Η ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΝΕΟΕΠΟΧΙΤΙΣΜΟΥ

Μεταφυσική, ανεξήγητα φαινόμενα, θεωρίες συνωμοσίας κλπ.
Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3214

Η ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΝΕΟΕΠΟΧΙΤΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 23 Απρ 2015, 10:21

ΑΝΑΔΕΙΞΙΣ 1

...καταρχην ας μιλησουμε για την διακριση ψευδοπροφητη και αληθως φωτισμενου διαμεσολαβητη-μεσσια ...

..ειναι σημαντικο σε κρισιμους περιοδους κοσμοιστορικης τροπης και μεταλλαγης ( εσχατολογικες περιοδοι ) να μπορουμε να διακρινουμε τους ψευδοπροφητες και απο τους αληθινα φωτισμενους μεσσιες, αβαταρς ,
χριστους - αντιχριστους (αντι -προσωπους )
...
....ας μιλησουμε καταρχην για τα χαρακτηριστικα των ψευδοπροφητων.........αυτα ειναι :

α) η αδιαλλαξια , διεκδικηση του αλαθητου και η διημιουργια κλειστων οργανωσεων με σκληροπυρηνικα δογματα

β) η δημοσιοποιηση της διαπροσωπικης σχεσης με το θειο (αγγελοι που φανερωνουν το ονομα τους και μιλουν με τους ψευδοπροφητες ,ο ιδιος ο Ιησους, η Παναγια κτλ που τους μιλαει ,ο ιδιος ο Θεος να μιλα κτλ κτλ )

γ) η δημοσια αυτοανακηρυξη τους σε απεσταλμενους του Θεου και θεικα φωτισμενους, εκλεκτους υιους θεους μεσσιες αβαταρς ιμαμηδες , αγιους κτλ ΚΤΛ

δ) η εγωιστικη εμμονη τους οτι γνωριζουν λεπτομερειες χρονολογικες και ονοματολογικες για τα εσχατολογικα γεγονοτα



...να θυμησουμε εξαλλου τους δεκαδες ψευδοπροφητες που εμφανιζονται σε καθε εποχη κι αυτοανακυρησσονται ως δευτερες παρουσιες ,ενσαρκωσεις του Ιησου, της Παρθενου,της Ευας ως Μεσσιες , Βουδες ,Ιμαμηδες ,Μεγα Αλεξαντροι , Ηλιακοι Θεοι κτλ κτλ δημοσιως η ακομη και ως Υπερτατοι Πατερες Θεοι και φτιαχνουν γυρω τους θρησκευτικες αυταρχικες σεχτες ,με ορκο τυφλης αφοσιωσης στο θελημα τους .. και βεβαια ΣΑΝ ΓΥΡΟΛΟΓΟΙ ΣΕ ΔΕΞΙΩΣΕΙς ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΗ ΠΡΟΒΟΛΗ ΣΤΑ ΜΜΕ....


ΕΝΑΣ ΑΛΗΘΙΝΑ ΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ ΔΙΑΜΕΣΟΛΑΒΗΤΗΣ


-ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΠΥΡΑΜΙΔΑΣ

-ΔΕΝ ΠΡΟΒΑΛΛΕΤΑΙ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ

-ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΣΕ ΑΧΑΝΗ ΑΚΡΟΑΤΗΡΙΑ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΡΡΟΗΣ

-ΔΕΝ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΤΗΝ ΜΥΗΤΙΚΗ ΤΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ , ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΔΗΜΟΣΙΩΣ <<ΕΙΜΑΙ ΥΙΟΣ ΘΕΟΥ ΚΙ ΗΡΘΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΩΣΩ >>(κατσε ρε και μεις τι ειμαστε ??παιδια θεου δεν ειμαστε ολοι οι ανθρωποι ??)

- ΕΧΕΙ ΠΛΟΥΣΙΟ ΣΥΓΓΡΑΦΙΚΟ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟ ΕΡΓΟ

- ΔΕΝ ΚΑΤΕΧΕΙ ΘΕΣΕΙΣ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑΚΟΣ

- Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ ΗΘΙΚΗΣ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΗΣ ΣΥΝΕΣΗΣ

-ΑΠΕΧΘΑΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΛΟΥΤΟ ΚΑΙ ΖΕΙ ΑΠΕΡΙΤΤΑ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ

-ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΙΟ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΙΟ ΤΟ ΟΡΓΑΝΟ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΤΟΥ ΘΕΛΗΣΗΣ

-ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΟΛΟΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΣΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ

-ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΣΚΟΤΕΙΝΑ ΣΗΜΕΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΕΡΔΕΥΟΝΤΑΣ ΟΣΟΥΣ ΤΟΝ ΑΚΟΥΝΕ

-ΜΙΛΑΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΜΑΘΗΣΗ

-ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΣΥΖΕΥΚΤΟΣ ΑΝΥΠΑΝΤΡΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΟΣΟ ΔΙΑΒΙΕΙ ΣΤΗΝ ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΠΥΡΑΜΙΔΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ

-ΔΕΝ ΕΝΣΑΡΚΩΝΕΤΑΙ ΠΟΤΕ ΜΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΑ ΟΛΚΛΗΡΟ ΠΛΗΡΩΜΑ ΟΜΟΠΝΟΩΝ ΚΑΙ ΟΜΟΓΑΛΑΚΤΩΝ ΣΥΝΤΡΟΦΙΚΩΝ ΨΥΧΩΝ

=====
* ζητω ανοχη στην κεφαλαιογραφη γιατι κανω αναδημοσιευση απο αλλο τοπο και δνε μπορω να τα ξαναγραφω ..
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5843
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ, ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5865&p=182131#p182131
ΤΟ ΤΕΙΧΟΣ
viewtopic.php?f=23&t=12429

Άβαταρ μέλους
paralo
Crazy poster
Crazy poster
Δημοσιεύσεις: 1947

Re: Η ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΝΕΟΕΠΟΧΙΤΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό paralo » 23 Απρ 2015, 11:02

ποιος τα λέει ολα αυτά; Λινκ; (Εστω και απο το προσωπικό σου blog. )
0 .
#ccc

Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3214

Re: Η ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΝΕΟΕΠΟΧΙΤΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 23 Απρ 2015, 11:53

paralo έγραψε:ποιος τα λέει ολα αυτά; Λινκ; (Εστω και απο το προσωπικό σου blog. )


σχολιο 1


...μα εγω τα λεω ...ειναι δικες μου σκεψεις ...δηλαδη θα πρεπει να παραπεμπουμε σε καποιος αλλους για να εχουν κυρος οι σκεψεις μας??? ....θελει πολυ σκεψη να σκεφτει κανεις οτι ενας φωτισμενος δνε στηνεται μπροστα στις καμερες δεν μιλει σε ακροατηρια χιλιαδων κι οτι απεχθανεται τον πλουτο και την πολυτελειεα ???κτλ κτλ..απλες σκεψεις εκανα κια τα βρηκα ..κι οταν μια θρησκευτικη σεχτα λεει οτι ολοι οι αλλοι εχουν αδικο κια μονο αυτη εχιε δικιο κι αυτο ειναι στοιχεο ψευδοπροφητειας πποσ μαλλον αν ο ηγετης της ο πνευματικος ..μετακινειται με πολυτελη αυτοκινητα ,και δημοσιως ανακοινωνει οτι ειναι μεσσιας ,, απαραδεκτα πργαματα που ωστσο βρισκουν μαζοποιημενους ανθρωπους και τους πειθουν παραληρηματικα μαλιστα ...θελει πολυ σκεψη να σκεφτει κανεις οτι ενας αληθινος πνευματικος ηγετης εινα κυνηγημενος του συστηματος αλλιως τι πνευματικη ηγεσια εχιε αν το συστημα δεν τον τρεμει για αυτα τα νοηματα που ως πνευμα διαιχεριζεται και διδασκει ..???
χμμ....

...απλη λογικη βρε παιδια ειναι αυτα ...
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5843
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ, ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5865&p=182131#p182131
ΤΟ ΤΕΙΧΟΣ
viewtopic.php?f=23&t=12429

Άβαταρ μέλους
paralo
Crazy poster
Crazy poster
Δημοσιεύσεις: 1947

Re: Η ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΝΕΟΕΠΟΧΙΤΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό paralo » 23 Απρ 2015, 11:57

ΜΥΘΗΡΑ έγραψε:[

* ζητω ανοχη στην κεφαλαιογραφη γιατι κανω αναδημοσιευση απο αλλο τοπο και δνε μπορω να τα ξαναγραφω ..


???
0 .
#ccc

Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3214

Re: Η ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΝΕΟΕΠΟΧΙΤΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 23 Απρ 2015, 12:22

σχολιο 2

..ναι ειμαι θαμωνας του .....gr και νηματοθετρια ολκης εκει με πανω απο 200 θεματα του τυπου των σεντονιων ανοιγμενα ...απο κει αναδημοσιευω δεν εχω δικο μου μπλογκ
να κοιτα μερικα θεματα


http://www......gr/viewtopic.php?f=80 ... 8#p6521858

http://www......gr/viewtopic.php?f=28&t=297245

εκει στο βοθρουμ,,,,το μυγοστασια και αχυροστασια ανμεσα στα αχυρα τις μυγχεσεις και τα κοπρονηματα θα βριειτε κι αληθινα θεματα θησαυρους ...καλα κρυμμενα !!!αυτο να λεγεται...
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5843
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ, ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5865&p=182131#p182131
ΤΟ ΤΕΙΧΟΣ
viewtopic.php?f=23&t=12429

