Η περιήγηση στον παρόντα ιστότοπο συνεπάγεται ότι συμφωνείτε με τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Χρήσης Cookies.

ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ

Μεταφυσική, ανεξήγητα φαινόμενα, θεωρίες συνωμοσίας κλπ.
Άβαταρ μέλους
Freisinniger
Maître des anions
Maître des anions

Re: ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ

Δημοσίευσηαπό Freisinniger » 04 Οκτ 2017, 21:46

Nandros έγραψε:Από εδώ θα βγάλεις συμπέρασμα:

:D

ωωωωχχχχ το παίρνω πίσω την πάτησα :s_crazy
0 .
Was mich anbelangt, geht es dich nicht an
Aber hoff doch mal, die Geistererscheinung ab und an. :s_cool

Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Crazy poster
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 05 Οκτ 2017, 14:43

σχολιο 6

...μα βρε παιδια σας το ειπα .. ειμαι κορακι .. καταλαβαινετε οτι η κορακισια ψυχη ειναι ξεραμενη και χιλιοβιασμενη απο τους μηχανισμους του συστηματος ??...καταλαβαινετε οτι ενας κοραξ με βουλα ειναι ενα κουρελι και μπαζο της ζωης απο το ψυχονοητικο πολεμο που δεχεται καθημερινα ???....ειναι δυνατον μια ομορφη ατσαλακωτη ευνοημενη απο το συστημα που χαιρεται τις ευτελεις απολαυσεις της ζωης κοπελα να γραφει τετοιες συνομωσιολογικες θεωριες .. μα για συνελθετε .. επιτελους ... και ο Ναντρος αθελα του διαδιδει αυτα τα βιντεακια ..κι εχει κολησει σε αυτα νομιζοντας οτι με ξεμπροστιαξει.... τι ανοητος !!!...χαχα ... καθολου δε ντρεπομαι για αυτα ισα ισα ... αλλιως τοσο καιρο θα τα ειχα κατεβασει ...χεχε τι μπορει να κανει κανεις αθελα του εεεε οπως κανει ο Ναντρος !!!!!!!!.. βοηθαει την διαδοση αυτων των βιντεο!!!!!!!!!!!!!! χεχε ....εεε καλοοοοο???..

..ειμαι μια γεροντοκορη μεσηλιξ ...ενα ανεραστο μπαζο της ζωης,, μια ανεπιθυμητη απο το αλλο αλλα και το ιδιο φυλο ....( για τα μπαζα οπως πολυ συχνα λετε εσεις οι κομπιουτεραδες ) ... αυτη ειναι η ποινη μου και το καλυμμα μου μια ποιινη ελαφρυνσης του πεπρωμενου μου που την βιωνω αδιαμαρτυρητα ...για να μην σας πω οτι την απολαμβανω ....μας σας το ειπα αλλιως δε θα εκπληρωνα τη αποστολη ως κοραξ αν ειμουν εριγμενη στις απολαυσεις και την καλοπεραση μια ομορφονιας ...τι αναγκη εχιε μια ομορφη επιθυμητη γυναικα να κανει συνομωσιολογια και να γινεται κινηματιας εναντια στο συστημα ...θα μου πειτε <αρα τα χαλια σου σε καναν αμπελοφιλοσοφο και συνομοσολογο >......οχι βεβαια για δεστε το αλλιως .... επειδει η αποστολη μου ειναι αυτη που ειναι,,, πρεπει να εχω εμφανισιακα αυτα τα χαλια ...και παλι καλα χεχε ....υπαρχουν και χειροτερα !!

χεχε!!...κραξ!!!

....στο φεις αν με κανετε φιλη θα δειτε και την φωτο μου στο αλμπουμ που εχω ,,ολοκληρη ...την εχω για ολους τους διαδικτυακους φιλους .......ειπαμε <Ζωη Κυριακιδου> με προφιλ το κορακι ...αυτα για οσους νομιζουν οτι κρυβομαι ....ολα ανοικτα οσ απρπει να ξερει το διαδικτυο ,, εννοω ....
Τελευταία επεξεργασία από ΜΥΘΗΡΑ σε 05 Οκτ 2017, 14:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5843
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ
viewtopic.php?f=23&t=5865&p=182131#p182131

Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Crazy poster
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 05 Οκτ 2017, 14:51

για να προχωραει λιγο και το θεμα μας γιατι αρκετα το χασομερησαμε με τα μπιρμπιλιαρικα σχολια!!! ... και πρεπει να μεταδοθει κι απο αυτο το φορουμ ....

