Τα σχόλια των επισκεπτών

Add your comments, as a guest.
vallon
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 13644

Re: Τα σχόλια των επισκεπτών

Δημοσίευσηαπό vallon » 23 Ιουν 2020, 07:12

Niki έγραψε:Έγγραφα σε ένα άλλο φορουμ και μου έκανε μπουλινγκ ο Αγις ένας που πουλάει αυγά και τηγάνια.
Παράλληλα εκεί μάλλον πρέπει να είναι ιδιοκτήτες Αλβανοί γιατί υπήρχε πολύ προπαγάνδα για τους Αλβανούς και τους Τούρκους.
Έτσι έφυγα ελπίζω εδώ να είναι διαφορετικά τα πράγματα.


ΩΠΑ...

εδώ έχουμε θέμα...!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φρέσκες πληροφορίες για τον Αγι...
πουλάει τηγάνια;
:laugh1:
γυρολόγος;
:bigsmile45:
παιδιά εδώ ελάτε, θέμα θαψίματος
(μα τι κοτσομπόλα είμαι...)
0 .
Αν ο κομπλεξισμός ήταν άθλημα, κάποιοι θα είχαν πάρει πανηγυρικά το πρωτάθλημα.

Άβαταρ μέλους
Ραν ταν πλαν
Kalamata Lover
Kalamata Lover
Δημοσιεύσεις: 13107
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Τα σχόλια των επισκεπτών

Δημοσίευσηαπό Ραν ταν πλαν » 23 Ιουν 2020, 09:28

Στύγιος έγραψε:Αν και για να πλάσω σενάριο , ο Ραν είναι αναπληρωτής φιλόλογος που τρέχει όλη τη μέρα με ιδιαίτερα και φροντιστήρια και κάποιες ώρες το απόγευμα σε παράλληλη στήριξη , ενώ η Πέπη εγκυμονούσα ούσα δεν μπορεί να ανταποκριθεί.


Σιγά μην είμαι και πυρηνικός φυσικός. Με το ζόρι έβγαλα ένα επαλ γιατί με βαρέθηκαν τρία χρόνια στην τελευταία τάξη.
Επιχειρηματίας είμαι και δραστηριοποιούμαι στον τομέα των διανομών. Φιάλες πετρογκάζ και λοιπά εδώδιμα και αποικιακά.
Ένα φεγγάρι, στην περίοδο της μαθητείας μου, διένειμα (ντελιβέριζα δλδ) πίτσες, καφέδες, σάντουιτς και αναψυκτικά.
2 .
Εθνικόφρων σταλινικός κομμουνιστής.

Niki
Rookie poster
Rookie poster
Δημοσιεύσεις: 11
Τοποθεσία: Κρήτη.

Re: Τα σχόλια των επισκεπτών

Δημοσίευσηαπό Niki » 23 Ιουν 2020, 12:50

vallon έγραψε:
Niki έγραψε:Έγγραφα σε ένα άλλο φορουμ και μου έκανε μπουλινγκ ο Αγις ένας που πουλάει αυγά και τηγάνια.
Παράλληλα εκεί μάλλον πρέπει να είναι ιδιοκτήτες Αλβανοί γιατί υπήρχε πολύ προπαγάνδα για τους Αλβανούς και τους Τούρκους.
Έτσι έφυγα ελπίζω εδώ να είναι διαφορετικά τα πράγματα.


ΩΠΑ...

εδώ έχουμε θέμα...!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φρέσκες πληροφορίες για τον Αγι...
πουλάει τηγάνια;
:laugh1:
γυρολόγος;
:bigsmile45:
παιδιά εδώ ελάτε, θέμα θαψίματος
(μα τι κοτσομπόλα είμαι...)


Μπορεί να τον αδικώ αλλά είδα που του έλεγε κάποιος γιατί αυτός πουλάει τα αυγά του τόσο ακριβά και έλεγε αυτός ρώτησε αυτούς που τα αγόρασαν από μένα.
Μετά έλεγε σε όλους για ένα συγκεκριμένο τηγάνι που το έκανε θεό και να το παραγγείλουν να μπούνε στην σειρά γιατί θα εξαντληθεί.

