ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΑΤΑΝΙΑΣΜΕΝΑ ΚΤΙΣΜΑΤΑ;

Μεταφυσική, ανεξήγητα φαινόμενα, θεωρίες συνωμοσίας κλπ.
Άβαταρ μέλους
Ραν ταν πλαν
Kalamata Lover
Kalamata Lover
Δημοσιεύσεις: 13120
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΑΤΑΝΙΑΣΜΕΝΑ ΚΤΙΣΜΑΤΑ;

Δημοσίευσηαπό Ραν ταν πλαν » 28 Σεπ 2017, 13:56

ΜΥΘΗΡΑ έγραψε:
Γύπας έγραψε:Οι επιστήμονες να λες.


σχολιο 6

....καλυτερα να λες οι επιστημουνες ,,,χαχα.. τις στραπατσας επιστημης χαχα !!!

αλλα ...ας τους αφησουμε πισω μας ....τ


διαφωνώ κάθετα. ή θα πάρουν μέρος στη συζήτηση όλοι οι πιστοποιημένοι έλληνες διανούμενοι του φόρουμ χωρίς κανένα αποκλεισμό ή θα αποχωρήσω.
τι, μόνοι μας θα τα λέμε και μόνοι μας θα τ΄ακούμε χωρίς αντίλογο από την άμεσα ενδιαφερόμενη πλευρά; δεν μου το επιτρέπει αυτό η δημοκρατική μου παιδεία και η καλαματιανή μου καταγωγή. :fico:
0 .
Εθνικόφρων σταλινικός κομμουνιστής.

Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3214

Re: ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΑΤΑΝΙΑΣΜΕΝΑ ΚΤΙΣΜΑΤΑ;

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 28 Σεπ 2017, 13:59

Πασιφάη έγραψε:
Ποιοί εκδηλώθηκαν μωρή μουρλή; Ποιοί σου πάτησαν αναφορές εδώ μέσα; Εγώ ή ο Νάνδρος; Για ζήτησε απ'τον αντμινιστράτορα αν έχεις τα ούμπαλα, να σε ενημερώσει. Και στο φινάλε, ποιά νομίζεις πως είσαι κατηγορώντας μας για χαφιέδες, επειδή γουστάρουμε να γράψουμε εδώ; Δεν το ξέραμε πως κατέχεις την αποκλειστικότητα στον συγκεκριμένο ιστοχώρο. Μάζεψε τα κορακίσια σου, γιατί σε μένα δεν περνάνε και το ξέρεις καλά. Άντε προχώρει, τσόκαρο.


σχολιο 7

....μιλαω για το .......οχι εδω ...ειδικα με σενα ομως νιωθω μια στεναχωρια γιατι το εξαιρετο κορακισιο πνευμα σου ( που ειναι σπανιο φυσικο χαρισμα ) χαραμιζεται σε λαθος δρομους ...σου εχω κανει και παλιοτερα προσκληση ..προσεγγισης... αλλα δεν ηθελες ...

...χαχαχ .. κι αυτο το αντε προχωρει τσοκαρο.. τι να σου πω ...θα γραφτει στην κορακισια ιστορια !!!.. με ξιταρει τελεια !!κριμα κριμα πραγματικα ... να μην ειμαστε φιλες...θα καναμε καλη κορακο παρεα !!!κριμα ....κριμα Πουτσιφαη μου κριμα !!
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5843
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ, ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5865&p=182131#p182131
ΤΟ ΤΕΙΧΟΣ
viewtopic.php?f=23&t=12429

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Crazy poster
Crazy poster
Δημοσιεύσεις: 1242

Re: ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΑΤΑΝΙΑΣΜΕΝΑ ΚΤΙΣΜΑΤΑ;

Δημοσίευσηαπό Πασιφάη » 28 Σεπ 2017, 14:08

ΜΥΘΗΡΑ έγραψε:
Πασιφάη έγραψε:
Ποιοί εκδηλώθηκαν μωρή μουρλή; Ποιοί σου πάτησαν αναφορές εδώ μέσα; Εγώ ή ο Νάνδρος; Για ζήτησε απ'τον αντμινιστράτορα αν έχεις τα ούμπαλα, να σε ενημερώσει. Και στο φινάλε, ποιά νομίζεις πως είσαι κατηγορώντας μας για χαφιέδες, επειδή γουστάρουμε να γράψουμε εδώ; Δεν το ξέραμε πως κατέχεις την αποκλειστικότητα στον συγκεκριμένο ιστοχώρο. Μάζεψε τα κορακίσια σου, γιατί σε μένα δεν περνάνε και το ξέρεις καλά. Άντε προχώρει, τσόκαρο.