Άβαταρ μέλους
paralo
Crazy poster
Crazy poster
Δημοσιεύσεις: 1947

Re: Η ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΝΕΟΕΠΟΧΙΤΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό paralo » 23 Απρ 2015, 18:01

ΜΥΘΗΡΑ έγραψε:σχολιο 2

..ναι ειμαι θαμωνας του βοθρουμ.gr και νηματοθετρια ολκης εκει με πανω απο 200 θεματα του τυπου των σεντονιων ανοιγμενα ...απο κει αναδημοσιευω δεν εχω δικο μου μπλογκ
να κοιτα μερικα θεματα


http://www.βοθρουμ.gr/viewtopic.php?f=80&t=238787&p=6521858#p6521858

http://www.βοθρουμ.gr/viewtopic.php?f=28&t=297245

εκει στο βοθρουμ,,,,το μυγοστασια και αχυροστασια ανμεσα στα αχυρα τις μυγχεσεις και τα κοπρονηματα θα βριειτε κι αληθινα θεματα θησαυρους ...καλα κρυμμενα !!!αυτο να λεγεται...


a, Μάλιστα. Δεν τον ξέρω αυτο τον ιστότοπο για αυτό και δεν καταλαβα τι εγραφες παραπίσω.
Μετέφερε κι εδώ τα νήματά σου να τα διαβάσουμε οσοι δεν ειμαστε μελη αυτού του ...μέρους. Εχω περιέργεια για το περιεχόμενο αυτών των 200 και παραπανω νηματων ...καλή καρδιά και χώρος (στον πάροχο) να υπάρχει, να διαδίδεται το Φώς!

Για το σχόλιο εν τω μεταξυ οτι ειναι "θησαυροι" αυτα τα νηματα, τι να υποθέσω; Οτι θεωρείς τον εαυτό σου αληθινό ηγετη ή όχι; Εδώ με μπέρδεψες.
0 .
#ccc

Άβαταρ μέλους
Σικελιώτης
Basic poster
Basic poster
Δημοσιεύσεις: 968

Re: Η ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΝΕΟΕΠΟΧΙΤΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό Σικελιώτης » 23 Απρ 2015, 20:46

Η Καθεκάστην δηλώνει Νεοεποχίτισα, αλλά παίζει τίμια. Στα 2-3 νήματα που έχουμε ανταμώσει δεν τσακωθήκαμε, κάναμε πολιτισμένη συζήτηση.
Έχει και ένα γνώρισμα που δεν έχουν οι υπόλοιποι Νεοεποχίτες: Συζητάει, απαντάει και δεν διαγράφει νήματα που δεν την συμφέρουν .

Οι περισσότερο επικίνδυνοι Νεοεποχίτες είναι όσοι δηλώνουν Άθεοι ενώ είναι Σιωνιστές ακόμη και στην καταγωγή
0 .

Άβαταρ μέλους
Σικελιώτης
Basic poster
Basic poster
Δημοσιεύσεις: 968

Re: Η ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΝΕΟΕΠΟΧΙΤΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό Σικελιώτης » 23 Απρ 2015, 21:10

ΜΥΘΗΡΑ έγραψε:ΑΝΑΔΕΙΞΙΣ 1

..

-ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΠΥΡΑΜΙΔΑΣ


Θα λύσουμε πολλά θέματα εδώ Καθεκάστην ,εσύ με τους ισχυρισμούς σου εγώ με την αμφισβήτησή μου
Θα συμμετέχω όταν έχω χρόνο, γιατί εσύ γράφεις συχνότερα.


Έτσι όπως θέτεις την Πυραμίδα είναι όπως του Μάσλοου (Νέα Εποχή σε σχολικά βιβλία)
Εικόνα

ή εννοείς την κεντρική της Σαμπάλα ;

Εικόνα
0 .

Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3214

Re: Η ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΝΕΟΕΠΟΧΙΤΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 23 Απρ 2015, 21:31