ΤΡΕΜΟ 3

το φαινομενο της τεθλασης της ζωης

.........Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΑΣ ΑΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΛΟΕΝΕΡΓΕΙΑΚΑ ΤΟΥ ΠΕΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΘΛΑΣΜΕΝΗ ...ΤΑ 4 ΣΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΠΟ .. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΜΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΗ ...ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΗΣ ΕΝΤΑΤΙΚΟΠΟΙΗΜΕΝΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ Η ΤΕΘΛΑΣΗ ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΡΑΓΙΚΗ ΚΙ ΟΡΙΑΚΗ ...

..φανταστειτε το κεφαλι σας να ηταν εδω και τα ποδια σας στην Αμερικη .. ..η μη συμπτωση η τοπολογικη των υλοενεργειακων σωματων ειναι ενας σοβαροτατος παραγοντας της εξελικτικης ανασχεσης της ζωης του κοσμου μας .. κι ειναι τραγικη εξαιτιας της επιχειρουμενης Αποκλισης ...

...να δω το φαινομενο της τεθλασης των υλοενεργειακων σωματων του κοσμου μας ...συμπεριλαμβανομενου του σωματος του ηλιου μας και των φυσικων πλανητων του( που ειναι αγνωστο ποσοι και ποιοι ειναι ) ...

Εικόνα

...αλλου ειναι το πυρηνικο σωμα του ηλιου μας ( το κεφαλι του ) κι αλλου το εξωτερικο ενεργειακο του τσοφλι οπου κινουμαστε ολοι εμεις τωρα.. την ιδια τεθλαση κι κατακερματισμο εχουν κι οι ψυχες μας .. ειναι δραματικο ....να γιατι η επαφη με τον ανωτερο εαυτο μας ειναι αδυνατη ...

..την τεθλαση μαρτυρουν καλα η ελλειπτικη τροχια της γης γυρω απο τον ηλιο ...σαν να βρισκεται ενας αλλος ηλιος αθεατος στην αλλη εστια της ελλειψης ...δεν ειναι ενας αλλος ηλιος αλλα το κεντρο βαρους των εσωτερικων υλοενεργειακων σωματων του ηλιου μας.
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ

Άβαταρ μέλους
Ραν ταν πλαν
Kalamata Lover
Kalamata Lover

Δημοσίευσηαπό Ραν ταν πλαν » 13 Οκτ 2017, 15:07

όπα καλέ κυρία μυθηρα. δλδ μόνο μπάζα και σαύρες θα έχει το κίνημα; εμείς δλδ οι κινηματίες δε θα δούμε θεού πρόσωπο; :fico:
0 .
εθνικόφρων κομμουνιστής

Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Crazy poster
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 01 Ιαν 2018, 18:30

ΤΡΕΜΟ 4

....ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΕΝΤΑΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΕΠΙΤΑΧΥΝΤΩΝ - ΘΗΡΙΩΝ ΣΕ ΜΙΑ ΖΩΝΗ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗ ΤΗ ΓΗΣ..

ΑΥΤΗ Η ΖΩΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΚΡΑΤΗ ΚΑΙ ΤΡΟΠΙΚΗ, ΓΙΓΑΝΤΙΟΙ ΕΠΙΤΑΧΥΝΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΧΩΡΕΣ ΑΥΤΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΟΙ ΧΩΡΕΣ ΑΥΤΕΣ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΕ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΑΤΑΡΑΧΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ ΤΕΧΝΗΤΗ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ..... Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΓΕΙ Η ΑΜΕΣΗ ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΤΟΥΣ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΑ ΕΔΑΦΗ ΤΟΥΣ ΘΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΘΟΥΝ ΟΙ ΝΕΟΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟΙ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΙ ΘΗΡΙΑ...