σχολιο 7

....μιλαω για το vothroom...οχι εδω ...ειδικα με σενα ομως νιωθω μια στεναχωρια γιατι το εξαιρετο κορακισιο πνευμα σου ( που ειναι σπανιο φυσικο χαρισμα ) χαραμιζεται σε λαθος δρομους ...σου εχω κανει και παλιοτερα προσκληση ..προσεγγισης... αλλα δεν ηθελες ...

...χαχαχ .. κι αυτο το αντε προχωρει τσοκαρο.. τι να σου πω ...θα γραφτει στην κορακισια ιστορια !!!.. με ξιταρει τελεια !!κριμα κριμα πραγματικα ... να μην ειμαστε φιλες...θα καναμε καλη κορακο παρεα !!!κριμα ....κριμα Πουτσιφαη μου κριμα !!


Δεν σου κάθομαι ρε μάνα μου. Βρες μια λέσβω να γιάνεις. :coccole:
0 .
Επίτιμη stalker του Ελεύθερου, παγάνι, ακομμάτιστη και μη με ζαλίζετε διότι μπινελικώνω.

Άβαταρ μέλους
Γύπας
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 2752

Re: ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΑΤΑΝΙΑΣΜΕΝΑ ΚΤΙΣΜΑΤΑ;

Δημοσίευσηαπό Γύπας » 28 Σεπ 2017, 14:12

Για Παρθενώνα τι είπες Μύθηρα; Είναι κι αυτός μιαρό κτίσμα
0 .


itteithe δεν μπορεί, κάπου θα το διαβάσεις κάποια στιγμή. Άμα δεν γυρίσεις να ποστάρεις τον παίρνεις :yesyes: Τέλος!

Άβαταρ μέλους
Χρίστος Έλ
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 2436

Re: ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΑΤΑΝΙΑΣΜΕΝΑ ΚΤΙΣΜΑΤΑ;

Δημοσίευσηαπό Χρίστος Έλ » 13 Νοέμ 2017, 14:38

Ο Παρθενώνας είναι όντως σατανιασμένο κτίσμα τελικά.

Αυτό το κτίσμα δεν αύξησε την δόξα και την λατρεία της Αθηνάς και γενικά των θεών, αλλά την δόξα και την λατρεία των πόλεων και των ανθρώπινων βασιλιάδων.

Σε καμμιά περίπτωση ο Παρθενώνας δεν φέρνει στον νου την Θεά Αθηνά. Φέρνει την πόλη Αθήνα.

Επομένως ως θεοσεβείς έχουμε χρέος να το γκρεμίσουμε.

Όχι στην ειδωλολατρεία του εθνικισμού και του μιχαλολιάκου. Να λατρεύουμε θεούς, όχι ανθρώπους.

Δεν είπα να μην τους τιμάτε τους προγόνους σας καθυστερημένοι ψευτοεθνικιστές, αλλά να μην τους λατρεύετε ως θεούς.

Εσείς κάνατε θεό το έθνος, την σημαία και την πόλη και δακρύζετε σαν ηλίθιοι, παρά αυτούς που τα φτιάξανε. Σα δεν ντρέπεστε σατανιασμένοι χρυσαυγιτο-εβραιόδουλοι.

Καταραμένοι όλοι.
0 .
..

Άβαταρ μέλους
Nandros
Crazy poster
Crazy poster
Δημοσιεύσεις: 1354

Re: ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΑΤΑΝΙΑΣΜΕΝΑ ΚΤΙΣΜΑΤΑ;

Δημοσίευσηαπό Nandros » 13 Νοέμ 2017, 19:21

Χρίστος Έλ έγραψε:Ο Παρθενώνας είναι όντως σατανιασμένο κτίσμα τελικά.

Αυτό το κτίσμα δεν αύξησε την δόξα και την λατρεία της Αθηνάς και γενικά των θεών, αλλά την δόξα και την λατρεία των πόλεων και των ανθρώπινων βασιλιάδων.

Σε καμμιά περίπτωση ο Παρθενώνας δεν φέρνει στον νου την Θεά Αθηνά. Φέρνει την πόλη Αθήνα.

Επομένως ως θεοσεβείς έχουμε χρέος να το γκρεμίσουμε.

Όχι στην ειδωλολατρεία του εθνικισμού και του μιχαλολιάκου. Να λατρεύουμε θεούς, όχι ανθρώπους.

Δεν είπα να μην τους τιμάτε τους προγόνους σας καθυστερημένοι ψευτοεθνικιστές, αλλά να μην τους λατρεύετε ως θεούς.

Εσείς κάνατε θεό το έθνος, την σημαία και την πόλη και δακρύζετε σαν ηλίθιοι, παρά αυτούς που τα φτιάξανε. Σα δεν ντρέπεστε σατανιασμένοι χρυσαυγιτο-εβραιόδουλοι.

