Η προσφυγιά στην Ελλάδα

Μετανάστευση και ζωή στο εξωτερικό.
Άβαταρ μέλους
Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47621
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Η προσφυγιά στην Ελλάδα

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 18 Ιούλ 2020, 17:21

nemo έγραψε:θα μας κουφανουν οι αριστεριστες με αυτα που λενε ποια οικοδομη και ποιες ελιες βρε λαχου;
δηλαδη μαζευουμε την σαρα και την μαρα της αφρικης και της ασιας για να μαζευουν την παραγωγη μας
που δεν φτανει ουτε για μας; ....ισα να προχωράτε στο δρομο ε! μη στριβετε ουτε δεξια ουτε αριστερα

τεσπα ειδατε πως ουτε και σεις εχετε κατι να πειτε για να δικαιολογησετε τα αδικαιολογητα

ειδατε που ειστε μερος του συστηματικου συστηματος και ορντινατσες της ορθοπολιτικης τρεχα γυρευε


Δεν τους μαζεψα εγω, αλλα η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ. Οι αλβανοι ηρθαν επι Σαμαρα και οι πακιστανοι επι Κωστακη. Τα παραπονα σου εκει, εγω ειμαι ενα κομμα του 5% που δεν μπορω να καθορισω τιποτα.

Εσυ γιατι νομιζεις οτι σε τοσους κλαδους παιρνουν ξενους και οχι ελληνες, επειδη ειναι προοδευτικοι οι επιχειρηματιες και θελουν να τους δινουν δουλεια ή επειδη κοστιζουν λιγοτερο? :D
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

Άβαταρ μέλους
nemo
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 16596

Re: Η προσφυγιά στην Ελλάδα

Δημοσίευσηαπό nemo » 18 Ιούλ 2020, 17:35

Λαχουρένιος έγραψε:
nemo έγραψε:θα μας κουφανουν οι αριστεριστες με αυτα που λενε ποια οικοδομη και ποιες ελιες βρε λαχου;
δηλαδη μαζευουμε την σαρα και την μαρα της αφρικης και της ασιας για να μαζευουν την παραγωγη μας
που δεν φτανει ουτε για μας; ....ισα να προχωράτε στο δρομο ε! μη στριβετε ουτε δεξια ουτε αριστερα

τεσπα ειδατε πως ουτε και σεις εχετε κατι να πειτε για να δικαιολογησετε τα αδικαιολογητα

ειδατε που ειστε μερος του συστηματικου συστηματος και ορντινατσες της ορθοπολιτικης τρεχα γυρευε


Δεν τους μαζεψα εγω, αλλα η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ. Οι αλβανοι ηρθαν επι Σαμαρα και οι πακιστανοι επι Κωστακη. Τα παραπονα σου εκει, εγω ειμαι ενα κομμα του 5% που δεν μπορω να καθορισω τιποτα.

Εσυ γιατι νομιζεις οτι σε τοσους κλαδους παιρνουν ξενους και οχι ελληνες, επειδη ειναι προοδευτικοι οι επιχειρηματιες και θελουν να τους δινουν δουλεια ή επειδη κοστιζουν λιγοτερο? :D

τους αλβανους τους ενσωματωνουμε τους πακις για τα χωραφια τους αλλους γιατι τους φερνετε;
για τα εργοστασια που δεν υπαρχουν;
0 .
το απόλυτο ένα που συχαίνομαι είναι οι αυταπάτες
επειδη είναι και ο λόγος της ύπαρξής μου

Άβαταρ μέλους
Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47621
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Η προσφυγιά στην Ελλάδα

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 18 Ιούλ 2020, 20:38

nemo έγραψε:τους αλβανους τους ενσωματωνουμε τους πακις για τα χωραφια τους αλλους γιατι τους φερνετε;
για τα εργοστασια που δεν υπαρχουν;


Ειπαμε, δουλευουν σε χειρωνακτικες εργασιες. Και δεν τους φερνω εγω, αλλα η ΝΔουλα σας.
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

Άβαταρ μέλους
nemo
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 16596

Re: Η προσφυγιά στην Ελλάδα

Δημοσίευσηαπό nemo » 18 Ιούλ 2020, 20:50

Λαχουρένιος έγραψε:
nemo έγραψε:τους αλβανους τους ενσωματωνουμε τους πακις για τα χωραφια τους αλλους γιατι τους φερνετε;
για τα εργοστασια που δεν υπαρχουν;


Ειπαμε, δουλευουν σε χειρωνακτικες εργασιες. Και δεν τους φερνω εγω, αλλα η ΝΔουλα σας.

ενας απο το κωμα σας ζητησε και συνταξη να τους δινουμε και συ παλι αν δεν θελεις να εχεις συμμετοχη στην διαλυση
της χωρας να το λες και να το γραφεις οτι εισαι κατα της λαθρομεταναστευσης -να γινομαστε πολλοι :P
0 .
το απόλυτο ένα που συχαίνομαι είναι οι αυταπάτες
επειδη είναι και ο λόγος της ύπαρξής μου

Άβαταρ μέλους
Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47621
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Η προσφυγιά στην Ελλάδα

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 18 Ιούλ 2020, 20:53

nemo έγραψε:ενας απο το κωμα σας ζητησε και συνταξη να τους δινουμε και συ παλι αν δεν θελεις να εχεις συμμετοχη στην διαλυση
της χωρας να το λες και να το γραφεις οτι εισαι κατα της λαθρομεταναστευσης -να γινομαστε πολλοι :P


Nα τους δινουμε αν κατοχυρωνουν δικαιωμα. Φυσικα.
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

Άβαταρ μέλους
nemo
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 16596

Re: Η προσφυγιά στην Ελλάδα

Δημοσίευσηαπό nemo » 18 Ιούλ 2020, 20:57

Λαχουρένιος έγραψε:
nemo έγραψε:ενας απο το κωμα σας ζητησε και συνταξη να τους δινουμε και συ παλι αν δεν θελεις να εχεις συμμετοχη στην διαλυση
της χωρας να το λες και να το γραφεις οτι εισαι κατα της λαθρομεταναστευσης -να γινομαστε πολλοι :P


Nα τους δινουμε αν κατοχυρωνουν δικαιωμα. Φυσικα.

δεν νομιζω να εννοουσε αυτο μαλλον για τους σημερινους 40ρηδες που αραζουν στις δομες θα το ειπε
τεσπα μη σε ανησυχήσω αλλο για αυτο το θεμα ;)
0 .
το απόλυτο ένα που συχαίνομαι είναι οι αυταπάτες
επειδη είναι και ο λόγος της ύπαρξής μου


Επιστροφή σε “Μετανάστευση”