ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ

Μεταφυσική, ανεξήγητα φαινόμενα, θεωρίες συνωμοσίας κλπ.
Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3212

Re: ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 04 Οκτ 2017, 08:49

Admin έγραψε:
ΜΥΘΗΡΑ έγραψε:[i]...αν θες να γνωριστουμε καλυτερα κανε με φιλη στο facebook<< Ζωη Κυριακιδου >> ( αλλο ενα διαδκτυακο μου ψευδωνυμο ) με προφιλ ενα κορακι ...με ενδιαφερει να γνωριζω ατομα με κορακισιο ταλαντο ...η προσκληση ισχυει και για τον Ρεκ_μας ...

Εμάς μας κλάνεις ε;
Καλααααααα


σχολιο 4

...οοοοχι βεβαια....η προσκληση ειναι για ολους αλλιως θα την εκανα σε προσωπικο μηνυμα ..χμμ..

απλα ελκομαι λιγο περισσοτερο τα κορακισια πνευματα λογω ομοιοτητας στην φυση του λογου και της ψυχης και της ποινης ...το να εισια κορακι στην ψυχη ειναι μια ποινη ... και μια φυλακη ...τωρα για να βγεις απο αυτην την φυλακη ειναι θεμα χρυσης βουλας οσα κορακια δνε την εχουν θα παραμεινουν κορακια του θανατου και τη συμφορας ...αμετανοητα αρνητικα πνευματα σε διαρκη καθοδο ...ομως οταν εχεις την βουλα την χρυση ομως προοριζεσαι για αηδονι του παραδεισου ...

....βεβαιως υπαρχουν ευγενεις εξελιγμενες ψυχες που ανηκουν σε αλλα Ταγματα ( πχ Ροδου-Λωτου, Κρινου, του Αετου κτλ κτλ ) ...απλα το Ταγμα των Κορακων ειναι ..σαν λεμε ειδικες δυναμεις ορεινων καταδρομων και βοθροκαταδρομων κατι τετοιο ....αυτοι που κανουν τις πιο βρωμικες και δυσκολες δουλειες καθαρσης ενος κοσμου οπως η δουλεια της κατακρισης και της καταδειξης του κακου και ολων των σχεδιων του .. και πρεπει να εχεις βαρυ καρμα για να ενταχθεις σε ενα τετοιο Ταγμα .. ωστε να εκπληρωσεις την ποινη που σου αναλογει ως βαρυποινιτης ..με την βαρια κι οδυνηρη αποστολη -ζωναρι μας εξαγοραζουμε την ποινη μας και εξασφαλιζουμε την ελευθερια της ψυχης καποτε ....και την αναπλαση της ..

( θα ανοιξω καποια στιγμη ενα νημα για το Ταγμα των Κορακων με την Χρυση Βουλα ολοι οι αρχαιοι κυνικοι ανηκαν σε αυτο ...κι αλλοι νεοωτεροι φιλοσοφοι ,,Διογενης, Αντισθενης Νιτσε κτλ απο τους πιο δισημοποιημενους αλλα υπαρχουν κι ανωνυμοι πολλοι,,, μεγαλες μορφες του Ταγματος πολυ ψηλα στην Ιεραρχια του και αει-θαλλεις ως προς το σαρκιο λογω της υψηλης τους Αποστολης Τους κρατιωνται ακομη σε αυτη την διασταση ζωης απο την αρχαιοτητα ...υπομονη θα ανοιξω καποια στιγμη νημα για το Ταγμα ...κατι που δεν ε χω κανει ακομη σε κανενα αλλο φορουμ ...)

...την γλωσσα ενος κορακου με χρυση βουλα μελους στρατευμενου ( γιατι υπαρχουν και κορακια που δνε εχουν στρατευτει ακομη,, δεν εχουν δεχτει κληση εσωτερικη εννοω ) εδω κατω στο προσκηνιο ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ αυτη στην κριση και καταδειξη του κακου που σερνεται σε αυτον το κοσμο .. την γλωσσα του και τις ιδεες τους την κυβερνα ενα ολοκληρο αφ'υψηλου Ταγμα Αρχαιων Κορακων .. που ειναι Τρομος κι Φοβος του Συστηματος της Αποικιοκρατιας κι Αποστασιας για τους προφανεις λογους οτι η γλωσσα των μελων του Ταγματος ειναι αυτη που ξεγυμνωνει ολα τα διαταρακτικα σχεδια της Αποστασιας και Αποικιοκρατιας ...
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5843
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ, ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5865&p=182131#p182131
ΤΟ ΤΕΙΧΟΣ
viewtopic.php?f=23&t=12429

Άβαταρ μέλους
Adminović
Sloboda Narodu
Sloboda Narodu
Δημοσιεύσεις: 14293
Τοποθεσία: F.R. Liberland

Re: ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ

Δημοσίευσηαπό Adminović » 04 Οκτ 2017, 09:22

ΜΥΘΗΡΑ έγραψε:...οοοοχι βεβαια....η προσκληση ειναι για ολους αλλιως θα την εκανα σε προσωπικο μηνυμα ..χμμ..