Έτσι έβγαλα το συμπέρασμα ότι πουλάει αυγά και τηγάνια. :omggg:
Εν τω μεταξύ το παίζει ξερόλας και δεν γίνεται όταν πουλάς να σε ξεμπροστιάζουν να σε παρουσιάζουν ημιμαθή ειδικά κορίτσι πράμα , τότε πέφτεις στα μάτια του αγοραστικού κοινού ,χάνεις πωλήσεις έτσι του έκανα χαλάστρα και μου την έλεγε συνέχεια.

Τέλος πάντων τον άφησα πίσω μου.
3 .

vallon
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 13644

Re: Τα σχόλια των επισκεπτών

Δημοσίευσηαπό vallon » 23 Ιουν 2020, 15:11

Ραν ταν πλαν έγραψε:
Στύγιος έγραψε:Αν και για να πλάσω σενάριο , ο Ραν είναι αναπληρωτής φιλόλογος που τρέχει όλη τη μέρα με ιδιαίτερα και φροντιστήρια και κάποιες ώρες το απόγευμα σε παράλληλη στήριξη , ενώ η Πέπη εγκυμονούσα ούσα δεν μπορεί να ανταποκριθεί.


Σιγά μην είμαι και πυρηνικός φυσικός. Με το ζόρι έβγαλα ένα επαλ γιατί με βαρέθηκαν τρία χρόνια στην τελευταία τάξη.
Επιχειρηματίας είμαι και δραστηριοποιούμαι στον τομέα των διανομών. Φιάλες πετρογκάζ και λοιπά εδώδιμα και αποικιακά.
Ένα φεγγάρι, στην περίοδο της μαθητείας μου, διένειμα (ντελιβέριζα δλδ) πίτσες, καφέδες, σάντουιτς και αναψυκτικά.


Βρε αρχικοπρίταρε......

πρόσεχε τι θα πεις για το ποια ειδικότητα πήρες σε αυτό το σημαντικό εκπαιδευτικό ίδρυμα..
:s_mad :madwoman:
0 .
Αν ο κομπλεξισμός ήταν άθλημα, κάποιοι θα είχαν πάρει πανηγυρικά το πρωτάθλημα.

Στύγιος

Re: Τα σχόλια των επισκεπτών

Δημοσίευσηαπό Στύγιος » 23 Ιουν 2020, 15:17

vallon έγραψε:
Ραν ταν πλαν έγραψε:
Σιγά μην είμαι και πυρηνικός φυσικός. Με το ζόρι έβγαλα ένα επαλ γιατί με βαρέθηκαν τρία χρόνια στην τελευταία τάξη.
Επιχειρηματίας είμαι και δραστηριοποιούμαι στον τομέα των διανομών. Φιάλες πετρογκάζ και λοιπά εδώδιμα και αποικιακά.
Ένα φεγγάρι, στην περίοδο της μαθητείας μου, διένειμα (ντελιβέριζα δλδ) πίτσες, καφέδες, σάντουιτς και αναψυκτικά.


Βρε αρχικοπρίταρε......

πρόσεχε τι θα πεις για το ποια ειδικότητα πήρες σε αυτό το σημαντικό εκπαιδευτικό ίδρυμα..
:s_mad :madwoman:


Φελόλογος είναι ;) :P . Το ξέρω, κι η Στύγαινα φελόλογος είναι . Συνήθως οι μασόνοι, κατά τους παλιούς φεουδάρχες, παντρεύονται μεταξύ τους.
0 .

vallon
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 13644

Re: Τα σχόλια των επισκεπτών

Δημοσίευσηαπό vallon » 23 Ιουν 2020, 15:19

Niki έγραψε:
vallon έγραψε:
ΩΠΑ...

