko.gr/forum/showthr ... 44&page=22

εδω σχολια 55, 56 που μου στοιχησαν καθως ηταν και αφορμη να στοχοποιηθω και να αποβληθω απο εκεινη την <<κοινοτητα>> τεκτονοπαιδων ...

https://www.metafysiko.gr/forum/showthr ... 44&page=24
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5843
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ, ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5865&p=182131#p182131
ΤΟ ΤΕΙΧΟΣ
viewtopic.php?f=23&t=12429


Επιστροφή σε “Εναλλακτικές Επιστήμες”