• Ενεργά Θέματα 
Η περιήγηση στον παρόντα ιστότοπο συνεπάγεται ότι συμφωνείτε με τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Χρήσης Cookies.

Τα σχόλια των επισκεπτών

Add your comments, as a guest.
Άβαταρ μέλους
Adminović
Sloboda Narodu
Sloboda Narodu
Δημοσιεύσεις: 14323
Τοποθεσία: F.R. Liberland
Επικοινωνία:

Re: Τα σχόλια των επισκεπτών

Δημοσίευσηαπό Adminović » 24 Νοέμ 2022, 16:52

itteithe2 έγραψε:Καλησπέρα :) :helloo:

Αυτό το ποστ είναι μια απολογία για την μακροχρόνια απουσία μου (για όσους είχαν τουλάχιστον μια φαγούρα για το που πίνει η κολοκύθα μου νερό), η οποία -spoiler alert- θα είναι μόνιμη και απ' όλα τα μέσα. Να ζητήσω κατ' αρχάς ένα συγγνώμη από την συντονιστική επιτροπή (για κάποιο λόγο, γράφοντας συντονιστική επιτροπή έπαθα ένα ptsd, θυμήθηκα τις φοιτητικές κινητοποιήσεις για το άρθρο 16 το 2006...) για την ξαφνική μου εξαφάνιση. Ζω και βασιλεύω (ή προεδρεύω, ή έστω εκτελώ χρέη γενικού γραμματέα) και αυξάνω τον πληθυσμό της χώρας (και δεύτερος γιός στο μεσοδιάστημα που έλειπα - ναι τώρα που το σκέφτομαι δεν τον αυξάνω, τον διατηρώ τουλάχιστον σταθερό - αν δεν γράφεις στα φόρουμ, κάπως πρέπει να αξιοποιήσεις αυτόν τον κενό χρόνο :fico: ). Άρχισα να μην την παλεύω με το να διαφωνώ με αγνώστους στο διαδίκτυο και είπα να κάνω logout από παντού και να ζήσω στον πραγματικό κόσμο. Δεν γράφω σε κανένα άλλο φόρουμ (στα σόσιαλ μίδια, ούτως ή άλλως δεν έγραφα) και για την ακρίβεια έβαλα όλα τα φόρουμ στην blacklist του firewall του router (για να γράψω αυτό το ποστ, έβγαλα προσωρινά το ελεύθερο από τη λίστα) και μαντέψτε: Δεν έχω κάνει ποτέ στη ζωή μου τόσο καλή επιλογή.

No hard feelings με κανέναν και αν πίκρανα κανέναν, ζητώ συγγνώμη προκαταβολικά.

Καλή συνέχεια να έχετε, ίσως να τα πούμε κάπου στον πραγματικό κόσμο. Ίσως και ποτέ. :ciao5:

Υγ.: Δεν με άφηνε να βάλλω itteithe


Πού χάθηκες ρε πατρίδα ;
Εγώ το υπέθεσα ότι αυξάνεις τον πληθυσμό της χώρας. :D

Το νικ σου ισχύει ακόμα (γι'αυτό δεν σε αφήνει να το βάλεις ως γκεστ).

Μπέκα να τα λέμε πότε - πότε. Εδώ χαλαρουίτα είμαστε. Αν έχεις ξεχάσει κωδικούς, μπορώ να βοηθήσω. Θα δεις και το νήμα που έχει ανοιχτεί για την εξαφάνιση σου. :D
1 .
Ο ψεκασμός είναι υγεία, είναι πολιτισμός!

Σκοτώνει βακτήρια, ιούς, μύκητες, ζιζάνια, καθώς και πάσης φύσεως παράσιτα
. :yesyes:

Άβαταρ μέλους
bizeli
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 9636

Δημοσίευσηαπό bizeli » 24 Νοέμ 2022, 17:03

itteithe2 έγραψε:Καλησπέρα :) :helloo:

Αυτό το ποστ είναι μια απολογία για την μακροχρόνια απουσία μου (για όσους είχαν τουλάχιστον μια φαγούρα για το που πίνει η κολοκύθα μου νερό), η οποία -spoiler alert- θα είναι μόνιμη και απ' όλα τα μέσα. Να ζητήσω κατ' αρχάς ένα συγγνώμη από την συντονιστική επιτροπή (για κάποιο λόγο, γράφοντας συντονιστική επιτροπή έπαθα ένα ptsd, θυμήθηκα τις φοιτητικές κινητοποιήσεις για το άρθρο 16 το 2006...) για την ξαφνική μου εξαφάνιση. Ζω και βασιλεύω (ή προεδρεύω, ή έστω εκτελώ χρέη γενικού γραμματέα) και αυξάνω τον πληθυσμό της χώρας (και δεύτερος γιός στο μεσοδιάστημα που έλειπα - ναι τώρα που το σκέφτομαι δεν τον αυξάνω, τον διατηρώ τουλάχιστον σταθερό - αν δεν γράφεις στα φόρουμ, κάπως πρέπει να αξιοποιήσεις αυτόν τον κενό χρόνο :fico: ). Άρχισα να μην την παλεύω με το να διαφωνώ με αγνώστους στο διαδίκτυο και είπα να κάνω logout από παντού και να ζήσω στον πραγματικό κόσμο. Δεν γράφω σε κανένα άλλο φόρουμ (στα σόσιαλ μίδια, ούτως ή άλλως δεν έγραφα) και για την ακρίβεια έβαλα όλα τα φόρουμ στην blacklist του firewall του router (για να γράψω αυτό το ποστ, έβγαλα προσωρινά το ελεύθερο από τη λίστα) και μαντέψτε: Δεν έχω κάνει ποτέ στη ζωή μου τόσο καλή επιλογή.

No hard feelings με κανέναν και αν πίκρανα κανέναν, ζητώ συγγνώμη προκαταβολικά.

Καλή συνέχεια να έχετε, ίσως να τα πούμε κάπου στον πραγματικό κόσμο. Ίσως και ποτέ. :ciao5:

Υγ.: Δεν με άφηνε να βάλλω itteithe

Hello ιτέθ
Πολύ ωραία έκπληξη.

Αυτό με τον "πραγματικό κόσμο" μεγάλη συζήτηση πάντως.

ΥΓ: Μάντεψε ποιος πήρε τη θέση σου :s_cool
0 .

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47445
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Τα σχόλια των επισκεπτών

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 26 Νοέμ 2022, 18:42

itteithe2 έγραψε:Καλησπέρα :) :helloo:

Αυτό το ποστ είναι μια απολογία για την μακροχρόνια απουσία μου (για όσους είχαν τουλάχιστον μια φαγούρα για το που πίνει η κολοκύθα μου νερό), η οποία -spoiler alert- θα είναι μόνιμη και απ' όλα τα μέσα. Να ζητήσω κατ' αρχάς ένα συγγνώμη από την συντονιστική επιτροπή (για κάποιο λόγο, γράφοντας συντονιστική επιτροπή έπαθα ένα ptsd, θυμήθηκα τις φοιτητικές κινητοποιήσεις για το άρθρο 16 το 2006...) για την ξαφνική μου εξαφάνιση. Ζω και βασιλεύω (ή προεδρεύω, ή έστω εκτελώ χρέη γενικού γραμματέα) και αυξάνω τον πληθυσμό της χώρας (και δεύτερος γιός στο μεσοδιάστημα που έλειπα - ναι τώρα που το σκέφτομαι δεν τον αυξάνω, τον διατηρώ τουλάχιστον σταθερό - αν δεν γράφεις στα φόρουμ, κάπως πρέπει να αξιοποιήσεις αυτόν τον κενό χρόνο :fico: ). Άρχισα να μην την παλεύω με το να διαφωνώ με αγνώστους στο διαδίκτυο και είπα να κάνω logout από παντού και να ζήσω στον πραγματικό κόσμο. Δεν γράφω σε κανένα άλλο φόρουμ (στα σόσιαλ μίδια, ούτως ή άλλως δεν έγραφα) και για την ακρίβεια έβαλα όλα τα φόρουμ στην blacklist του firewall του router (για να γράψω αυτό το ποστ, έβγαλα προσωρινά το ελεύθερο από τη λίστα) και μαντέψτε: Δεν έχω κάνει ποτέ στη ζωή μου τόσο καλή επιλογή.

No hard feelings με κανέναν και αν πίκρανα κανέναν, ζητώ συγγνώμη προκαταβολικά.

Καλή συνέχεια να έχετε, ίσως να τα πούμε κάπου στον πραγματικό κόσμο. Ίσως και ποτέ. :ciao5:

Υγ.: Δεν με άφηνε να βάλλω itteithe


Εδωσες σε ολους μας μεγαλη χαρα με την αναρτηση σου. Η εξαφανιση σου ειχε στεναχωρησει τους παντες. Να περνας καλα φιλε μου :ciao5:
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

vallon
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 13646

Re: Τα σχόλια των επισκεπτών

Δημοσίευσηαπό vallon » 27 Νοέμ 2022, 01:01

επιτέλους ...ναι και κάποιος που έκανε πραγματική απεξάρτηση...

καλό κατευόδιο μαν
0 .
Αν ο κομπλεξισμός ήταν άθλημα, κάποιοι θα είχαν πάρει πανηγυρικά το πρωτάθλημα.


Επιστροφή σε “Guestroom”