εδώ έχουμε θέμα...!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φρέσκες πληροφορίες για τον Αγι...
πουλάει τηγάνια;
:laugh1:
γυρολόγος;
:bigsmile45:
παιδιά εδώ ελάτε, θέμα θαψίματος
(μα τι κοτσομπόλα είμαι...)


Μπορεί να τον αδικώ αλλά είδα που του έλεγε κάποιος γιατί αυτός πουλάει τα αυγά του τόσο ακριβά και έλεγε αυτός ρώτησε αυτούς που τα αγόρασαν από μένα.
Μετά έλεγε σε όλους για ένα συγκεκριμένο τηγάνι που το έκανε θεό και να το παραγγείλουν να μπούνε στην σειρά γιατί θα εξαντληθεί.

Έτσι έβγαλα το συμπέρασμα ότι πουλάει αυγά και τηγάνια. :omggg:
Εν τω μεταξύ το παίζει ξερόλας και δεν γίνεται όταν πουλάς να σε ξεμπροστιάζουν να σε παρουσιάζουν ημιμαθή ειδικά κορίτσι πράμα , τότε πέφτεις στα μάτια του αγοραστικού κοινού ,χάνεις πωλήσεις έτσι του έκανα χαλάστρα και μου την έλεγε συνέχεια.

Τέλος πάντων τον άφησα πίσω μου.


Αγαπητή Νίκη,
Σε καλωσορίζω και επίσημα εκ μέρους των παλαιών του ελεύθερου :laugh1: και ελπίζω να έχεις μια ευτυχισμένη διαμονή.
Βεβαίως η υπόθεση Αγις μας ενδιαφέρει σε βαθμό που θα καταθέσεις τις γνώσεις σου πάνω σε αυτό το θέμα καθώς όπως καταλαβαίνεις ευκαιρία ψάχνουμε εδώ για να αρχίσουμε το δούλεμα..σε τόσο macho τύπο όπως ο Αγις..

Συνοψίζω για να μην χάνουμε τον στόχο μας
ο αγαπητός και εκ περιτροπής συμμετέχοντας Αγις ,
ασχολείται με την διανομή ειδών μαγειρικής, συγκεκριμένα με τηγάνι που προφανώς προσπαθεί να προωθήσει μέσω των φόρουμ,

και την εκτροφή πουλερικών και διάθεση αυγών αυτών..
μάλιστα τα πουλάει πολύ ακριβά...!!!

Όλα αυτά αποτελούν σημαντικές πληροφορίες σχετικά με τον εργασιακό βίο του κοινού γνωστού μας και θα μας βάλεις στο πειρασμό να τα χρησιμοποιήσουμε .
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
0 .
Αν ο κομπλεξισμός ήταν άθλημα, κάποιοι θα είχαν πάρει πανηγυρικά το πρωτάθλημα.

vallon
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 13644

Re: Τα σχόλια των επισκεπτών

Δημοσίευσηαπό vallon » 23 Ιουν 2020, 15:22

Στύγιος έγραψε:
vallon έγραψε:
Βρε αρχικοπρίταρε......

πρόσεχε τι θα πεις για το ποια ειδικότητα πήρες σε αυτό το σημαντικό εκπαιδευτικό ίδρυμα..
:s_mad :madwoman:


Φελόλογος είναι ;) :P . Το ξέρω, κι η Στύγαινα φελόλογος είναι . Συνήθως οι μασόνοι, κατά τους παλιούς φεουδάρχες, παντρεύονται μεταξύ τους.


δεν θα μου φαινόταν και απίθανο , ειδικά όταν παίρνει το ύφος του ινστρούχτορα και μας αραδιάζει όλα αυτά τα κείμενα με την ξύλινη γλώσσα , λες τι να κάνει αυτός; για πιτασαδόρος δεν δείχνει
μπορεί να είναι κρυφελόλογος, δεν αποκλείεται
πάντως μαθητής επαλ αποκλείεται να γράφει αυτές τις ινστρουχτοριές...
εκτός και εξελιχτήκανε εκεί στην κνε , δεν ξέρω
0 .
Αν ο κομπλεξισμός ήταν άθλημα, κάποιοι θα είχαν πάρει πανηγυρικά το πρωτάθλημα.

