Τουρισμός για όλους!

Ταξίδια, περιηγήσεις, διαδρομές, διαμονή κλπ.
Άβαταρ μέλους
Θανάσης
Rookie poster
Rookie poster
Δημοσιεύσεις: 252

Re: Τουρισμός για όλους!

Δημοσίευσηαπό Θανάσης » 30 Ιουν 2020, 22:56

Λαχουρένιος έγραψε:
Θανάσης έγραψε:
ε ναι. :dunno:

αλλά εσύ από ποια πλευρά το κρίνεις αυτό; :hmmm είσαι αριστερός, δεξιός; :hmmm


Κομμουνιστης, ΚΚΕς. :s_cool


ε, εντάξει δικός μας είσαι. εγώ στα θεωρητικά είμαι σοσιαλιστής αναρχοκομμουνιστής πλέον. κάτι τέτοιο. :dunno:
0 .

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47365
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Τουρισμός για όλους!

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 30 Ιουν 2020, 23:00

Θανάσης έγραψε:
Λαχουρένιος έγραψε:
Κομμουνιστης, ΚΚΕς. :s_cool


ε, εντάξει δικός μας είσαι. εγώ στα θεωρητικά είμαι σοσιαλιστής αναρχοκομμουνιστής πλέον. κάτι τέτοιο. :dunno:


Eιναι ομοροι αλλα διαφορετικοι χωροι. Για πλακα στα λεω ομως, δεν σημαινει οτι θα τσακωθω με καποιον απλως επειδη πιστευει κατι διαφορετικο απο εμενα. Μονο με τα κομματοσκυλα και τους φασιστες εχω θεμα.
1 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

Άβαταρ μέλους
Εσθήρ
Basic poster
Basic poster
Δημοσιεύσεις: 622

Re: Τουρισμός για όλους!

Δημοσίευσηαπό Εσθήρ » 30 Ιουν 2020, 23:12

Λαχουρένιος έγραψε:
Θανάσης έγραψε:
ε, εντάξει δικός μας είσαι. εγώ στα θεωρητικά είμαι σοσιαλιστής αναρχοκομμουνιστής πλέον. κάτι τέτοιο. :dunno:


Eιναι ομοροι αλλα διαφορετικοι χωροι. Για πλακα στα λεω ομως, δεν σημαινει οτι θα τσακωθω με καποιον απλως επειδη πιστευει κατι διαφορετικο απο εμενα. Μονο με τα κομματοσκυλα και τους φασιστες εχω θεμα.

Ναι αλλα και εσυ σαν κομματοσκυλο εγραψες σε αυτο το θεμα.Να το κοιταξεις αυτο.Δεν ειναι μονο οι αλλοι κομματοσκυλα ναι; :em99:
0 .
Ο φθόνος είναι συντετριμμένος θαυμασμός.
Σέρεν Κίρκεγκορ, 1813-1855, Δανός φιλόσοφος

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47365
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Τουρισμός για όλους!

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 01 Ιούλ 2020, 13:27

Εσθήρ έγραψε:
Λαχουρένιος έγραψε:
Eιναι ομοροι αλλα διαφορετικοι χωροι. Για πλακα στα λεω ομως, δεν σημαινει οτι θα τσακωθω με καποιον απλως επειδη πιστευει κατι διαφορετικο απο εμενα. Μονο με τα κομματοσκυλα και τους φασιστες εχω θεμα.

Ναι αλλα και εσυ σαν κομματοσκυλο εγραψες σε αυτο το θεμα.Να το κοιταξεις αυτο.Δεν ειναι μονο οι αλλοι κομματοσκυλα ναι; :em99:


Δε θα το ελεγα, χαβαλε εκανα με το παιδι.
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

Άβαταρ μέλους
mister spooky
Basic poster
Basic poster
Δημοσιεύσεις: 843

Re: Τουρισμός για όλους!

Δημοσίευσηαπό mister spooky » 01 Ιούλ 2020, 16:16

Για μένα, μια φιλολαϊκή κυβέρνηση έπρεπε να επιτάξει τα μεγαλα ξενοδοχεία που μένουν κλειστά, να προσλάβει προσωπικό και να πηγαίνει ο λαός δωρεάν να κάνει τουρισμό.
0 .


Επιστροφή σε “Ταξίδια”