Καταραμένοι όλοι.

Άντε παραπέρα ρε εβραιοχριστιανέ ταλιμπάνε, που θα πιάσεις στο στόμα σου το αξιολογότερο μνημείο στον Κόσμο!
Μπορείς να σκούζεις όσο θέλεις! Το μνημείο είναι και θα παραμείνει καρφί στο μάτι σου!
Αν δεν το αντέχεις έχει και κολλύριο! :yesyes:
.
0 .

Άβαταρ μέλους
Χρίστος Έλ
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 2436

Re: ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΑΤΑΝΙΑΣΜΕΝΑ ΚΤΙΣΜΑΤΑ;

Δημοσίευσηαπό Χρίστος Έλ » 13 Νοέμ 2017, 19:51

Nandros έγραψε:
Χρίστος Έλ έγραψε:Ο Παρθενώνας είναι όντως σατανιασμένο κτίσμα τελικά.

Αυτό το κτίσμα δεν αύξησε την δόξα και την λατρεία της Αθηνάς και γενικά των θεών, αλλά την δόξα και την λατρεία των πόλεων και των ανθρώπινων βασιλιάδων.

Σε καμμιά περίπτωση ο Παρθενώνας δεν φέρνει στον νου την Θεά Αθηνά. Φέρνει την πόλη Αθήνα.

Επομένως ως θεοσεβείς έχουμε χρέος να το γκρεμίσουμε.

Όχι στην ειδωλολατρεία του εθνικισμού και του μιχαλολιάκου. Να λατρεύουμε θεούς, όχι ανθρώπους.

Δεν είπα να μην τους τιμάτε τους προγόνους σας καθυστερημένοι ψευτοεθνικιστές, αλλά να μην τους λατρεύετε ως θεούς.

Εσείς κάνατε θεό το έθνος, την σημαία και την πόλη και δακρύζετε σαν ηλίθιοι, παρά αυτούς που τα φτιάξανε. Σα δεν ντρέπεστε σατανιασμένοι χρυσαυγιτο-εβραιόδουλοι.

Καταραμένοι όλοι.

Άντε παραπέρα ρε εβραιοχριστιανέ ταλιμπάνε, που θα πιάσεις στο στόμα σου το αξιολογότερο μνημείο στον Κόσμο!
Μπορείς να σκούζεις όσο θέλεις! Το μνημείο είναι και θα παραμείνει καρφί στο μάτι σου!
Αν δεν το αντέχεις έχει και κολλύριο! :yesyes:
.


Στείλε τους χρυσαυγίτες τους ψευτοεθνικιστές να με δείρουνε.

Εγώ σου λέω την αλήθεια. Και δεν χρειάζεται να κάνω κάτι εγώ. Το μνημείο αυτό έχει γίνει ένα ερείπιο που τραβάει μόνο φανατικούς αρχαιολάτρες και μασώνους. Αν ήταν υπό την προστασία της Αθηνάς θα ήταν ακέραιο!

Υπήρχαν και άλλα μνημεία που δεν έχτισε η χουντοδημοκρατία σου. Αμάν πια με αυτή την δημοκρατία. Τί σας αρέσει σε αυτή την οχλοκρατία και θαυμάζετε ότι σχετίζεται με αυτήν;

Ποιος βλάκας είναι αυτός που σας είπε ότι η μοναρχία και η τυραννίδα είναι πολιτεύματα μοχθηρά, ενώ η δημοκρατία άγιο; Σε όλη την ιστορία σας έχουν διδάξει για την καταπίεση του λαού από θεοκρατικά καθεστώτα.

Επιτέλους! Ο λαός είναι ο μαλάκας. Δεν φταίνε εκείνοι οι μονάρχες που προσπαθούν να κουμαντάρουν το πλήθος των άγριων και μοχθηρών.

Και επειδή είμαι θεοσεβής δεν παρασύρομαι πολύ από τον εθνικισμό όπως εσύ. Αγαπώ το έθνος μου αλλά δεν λατρεύω το έθνος και την σημαία του. Εσύ τελικά είσαι πιο χρυσαυγίτης, αν και δημοκράτης.

Όλοι δημοκράτες και χρυσαυγίτες είστε εχθροί της αριστοκρατίας και των αγαθών γένων. Θέλετε να γεμίσει η Γη όλη και να κυριευθεί από το Κακό.
0 .
..