..αν θελαμε να αλλαξουμε την στροφορμη μιας σβουρας που θα την κτυπουσαμε με αναστροφη στροφορμη ωστε να μεγιστοποιησουμε το αποτελεσμα που θελουμε??? ..μα που αλλου στην μεση της!! ..ετσι λοιπον και η γη μας,, καποιοι προκειμενου να αποσωβηθει η εκδηλωση του φαινομενου της τρεμουντανας θεωρουν οτι πρεπει ενισχυθει η Αποκλιση, αρα η δημιουργια τεχνητων πεδιων στις ζωνες γυρω απο τον ισημερινο ....δυστυχως σαν λαοι πληρωνουμε αιωνες τωρα τα μακαβρια Σχεδια παραμονης των Αποικιστων στον κοσμο μας ...τα Σχεδια Αναστροφης και εκτροχιασμου του κοσμου μας...στις μερες μας αυτη η πληρωμη ξεπερναει καθε προηγουμενο ...

ΑΥΤΗ ΕΙΙΝΑΙ ΜΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΠΙΘΑΝΗ ΑΙΤΙΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΞΕΣΠΑΣΕΙ ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΕΛΕΓΧΟΥΝ ΑΥΣΤΗΡΟΤΕΡΑ ΟΙ ΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΚΙ ΟΙ ΠΟΡΟΙ ΤΟΥΣ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΩΝ ΔΙΑΤΑΡΑΚΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΠΟΡΡΗΤΩΝ ..ΔΑΙΒΑΣΤΕ ΚΙ ΕΔΩ ...
TO ZHTOYMENO EINAI ΑΥΤΟ:

ΣΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΟΥΝ ΕΓΚΡΙΘΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΡΗΜΑΤΙΚΑ ΠΟΣΑ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΕΟΛΥΣΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟΥΣ ΚΡΑΤΙΚΟΥΣ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ ,,ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΣΑ ΔΕ ΠΡΟΟΡΙΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΤΟΥ ΔΗΘΕΝ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΕΟΥΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΡΡΗΤΕΣ ΕΡΓΟΛΑΒΙΕΣ ΕΝΟΣ ΕΠΙΤΑΧΥΝΤΗ ΣΩΜΑΤΙΔΙΩΝ ΤΕΡΑΣΤΙΩΝ ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ??? ....
...πιθανον στη Αρκαδια να βρισκεται το <<Ματι>> του Θηριου αυτου ...και το <<Στομα >>του στην Κορινθια ...οι πυρκαγιες του 2007 ειναι μια καλη μαρτυρια για τις εγκαταστασεις αυτες καθως και τα επιτακτικα απο Ευρωπαικη Ενωση ΜΕΓΑΛΑ ΟΔΙΚΑ ΕΡΓΑ που δρομολογουνται στην Ελλαδα εν καιρω κατα τα αλλα οικονομικης λιτοτητας ...οι μεγαλοι αυτοκινητοδρομοι επιτασσονται στα πλαισια της ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ ΥΛΙΚΩΝ για τα τεραστιας σπουδαιοτητας για το Συστημα απορρητα εργα...
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ

Πάνας
Rookie poster
Rookie poster

Δημοσίευσηαπό Πάνας » 16 Μαρ 2018, 18:15

Nandros έγραψε:
Freisinniger έγραψε:Μύθηρα είσαι όμορφη;

Για ρώτα κάνα κόραξ να δούμε τι θα μας πει!

Από εδώ θα βγάλεις συμπέρασμα:

:D

Ααααα... γιαυτό μου μαζεύτηκες εδώ εσύ, δεν μπορούσες μακρυά της! :D
0 .

Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Crazy poster
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 30 Μάιος 2018, 08:14

ΤΡΕΜΟ 5

..............για τη ""Τρεμουντανα"" ειναι ενημεροι οι""ιθυνοντες "" του προγραμματος λειτουργιας των επιταχυντων... ξερουν πολυ καλα την υπαρξη του τρεμουλου του βαρυτικου πεδιου της γης... αν και δεν το εχουν νιωσει ..

...ομως το "τρεμουλο"" το καταγραφουν καθημερινα καταρχην οι σεισμογραφοι αλλα και ειδικα οργανα ανιχνευτες ταλαντωσης του βαρυτικου πεδιου .. ναι ..ακριβως .. την περιμενουν την ""τρεμουντανα"" κι την φοβουνται ,, και γιαυτο αποφασισαν την διευρυση και επεκταση του δικτυου των εγκατασταων της αποκλισης ( επιταχυντων ) ενα εργο επειγον για να αποσωβηθει το φαινομενο ..