Σου 'στειλα. Κάνε accept.
Βλέπω έχουμε κι ένα κοινό φίλο. :LoL:

Εγώ btw σε ποιο τάγμα ανήκω; :hmmm
0 .
Ο ψεκασμός είναι υγεία, είναι πολιτισμός!

Σκοτώνει βακτήρια, ιούς, μύκητες, ζιζάνια, καθώς και πάσης φύσεως παράσιτα
. :yesyes:

Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3212

Re: ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 04 Οκτ 2017, 10:12

Admin έγραψε:
ΜΥΘΗΡΑ έγραψε:...οοοοχι βεβαια....η προσκληση ειναι για ολους αλλιως θα την εκανα σε προσωπικο μηνυμα ..χμμ..

Σου 'στειλα. Κάνε accept.
Βλέπω έχουμε κι ένα κοινό φίλο. :LoL:

Εγώ btw σε ποιο τάγμα ανήκω; :hmmm


σχολιο 5

...ολες οι ανθρωποψυχες εξελιγμενες- γερασμενες η εφηβικες η παιδαριωδεις ανηκουν σε Ταγματα ειναι η ιδιαιτερη φυση της βιονεργεια τους αυτη που κανει την καταχωρηση......θα πρεπει ομως να εχει εξελικτιε αρκετα μια ψυχη για να δεχτει την κληση την εσωτερικη κια την πρωτη βασικη μυηση της επισημης εισοδου κια τελετης ενηλικιωσης της σε ενα εσωτερικο Ταγμα ....προυποθετει κατηχηση και εκπαιδευση πριν απο τη εισοδο στο επισημο Ταγμα το Ναου που ανηκει μια ψυχη γραμμενη στο βιβλιο της ζωης θα ανοιξω θεμα μ ετο Σχολειο της Ψυχης που μα ςπροετομαζιε για την εισοδο μας ως ενθρονες θεοτητε ςπλεον στην Ιεραρχια ενος Ναου ...!!!

καθε ΝΑΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΟΥΣ εχει τα δικα του Ταγματα .. που ειναι τελικα Ταγματα Θεοτητων - Αγγελων αχαχ τωρα ανοιξες αλλα θεματα ...

...θα τα πουμε ...συν τω χρονω ....θα ριξω μια ματια στα γραπτα σου ... δεν ειμαι μεντιουμ επι προσωπικων ζητηματων.. κορακι ειμαι ..χμμμ.. γενιε ςγνωσεις εχω ..αναγνωρζιω αμεσως τους ομοιους στην φυση αλλα δεν εχω γενικα μαντικες επι προσωπικου ικανοντητες...χμμ..θα κοιταξω τα γραπτα σου ...κια θα σου πω ομως ...χμμμμμμμμμ...
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5843
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ, ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5865&p=182131#p182131
ΤΟ ΤΕΙΧΟΣ
viewtopic.php?f=23&t=12429

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Crazy poster
Crazy poster
Δημοσιεύσεις: 1242

Re: ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ

Δημοσίευσηαπό Πασιφάη » 04 Οκτ 2017, 14:07

ΜΥΘΗΡΑ έγραψε:
[i]...αν θες να γνωριστουμε καλυτερα κανε με φιλη στο facebook<< Ζωη Κυριακιδου >> ( αλλο ενα διαδκτυακο μου ψευδωνυμο ) με προφιλ ενα κορακι ...με ενδιαφερει να γνωριζω ατομα με κορακισιο ταλαντο ...η προσκληση ισχυει και για τον Ρεκ_μας ...

..


Άκουσε πως πάει καλή μου γυναίκα. Εγώ στο φατσοβιβλίο έχω το πραγματικό ονοματεπώνυμό μου. συν το Πασιφάη. Δεν κρύβομαι πίσω από ψευδώνυμα, έχω τη μάπα μου και δηλώνω ευθαρσώς τί πρεσβεύω. Πριν λίγο καιρό, έκανα μια ''εκκαθάριση '' διότι είχαν μαζευτεί αρκετοί πυροβολημένοι και δεν σκοπεύω να μαζέψω κι άλλους. Αν γουστάρεις να τα πούμε, στείλε πμ, με το πραγματικό σου ονοματάκι ή φτιάξε ανάλογο λογαριασμό που να πιστοποιεί ποιά είσαι. Εγώ δεν μιλάω σε κοράκια, ούτε σε ροζ μονόκερους. Γενική κουβέντα. :P

Admin έγραψε:Σου 'στειλα. Κάνε accept.
Βλέπω έχουμε κι ένα κοινό φίλο. :LoL:



Εμ..Τα θέλει και σένα ο κώλος σου, Αδμινιστράτορα.. :P
0 .
Επίτιμη stalker του Ελεύθερου, παγάνι, ακομμάτιστη και μη με ζαλίζετε διότι μπινελικώνω.

