Η περιήγηση στον παρόντα ιστότοπο συνεπάγεται ότι συμφωνείτε με τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Χρήσης Cookies.

Να φύγω ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Μετανάστευση και ζωή στο εξωτερικό.

Να μεταναστευσει ο μαλακας Σουηδια;;;

Ναι
14
47%
Οχι
16
53%

Σύνολο ψήφων: 30

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Crazy poster
Crazy poster

Re: Να φύγω ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Δημοσίευσηαπό Οργισμένος » 08 Νοέμ 2018, 13:08

Στύγιος έγραψε:
Οργισμένος έγραψε:Σαςεχω για λαητ πρωινο.
Φυσικα και ζητησαν οι Σουηδοι οπως ολες οι σοβαρες χωρες βιβλιαριο εμβολιων. Καθως μπρος σε θεματα υγειας ποιος γαμει τις διαφορες χριστιανομαρξικες ιδεοληψιες;

Παρειχαν και μακμπουκ στην κορη (αντι βιβλιων γμ τον χριστιανομαρξισμο σας μεσα).
Βεβαια ναι η Ελλαδα εχει καλυτερο συστημα παιδειας ενω η Κουβα καλυτερο συστημα υγειας...
:giggle02:

Λαπτοπ λοιπον αντι για απιθανα. Αποτυχημενα βιβλια αχρητων κομματοσκυλων υπαλληλων συγγραφεων...

Επισης παρακαλω τα απομειναρια του απυθμενου σοσιαλφασιμου να διαβαζουν το νημα.
Αν το διαβαζαν θα βλεπαν οτι η κορη σταλθηκε σε αγγλοφωνο λυκειο ιδιωτικο στο οποιο δεν πληρωνεις διοτι το κρατος σου χορηγει εκπαιδευτικο κουπονι με το οποιο μπορεις να πληρωσεις τα κακα ιδιωτικα σχολεια

Αν κλαψομουνιάσεις , μετά από όλα αυτά που περιγράφεις, θα σε πυροβολήσω και το κρατάω.

Είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό..

H κλαψομουνιαση μου ειναι υφισταμενη και χειροπιαστη και δεν εστιαζει φυσικα στα οποια μεσα κτλ χορηγει η προηγμενη σουηδικη κοινωνια ΑΛΛΑ σε ολα αυτα που υφισταμεθα στην ελλαδα αλυσοδεμενοι με τις φρικτες χριστιανομαρξικες ιδεολογιες.
0 .
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Crazy poster
Crazy poster

Re: Να φύγω ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Δημοσίευσηαπό Οργισμένος » 08 Νοέμ 2018, 13:09

Στύγιος έγραψε:Δε θέλω πλέον να μπαίνω στο φόρουμ..

ΚΑΝΕ ενα νημα αποχαιρετισμου να το συζητησουμε καμια πενταετια κι επειτα το σκεφτεσαι ξανα.
0 .
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Επιστροφή σε “Μετανάστευση”