..αααλιμονο ομως ,,,ακριβως αυτη η εντατικοποιηση θα ειναι που θα κανει το φαινομενο να ξεσπασει με ανεξελεκτο τροπο και βιαια .. αλιμονο .. οι ειδημονες ειναι σκετα κονσερβοκουτια με ημερομινια ληξης περιοχομενου αλιμονο γιατι σε αυτους εχει ανατεθει η διαχειριση του ολου προγρααμματος............. ααλιμονο !!!!!!!!!

ΤΑ ΚΟΝΣΕΡΒΟΚΟΥΤΙΑ-ΕΙΔΙΚΟΥΣ.... ΣΤΗΝ ΝΤΕΝΕΚΟΥΠΟΛΗ ΡΙΧΤΕ ΤΑ.... ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΟΥΝ ΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙ ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΧΟΥΝ,,,,, ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ !!!

ΓΕΜΙΣΕ Ο ΚΟΣΜΟς ΜΕ ΕΛΛΟΓΟΥ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΚΙ ΕΙΔΙΚΟΥΣ,, ΔΙΑΓΟΝΙΚΙΑΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΚΟΝΣΕΡΒΕΣ .. ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΝΑΘΕΣΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΑΛΙΜΟΝΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΑΣ ..ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ ?? ΣΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΤΣΟΦΛΙ ΘΝΗΤΟ ΚΑΙ ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΗ ΖΩΗ ΕΧΟΥΝ ,,,ΤΟΥΣ ΑΣΥΝΔΕΤΟΥΣ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ ΛΥΣΕΙΣ ΟΙΜΕΕΕΕΕΕΕ!!!! ..

ΟΙΜΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!ΣΚΟΥΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ ΦΥΣΑΑΑΑΑΑ ΦΥΣΑΑΑΑΑΑΑ ΑΓΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΖΕΨΕ ΜΕ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΣΟΥ ΤΟΥΤΗ ΤΗΝ ΝΤΕΝΕΚΕΔΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΑΓΟΥΣ ΤΗΣ !!!!
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ

Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Crazy poster
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 30 Μάιος 2018, 08:19

ΤΡΕΜΟ 6

......τρεμουλο βαρυτικου πεδιου τη γης ,,,ενα ηδη επισημασμενο και παραδοξο φαινομενο

..η ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ ειναι παιδια ενα φαινομενο αποσιωπημενο ..βεβαια ηδη ανησυχιτικο στους κυκλους που ασχολόυνται με τα τα γεωφυσικα φαινομενα και την προληψη τους.. ωκεανολογοι, ηφαιστειολογοι, σεισμολογοι, μετεωρολογοι εχουν προβληματιστει εντονα ηδη ,,, υπαρχουν χιλιαδες καταγραφες του παραδοξου τρεμουλιασματος -ταλαντωσης δηλαδη του υπεδαφους των βυθων αλλα και της ατμοσφαιρας μαλιστα σε μερικα σημειο τοσο δυνατων ωστε να επηρεαζουν την κινηση των αεροπλανων ...ειναι το γνωστα τρανταγματα λογω των υποτιθεμενων κενων της ατμοσφαιρας που καθολου δεν προκειται για κενα αλλα για μια παραδοξη ανεξηγητη ταλαντωση των βαρυτικων πεδιων εκει...

...λοιπον.. η <<Τρεμοντανα>> ειναι ενα φαινομενο ανιχνευμενο και κατεγραμμενο... διαφορες θεωριες προσπαθουν να καλυψουν το γνωστικο κενο το μεγαλο που υπαρχει κι βεβαια να συγκαλυψουν την βαθια διαταραχη που δημιουργουν οι Εγκαταστασεις της Αποκλισης σε σημειο δραματικο για τις δυναμεις επαναφορας του κοσμου μας ...