Στύγιος

Re: Τα σχόλια των επισκεπτών

Δημοσίευσηαπό Στύγιος » 23 Ιουν 2020, 15:26

vallon έγραψε:
Στύγιος έγραψε:
Φελόλογος είναι ;) :P . Το ξέρω, κι η Στύγαινα φελόλογος είναι . Συνήθως οι μασόνοι, κατά τους παλιούς φεουδάρχες, παντρεύονται μεταξύ τους.


δεν θα μου φαινόταν και απίθανο , ειδικά όταν παίρνει το ύφος του ινστρούχτορα και μας αραδιάζει όλα αυτά τα κείμενα με την ξύλινη γλώσσα , λες τι να κάνει αυτός; για πιτασαδόρος δεν δείχνει
μπορεί να είναι κρυφελόλογος, δεν αποκλείεται
πάντως μαθητής επαλ αποκλείεται να γράφει αυτές τις ινστρουχτοριές...
εκτός και εξελιχτήκανε εκεί στην κνε , δεν ξέρω


Αστέρι και τζιμάνι είσαι :P , τα Επαλ σου μέσα , σας ψεκάζουν χαϊβανίτιδα εκεί;
0 .

Στύγιος

Re: Τα σχόλια των επισκεπτών

Δημοσίευσηαπό Στύγιος » 23 Ιουν 2020, 15:31

Ραν ταν πλαν έγραψε:
Στύγιος έγραψε:Αν και για να πλάσω σενάριο , ο Ραν είναι αναπληρωτής φιλόλογος που τρέχει όλη τη μέρα με ιδιαίτερα και φροντιστήρια και κάποιες ώρες το απόγευμα σε παράλληλη στήριξη , ενώ η Πέπη εγκυμονούσα ούσα δεν μπορεί να ανταποκριθεί.


Σιγά μην είμαι και πυρηνικός φυσικός. Με το ζόρι έβγαλα ένα επαλ γιατί με βαρέθηκαν τρία χρόνια στην τελευταία τάξη.
Επιχειρηματίας είμαι και δραστηριοποιούμαι στον τομέα των διανομών. Φιάλες πετρογκάζ και λοιπά εδώδιμα και αποικιακά.
Ένα φεγγάρι, στην περίοδο της μαθητείας μου, διένειμα (ντελιβέριζα δλδ) πίτσες, καφέδες, σάντουιτς και αναψυκτικά.


Εντάξει :laugh1: :P
0 .

vallon
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 13644

Re: Τα σχόλια των επισκεπτών

Δημοσίευσηαπό vallon » 23 Ιουν 2020, 15:33

Στύγιος έγραψε:
vallon έγραψε:
δεν θα μου φαινόταν και απίθανο , ειδικά όταν παίρνει το ύφος του ινστρούχτορα και μας αραδιάζει όλα αυτά τα κείμενα με την ξύλινη γλώσσα , λες τι να κάνει αυτός; για πιτασαδόρος δεν δείχνει
μπορεί να είναι κρυφελόλογος, δεν αποκλείεται
πάντως μαθητής επαλ αποκλείεται να γράφει αυτές τις ινστρουχτοριές...
εκτός και εξελιχτήκανε εκεί στην κνε , δεν ξέρω


Αστέρι και τζιμάνι είσαι :P , τα Επαλ σου μέσα , σας ψεκάζουν χαϊβανίτιδα εκεί;


μη μιλάς γιατί παίρνουμε και τεχνικό επίδομα εμείς οι κατσαβιδάδες...
συν επίδομα τομεάρχη...
άρπα την
:laugh1:
0 .
Αν ο κομπλεξισμός ήταν άθλημα, κάποιοι θα είχαν πάρει πανηγυρικά το πρωτάθλημα.


Επιστροφή σε “Guestroom”