Η περιήγηση στον παρόντα ιστότοπο συνεπάγεται ότι συμφωνείτε με τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Χρήσης Cookies.

ΕΛΛΑΣ 2027 μχ.

Φωτογραφία, Ζωγραφική, Γλυπτική κλπ.
Άβαταρ μέλους
Ραν ταν πλαν
Kalamata Lover
Kalamata Lover

Re: ΕΛΛΑΣ 2027 μχ.

Δημοσίευσηαπό Ραν ταν πλαν » 04 Δεκ 2018, 13:41

Οργισμένος έγραψε:-Λοιπόν κ. προεδρε οπως ισως γνωριζετε πριν να αναλαβω ως ειδικος συμβουλος ήμουν δημοσιογραφος, ενώ ακόμα πιο παλιά ήμουν ειδικός στις πολιτικοοικονομικες προβλέψεις. ΑΠο τότε που θυμαμαι τον εαυτο μου με γοητευαν τα μυστήρια και αρνιομουν να δεχθω τις κοινοτυπιες και τη μασημενη τροφή που κυκλοφορει ως κοινα αποδεκτή γνωση. Εχω κάνει έρευνα για θέματα οπως η Ατλαντίδα μέχρι και την εμφανιση εξωγηινων σε σημαντικες περιοδους της ανθρώπινης ιστοριας .

Κοινοτοπίες ρε και όχι κοινοτυπίες. Όταν λογοτεχνίζεις δε θα χρησιμοποιείς λανθασμένες γλωσσικές δομές. :D
Στο λέω γιατί αν εκδοθείς και σε περιλάβουν οι φιλελεύθεροι βιβλιοκριτικοί της ''Καθημερινής'' θα σου αλλάξουν τα φώτα αν σε πιάσουν γραμματικά ελλιπή. Ο φιλελευθερισμός μέσα στη μεγαλοψυχία του μπορεί να παραβλέψει τα πάντα αλλά είναι αμείλικτος όταν πρόκειται για σολοικισμούς. :fico:
0 .
εθνικόφρων κομμουνιστής

Άβαταρ μέλους
Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker

Re: ΕΛΛΑΣ 2027 μχ.

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 04 Δεκ 2018, 14:03

Καλα εμεις γελαμε, αλλα αν εγραφε τα ιδια η Σωτη ή ο Τατσο θα χε γινει μπεστ σελερ απο την πρωτη βδομαδα.
0 .
Αρίστος έγραψε: ο Τσιπρας ειπε αρκετα ψεματα για να ριξει τους αθλιους Σαμαροβενιζελους και πολλαπλασια ψεματα σαν μπλοφα κατα των δανειστων, υπηρξε διαστημα που στο Συριζα ο Τσιπρας ελεγε ψεματα το πρωι, αλλα ψεματα το μεσημερι ο Βαρουφακης και αλλα ψεματα καποιος πρωτοκλασατος υπουργος το βραδυ, ολα αυτα ομως εντασσονταν σε μια στρατηγικη μπλοφα...

Επιστροφή σε “Καλές Τέχνες”