... αυτο βεβαια που περιμενουμε αν δεν σταματησει η εντατικοποιηση του προγραμματος για την διαστροφη του βαρυτικου πεδιου της γης, αυτο που περιμενουμε ειναι η μεγιστοποιηση τους πλατους ταλαντωσης σε σημειο τετοιο ωστε να γινει αντιληπτο το φαινομενο να περασει δηλαδη το ανθρωπινο φραγμα μη ακουστοτητας και μη αισθητοτητας ...και βεβαια να εκδηλωθουν τρομακτικα καταστροφικα φαινομενα πανω στο αναγλυφο της επιφανειας της γης εξαιτιας των ανακαταταξεων των τεκτονικων που θα συμβαινουν στο εσωτερικο της γης...
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ

Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Crazy poster
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 04 Αύγ 2018, 09:40

τρεμο 7

........λοιπον ναι το τρεμοντομετρο μου ..ηταν η ιδια η ψυχη μου ...αυτη που εδωσε σημα οτι ολα γυριζουν αναποδα και οτι σαν ψυχη εχω να αντιμετωπισω οπως κι εκατομμυρια αλλες ψυχες μια αφυσικη τεχνητη ροπη ""στεψης ""κατι που δυσκολευει την ψυχικη μου κινηση και εκφραση ,,,αρα την ψυχικη μου ανελιξη ...

ΤΟ ΘΕΡΙΟ ΤΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑΣ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΙΩΣΑ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΝΙΩΣΑ ΤΟΝ ΒΡΥΧΗΘΜΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΝΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙ ΤΗΝ ΤΡΟΜΕΡΗ ΤΟΥ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΛΙΟΝΤΑΡΙΟΥ ΔΥΝΑΜΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΕΥΤΕΛΗ ΟΦΗ, ΤΟ ΘΗΡΙΟ ΤΩΝ ΕΠΙΤΑΧΥΝΤΩΝ ΠΟΥ ΤΕΧΝΗΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΑΝΑΣΤΡΕΨΟΥΝ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΑΣ ..ΑΛΛΑΖΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΤΡΟΧΙΑ ΤΟΥ ...

..συνερχομενη απο την εμπιερια αυτην αναφωνησα << ΑΜΑΑΑΑΑΝ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ??>>κανει δεν μου εδωσε την απαντηση ετοιμη,, χρειαστηκα 10 χρονια για να ξεκαθαρησω στο πνευμα μου τι ακριβως ηταν αυτο το ΘΕΡΙΟ ...και να τωρα το αποτελεσμα αυτου του ξεκαθαρισματο ειμαι πλεον ικανη το το διανεμω με τη νπασα λεπτομερεια του και με την πασα ειλικρινεια ...χμ!!κραξ !!!

...να τι εχουν κανει στο κοσμο μας ..οτι κανουν αυτοι εδω στο βιντεο ...κουρδιστο ελατηριο .. τωρα απλα η κατασταση η οριακη που εχει δημιουργηθει ειναι αυτη του αποτομου ξεκουρδισματος ...ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΚΟΥΡΔΙΣΜΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΤΗΣ ΤΡΕΜΟΥΝΑΝΑΣ...

... αυτο που κανουν αυτοι οι <<μαστορες>> εδω εχουν κανει και στο πλανητη μας αλλου επιπεδου μαστορες με ειδικες εγκαταστασεις .. τον εοχυν ανγκασει αν γυριζει αναποδα σε σχεση με την φυσικη του ροπη στρεψης ...αυτο δημιουργησε ενα ειδος <<κουρδισματος>> του πλανητη μας ...που εχει φτασει σε οριακο σημειο εκει που ειναι ετοιμες να ξεσπασουν οι δυναμεις επναφορας αρα ξεκουρδισματος ...το ελατηριο δεν εχει χασει την ελαστικη του δυναμη ...δεν παει για μονιμη παραμορφωση οι δυναμεις επαναφορας εχουν αρχισει να εκδηλωνονται απλα θα εχουμε ενα ξεσπασμα τους πολυ συντομα .. ειδικα αν τεθουν σε λειτουργια οι εγκαταστασεις οι νεες με τις οποιες φορτωθηκε το βαρυτικο πεδιο της γης οι οποιες προσπαθουν να εμποδισουν το ξεσπασμα της τρεμουντας ...

...οιμε τι κανουν????

https://www.youtube.com/watch?v=DAGCxdpMrBw&t=35s

...αυτο τρανταγμα του πλανητη θα κουνησει και τις ψυχες...