Άβαταρ μέλους
Χρίστος Έλ
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 2436

Re: ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΑΤΑΝΙΑΣΜΕΝΑ ΚΤΙΣΜΑΤΑ;

Δημοσίευσηαπό Χρίστος Έλ » 13 Νοέμ 2017, 19:55

Όσοι εθνικιστές γιατί γελάτε ρε;;

Είναι ο Μιχαλολιάκος πιο Έλληνας, πιο ωραίος, πιο αγνός από εμένα;

Θα σας χαλούσε να με είχατε αρχηγό; Άμυαλα γουρούνια και μπουλντόγκ. Δεν είστε έλληνες, είστε γυφτοπόντιοι.
0 .
..

Άβαταρ μέλους
Nandros
Crazy poster
Crazy poster
Δημοσιεύσεις: 1354

Re: ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΑΤΑΝΙΑΣΜΕΝΑ ΚΤΙΣΜΑΤΑ;

Δημοσίευσηαπό Nandros » 14 Νοέμ 2017, 18:42

Χρίστος Έλ έγραψε:
Nandros έγραψε:Άντε παραπέρα ρε εβραιοχριστιανέ ταλιμπάνε, που θα πιάσεις στο στόμα σου το αξιολογότερο μνημείο στον Κόσμο!
Μπορείς να σκούζεις όσο θέλεις! Το μνημείο είναι και θα παραμείνει καρφί στο μάτι σου!
Αν δεν το αντέχεις έχει και κολλύριο! :yesyes:
Στείλε τους χρυσαυγίτες τους ψευτοεθνικιστές να με δείρουνε.

Εγώ σου λέω την αλήθεια. Και δεν χρειάζεται να κάνω κάτι εγώ. Το μνημείο αυτό έχει γίνει ένα ερείπιο που τραβάει μόνο φανατικούς αρχαιολάτρες και μασώνους. Αν ήταν υπό την προστασία της Αθηνάς θα ήταν ακέραιο!

Υπήρχαν και άλλα μνημεία που δεν έχτισε η χουντοδημοκρατία σου. Αμάν πια με αυτή την δημοκρατία. Τί σας αρέσει σε αυτή την οχλοκρατία και θαυμάζετε ότι σχετίζεται με αυτήν;

Ποιος βλάκας είναι αυτός που σας είπε ότι η μοναρχία και η τυραννίδα είναι πολιτεύματα μοχθηρά, ενώ η δημοκρατία άγιο; Σε όλη την ιστορία σας έχουν διδάξει για την καταπίεση του λαού από θεοκρατικά καθεστώτα.

Επιτέλους! Ο λαός είναι ο μαλάκας. Δεν φταίνε εκείνοι οι μονάρχες που προσπαθούν να κουμαντάρουν το πλήθος των άγριων και μοχθηρών.

Και επειδή είμαι θεοσεβής δεν παρασύρομαι πολύ από τον εθνικισμό όπως εσύ. Αγαπώ το έθνος μου αλλά δεν λατρεύω το έθνος και την σημαία του. Εσύ τελικά είσαι πιο χρυσαυγίτης, αν και δημοκράτης.

Όλοι δημοκράτες και χρυσαυγίτες είστε εχθροί της αριστοκρατίας και των αγαθών γένων. Θέλετε να γεμίσει η Γη όλη και να κυριευθεί από το Κακό.

Στα @@ μου οι χρυσαυγίτες, ψευτοεθνικιστές, μονάρχες και οι φανατικοί θεοκράτες ταλιμπάνοι χομεϊνικοί σαν την πάρτη σου!

Τον Παρθενώνα δεν θα τον πιάνεις στο στόμα σου πριν το πλύνεις με οξύ!
Είναι ένα κόσμημα πέρα από πολιτικές, θρησκείες, οτιδήποτε μαλακίες κατεβάζει το άδειο τσερβέλο σου.
Σου κάθεται στο στομάχι επειδή το έχτισαν ΕΛΛΗΝΕΣ και όχι οι αγαπούλες σου οι εβραιοχριστιανοί! Πήξε ταλιμπάνε! :yesyes:
.
1 .

Άβαταρ μέλους
Nandros
Crazy poster
Crazy poster
Δημοσιεύσεις: 1354

Re: ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΑΤΑΝΙΑΣΜΕΝΑ ΚΤΙΣΜΑΤΑ;

Δημοσίευσηαπό Nandros » 14 Νοέμ 2017, 18:43

Χρίστος Έλ έγραψε:Όσοι εθνικιστές γιατί γελάτε ρε;;

Είναι ο Μιχαλολιάκος πιο Έλληνας, πιο ωραίος, πιο αγνός από εμένα;

Θα σας χαλούσε να με είχατε αρχηγό; Άμυαλα γουρούνια και μπουλντόγκ. Δεν είστε έλληνες, είστε γυφτοπόντιοι.

Ίσα ρε κορόιδο ταλιμπάνε που θες και αρχηγιλίκια! :laugh1:
0 .


Επιστροφή σε “Εναλλακτικές Επιστήμες”