Άβαταρ μέλους
Adminović
Sloboda Narodu
Sloboda Narodu
Δημοσιεύσεις: 14293
Τοποθεσία: F.R. Liberland

Re: ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ

Δημοσίευσηαπό Adminović » 04 Οκτ 2017, 19:09

Πασιφάη έγραψε:
Admin έγραψε:Σου 'στειλα. Κάνε accept.
Βλέπω έχουμε κι ένα κοινό φίλο. :LoL:


Εμ..Τα θέλει και σένα ο κώλος σου, Αδμινιστράτορα.. :P

Με ψευδώνυμο γράφω κι εγώ. :D

Οποίος θέλει, μου λεει σε πμ το περφίλ του και τον κάνω αδδ (εκτός αν είναι φίλος φίλου, οπότε μπορεί να με κάνει κι εκείνος).
0 .
Ο ψεκασμός είναι υγεία, είναι πολιτισμός!

Σκοτώνει βακτήρια, ιούς, μύκητες, ζιζάνια, καθώς και πάσης φύσεως παράσιτα
. :yesyes:

Άβαταρ μέλους
Freisinniger
Maître des anions
Maître des anions
Δημοσιεύσεις: 10961
Τοποθεσία: Αμέρικα

Re: ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ

Δημοσίευσηαπό Freisinniger » 04 Οκτ 2017, 19:12

είναι καλό γκομενάκι η Μύθηρα; :whistle:
0 .
Was mich anbelangt, geht es dich nicht an
Aber hoff doch mal, die Geistererscheinung ab und an. :s_cool

Άβαταρ μέλους
Adminović
Sloboda Narodu
Sloboda Narodu
Δημοσιεύσεις: 14293
Τοποθεσία: F.R. Liberland

Re: ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ

Δημοσίευσηαπό Adminović » 04 Οκτ 2017, 19:14

Freisinniger έγραψε:είναι καλό γκομενάκι η Μύθηρα; :whistle:

Όλο φωτογραφίες από κορακια έχει, δεν ξέρω. Να αρωτήξουμε κάνα κόρακα να μας πει. :P
0 .
Ο ψεκασμός είναι υγεία, είναι πολιτισμός!

Σκοτώνει βακτήρια, ιούς, μύκητες, ζιζάνια, καθώς και πάσης φύσεως παράσιτα
. :yesyes:

Άβαταρ μέλους
Freisinniger
Maître des anions
Maître des anions
Δημοσιεύσεις: 10961
Τοποθεσία: Αμέρικα

Re: ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ

Δημοσίευσηαπό Freisinniger » 04 Οκτ 2017, 19:22

Μύθηρα είσαι όμορφη;

Για ρώτα κάνα κόραξ να δούμε τι θα μας πει!
0 .
Was mich anbelangt, geht es dich nicht an
Aber hoff doch mal, die Geistererscheinung ab und an. :s_cool

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Crazy poster
Crazy poster
Δημοσιεύσεις: 1242

Re: ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ

Δημοσίευσηαπό Πασιφάη » 04 Οκτ 2017, 20:19

Admin έγραψε:
Πασιφάη έγραψε:
Admin έγραψε:Σου 'στειλα. Κάνε accept.
Βλέπω έχουμε κι ένα κοινό φίλο. :LoL:


Εμ..Τα θέλει και σένα ο κώλος σου, Αδμινιστράτορα.. :P

Με ψευδώνυμο γράφω κι εγώ. :D

Οποίος θέλει, μου λεει σε πμ το περφίλ του και τον κάνω αδδ (εκτός αν είναι φίλος φίλου, οπότε μπορεί να με κάνει κι εκείνος).


Εμ, τα θέλει και σένα ο κώλος σου Αδμινιστράτορα.. :P
0 .
Επίτιμη stalker του Ελεύθερου, παγάνι, ακομμάτιστη και μη με ζαλίζετε διότι μπινελικώνω.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Crazy poster
Crazy poster
Δημοσιεύσεις: 1354

Re: ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ

Δημοσίευσηαπό Nandros » 04 Οκτ 2017, 21:42

Freisinniger έγραψε:Μύθηρα είσαι όμορφη;

Για ρώτα κάνα κόραξ να δούμε τι θα μας πει!

Από εδώ θα βγάλεις συμπέρασμα:


:D
0 .


Επιστροφή σε “Εναλλακτικές Επιστήμες”