σχολιο 3

..βρε παιδια ερχομαι απο το πχορουμ...και απορω γιατι το λετε βοθρουμ ,, αχυροστασιο κια μυγοστασιο ναι αλλα οχι και βοθρος ...χμμ ,,καποις με προσκαλεσε να συμμετεχω εδω ..κια παργατι φαινεται ενας ησυχος και εκλεκτικος τοπος ..που προσπαθει να κερδισει σε ποιοτητα ...θα θελα βεβαια να ξερω ποιος με προσκααλεσε αλλα τελος παντων δεν καιγομαι κιολας ...
...τα θεματα μου ναι τα θεωρω μικρους ""θησαυρους "" γιατι τα περιποιουμε και με το παραπανω ...αριθμηση υπογραμμισεις αν και τα αφηνω καπως ανορθογραφα ..ομως και αλλα θεματα σε διαφορα πεδια του πχορουμ ειναι μικροι θησαυροι κι εκει εχουν αναπτυχθει ιστορικες θεσεις και τασεις .. οπως αυτο με τους Αγανακτισμενους απο τον ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ ΩΝ στο οποιο και συμμετειχα ...ειναι ενα θεμα σταθμος..
γενικα θεωρω θησαυρους τα θεματα που μας ανοιγουν καποιυς νεους οριζοντες σκεψης και προβληματισμου ..πχ τα θεματα του Σκακου στο πχορουμ στο πεδιο της φιλοσοφιας ...δεν μπορω να μην το λεω αυτο...τωρα αν θεωρω τον εαυτο μου ηγετη εχμμ ..θα ελεγα καλυτερα ""αρχηγ﨨δηλαδη καποιον που γνωριζει βασικες αρχες και θελει να της μεταδωσει κι αλλου ,, ειμαι ενα αρχηγος χωρις ομαδα κια συντροφους το καλαμι μου δεν το καβαλω για να εξουσιασω τους αλλους αλλα με νοιαζει να διδαξω αυτη την αρχηγια και να κανω κι αλλους αρχηγους ...

...τωρα αν θεωρω μεσσαζοντα πνευματικο τον εαυτο μου .. εε οχι δα ενας μεσσαζοντας τετοιας ολκης δεν λιωνει ετσι παρατημενος στο λιοπυρι της ερημου ενος συστηματος με χιλια μυγοχεσματα πανω του ..μεσα στην ψυχικη βουβαμαρα κι αναπηρια .. εχει δυναμη εξουσιας αλλιως δε θα μπορουσε να αλλαξει την μοιρα του κοσμου .. εγω απλα ειμαι ενα κορακι της ερημου απο αυτα που προιωνιζουν τις σημαινουσε παρουσιες στον κοσμο μας κια στρωνουν το δρομο τους ..απο αυτα που προειδοποιουν για το πτωμα αλλα και γλυκοκελαηδουν για την ελπιδα ...πιστευω οτι στην χωρα μας πολλοι νιωθουν και πραγματοποιουν συνειδητα αυτη την μοιρα του κορακος !! :s_mad

Εικόνα

:ciao5:
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5843
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ, ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5865&p=182131#p182131
ΤΟ ΤΕΙΧΟΣ
viewtopic.php?f=23&t=12429

Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3214

Re: Η ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΝΕΟΕΠΟΧΙΤΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 23 Απρ 2015, 21:47

σχολιο 4

..οκ να το δηλωσ λοιπον καθαρα σικελιωτη ,, ειμαι πανθειστρια και θειστρια( το ενα δεν αναιρει το αλλο ),,,ηθικη δογματιστρια του απολυταρχισμου που αναγεται στην απολυτη αξια του φωτος-ζωης ...αλλα και του δημιουργικου σχετικισμου κια αγνωστικισμου για ολα τα αλλα που αποτελουν σχετικες αξιες αναγωγες ..

...δηλωνω πεπεισμενη της αντιχριστης ιερης διαβολικης δυναμης ..και ακολουθος της ( της δυναμης που διαβαλει τους διαβολεις της ζωης )γιαυτο κι εναν κατατρεγμενο διασημοποιημενο που θα τον κατηγορουσαν τα ΜΜΕ ως επικινδυνο εγω θα τον στηριζα με ολες τις ρητορικες δυναμεις που διαθετω ..

...τωρα... η πυραμιδα ειναι η πυραμιδα της εξουσιας μεσα στο κοσμο μας ...εμεις τωρα κινουμαστε εδω στην βαση της ,, μια προσωπικοτητα ολκηςαντιχριστου. αβαταρ, μετραιγια αληθινου κι οχι καλπικου προκατ .. εννοειται οτι θα κινειται και σε ανωτερα επιπεδα εξουσιας ..απο αυτα που λεμε και Παρασκηνιο και Υπερσκηνιο ...


...αλλα πες μου γιατι θα σε χαλαγε καποιος που θα μιλουσε και θα διαδιδε παγκοσμιως αλλες αληθειες απο τις παραδεδεγμενες ???καποιος που θα μας αποκαλυπτε τις αναγκες των θεων και την δικη τους εξελιξη η την σκοτεινη πλευρα του Δημιουργου ???
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5843
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ, ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5865&p=182131#p182131
ΤΟ ΤΕΙΧΟΣ
viewtopic.php?f=23&t=12429


Επιστροφή σε “Εναλλακτικές Επιστήμες”