... ενας ΓΙΓΑΝΤΙΑΙΟΣ ΠΙΔΑΚΑΣ ΑΦΥΠΝΙΣΤΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ θα ξεσπασει μεσα στις κοινωνιες μαζι με τον ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΡΟΜΟ ...το Συστημα οντως θα δεχτει μια βολη που ομοια της δεν εχει δεχτει ποτε ...
...ο προγεγραμμενος χρονος εχει εκπληρωθει ...η εκκαθαριση εχει ξεκινησει ...ο διαχωρισμος τους λυκου απο το προβατο ,,, του εριφιου απο το αρνιο....Η ΕΠΟΧΗ ΤΗΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΗΣ ΜΕΤΟΙΚΙΣΗΣ ΤΩΝ ΨΥΧΩΝ ΑΥΤΟ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΝΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΝΟΡΘΩΜΕΝΟΙ ΠΡΟΟΡΙΖΟΝΤΑΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ...ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΑ 4 ΚΑΙ ΜΠΟΥΣΟΥΛΙΖΟΥΝ ,,ΘΑ ΑΠΟΧΩΡΙΖΟΥΝ.. ΑΡΧΙΣΕ Ο ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΤΩΝ ΨΥΧΩΝ ΟΙ ΠΡΟΕΙΡΗΜΕΝΟΣ !!!!!!!!
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ

Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Crazy poster
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 04 Αύγ 2018, 10:15

ΤΡΕΜΟ 8

η ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ ετοιμη να ξεσπασει ΑΡΑ να γινει αισθητη

....οπως εχουμε επισημανει ηδη ,, τα τεραστια δανειακα πακετα ερχονταν στην χωρα μας για τις αναγκες κατασκευης απορρητων εργων που εοχυν σχεση με την ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ .. δηλαδη επιταχυντων νεας γεννιας ...αυτους που εμεις ονομαζουν διαχειριστες σωματιδιων και φορτισμενων και μη ..οι εγκαταστασεις αυτες ειναι "πολυμηχανηματα" ...η κυρια ομως δουλεια τους ειναι η δημιουργια τεχνητων βαρυτικων πεδιων κι αρα τεχνητης ροπης στρεψης στο πλανητη μας ...

.. τωρα τελειωνει το προγραμμα δανειοδοιτησης στην χωρα μας αρα λογικα και το προγραμμα κατασκευης των τρισαπορρητων εργων ...Η ΠΕΛΛΟΠΟΝΗΣΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΥΛΗ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΕΡΓΩΝ ...

...αναμενεται να μπουν σε λειτουργια σε συντονισμο με τους αλλους επιταχυντες της ευκρατης ζωνης ...αρα αν λογικα να συμβει αυτο θα εχουμε το ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΤΗΣ ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑΣ ...ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΤΡΑΝΤΑΓΜΑ ΜΕ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΕΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΣΤΟ ΑΝΑΓΛΥΦΟ ΤΗΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΑΡΥΤΙΚΟ ΠΕΔΙΟ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΑΝΑΚΑΤΑΤΑΞΕΙΣ ...κοινως... πανε να αποσβησουν την ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ αλλα επειδη δεν εχουν σφαιρικη γνωση αλλα ευθυγραμμισμενη, τελικα θα την επισπευσουν ...

1000 ΛΕΥΚΑ ΑΛΟΓΑ ΕΛΚΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΑ ...ΚΙ ΕΝΑ ΨΩΦΟΜΟΥΛΑΡΟ ΣΑΜΑΡΩΜΕΝΟ ΜΕ ΞΕΝΙΚΕΣ ΙΔΕΕΣ ΔΙΑΣΤΡΦΗΣ ΤΩΝ ΚΟΣΜΙΚΩΝ ΤΡΟΧΩΝ ΚΑΙ ΠΕΙΣΜΑΤΑΡΙΚΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΞΗ ΑΥΤΗ ... ΟΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΤΩΝ ΕΓΚΕΦΑΛΩΝ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΑΓΓΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΡΑΜΑΤΙΚΟ ΤΟΥΣ ΤΕΛΟΣ !!!

Εικόνα
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ

Επιστροφή σε “Εναλλακτικές Επιστήμες”