Ούτε με βιάγκρα να μην σας κάνει κούκου και στις γυναίκες να σας αραχνιάσει

Τα θέματα εσωτερικής πολιτικής.
Άβαταρ μέλους
L'ami du peuple
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3203

Ούτε με βιάγκρα να μην σας κάνει κούκου και στις γυναίκες να σας αραχνιάσει

Δημοσίευσηαπό L'ami du peuple » 14 Ιουν 2019, 16:14

Λίγες μέρες πριν ανακοινωθεί η υποψηφιότητά της με το ΜέΡΑ25 η Πάολα είχε κάνει μια ανάρτηση που συζητήθηκε πολύ.

Η Πάολα θα κατέβει στις εκλογές της 7ης Ιουλίου με το κόμμα του Γιάνη Βαρουφάκη.


Τι «ευχήθηκε» η Πάολα Ρεβενιώτη στους ψηφοφόρους του Μητσοτάκη


Paola Revenioti


@PaolaRevenioti
Follow Follow @PaolaRevenioti
More
Ούτε με βιάγκρα να μην σας κάνει κούκου και στις γυναίκες να σας αραχνιάσει όσο για τους gay να πάθετε αιμορραιδες
όσοι ψηφίσετε Μητσοτάκη

https://twitter.com/PaolaRevenioti/stat ... 8127056896




Στι εκλογες του 2015 ο Βαρουφακης μοιραζε Ελπιδα τωρα μοιραζει φοβο.
0 .
΄ Συνεχίζω να κάνω το χρέος μου, γιατί πιστεύω πως αυτό το οποίο μας περιμένει, είναι το σύμπαν ολόκληρο, μπροστά στην σκόνη του χτες ΄΄ !!!

Άβαταρ μέλους
nemo
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 16516

Re: Ούτε με βιάγκρα να μην σας κάνει κούκου και στις γυναίκες να σας αραχνιάσει

Δημοσίευσηαπό nemo » 14 Ιουν 2019, 17:14

καλυτερα δεκα βελο στηνβουλη παρα μισός γιανη
0 .
το απόλυτο ένα που συχαίνομαι είναι οι αυταπάτες
επειδη είναι και ο λόγος της ύπαρξής μου

Άβαταρ μέλους
L'ami du peuple
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3203

Re: Ούτε με βιάγκρα να μην σας κάνει κούκου και στις γυναίκες να σας αραχνιάσει

Δημοσίευσηαπό L'ami du peuple » 14 Ιουν 2019, 19:24

Για εμένα Βαρουφάκης κ Βελόπουλος ανήκουν στην ίδια κατηγορία.
Γιατί οι επιστολές του Ιησού και τα παράλληλα τραπεζικά συστήματα είναι ακριβώς ιδίου βεληνεκούς παρατράγουδα.
0 .
΄ Συνεχίζω να κάνω το χρέος μου, γιατί πιστεύω πως αυτό το οποίο μας περιμένει, είναι το σύμπαν ολόκληρο, μπροστά στην σκόνη του χτες ΄΄ !!!

Άβαταρ μέλους
NikosVy
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3274

Re: Ούτε με βιάγκρα να μην σας κάνει κούκου και στις γυναίκες να σας αραχνιάσει

Δημοσίευσηαπό NikosVy » 15 Ιουν 2019, 00:56

Όλοι αυτοί και αυτές θα πρέπει να ληφθεί μέριμνα να χωρέσουν στην ευρύχωρη αίθουσα στην οποία θα κάνουν συναντήσεις οι (τρόπος του λέγειν) νέοι Αγανακτισμένοι.
0 .
Διαχειριστής Spiros κάποιου Φόρουμ έγραψε: NikosVy πήρα καθυστερημένα το μήνυμά σου που παραπονιέσαι ότι ο Συντονιστής με τη φωτογραφία του Σην Κόννερυ σε βρίζει εσένα ότι "χρειάζεσαι βοήθεια ειδικού" και αφήνει υπόνοιες για τα συγγενικά σου πρόσωπα. Λυπάμαι αλλά μόνο εκείνος είναι αρμόδιος να διαγράψει τα ποστ του. ΟΚ, τώρα που πέρασε η ώρα τα έσβησα εγώ. Σου βάζω Κίτρινη κάρτα για να μην δημιουργείς ένταση. Τι; Απαιτείς να σου ζητήσει συγγνώμη; Σου βάζω οριστικό μπαν. Αιτιολογία: "Αμφισβητείς αυτό που σου λέω ότι δηλαδή ο διαχειριστής δεν ευθύνεται για όλα όσα γράφονται, και εσύ εφόσον τα αμφισβητείς, αμφισβητείς τους όρους του Φόρουμ, επομένως μόνος σου θέτεις εαυτόν εκτός του Φόρουμ".

Άβαταρ μέλους
denplirono
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3289

Re: Ούτε με βιάγκρα να μην σας κάνει κούκου και στις γυναίκες να σας αραχνιάσει

Δημοσίευσηαπό denplirono » 15 Ιουν 2019, 01:51

Καλα ε, τι να κλασει το βιαγκρα μπροστα στους καρκινους
0 .
Θα γινει πολιτειακη ανωμαλια.Μολις γινει πολιτειακη ανωμαλια,αμεσως θα τραβηξει πισω το κεφαλαιο και θα απολυθουν ολοι οι υπαλληλοι. "Όταν αρχίσει απ΄τη Συρία...θα γενικευτεί"
Я не голосовал за Мицотакиса - εγω δεν ψηφισα Μητσοτακη

Άβαταρ μέλους
Adminović
Sloboda Narodu
Sloboda Narodu
Δημοσιεύσεις: 14317
Τοποθεσία: F.R. Liberland

Re: Ούτε με βιάγκρα να μην σας κάνει κούκου και στις γυναίκες να σας αραχνιάσει

Δημοσίευσηαπό Adminović » 15 Ιουν 2019, 07:37

L'ami du peuple έγραψε:Για εμένα Βαρουφάκης κ Βελόπουλος ανήκουν στην ίδια κατηγορία.
Γιατί οι επιστολές του Ιησού και τα παράλληλα τραπεζικά συστήματα είναι ακριβώς ιδίου βεληνεκούς παρατράγουδα.


Ναι, και οι Ιταλοί διαβάζουν τις επιστολές Ιησού, γι’ αυτό προσανατολίζονται σε κάτι ανάλογο με αυτό που έλεγε ο Βαρουφάκης.. :laugh1:

Ο μόνος σοβαρός και ρεαλιστής είναι ο Κουτσούμπας, που θα μας κάνει Βόρεια Κορέα.

Κι αν έχει κανένας αντίρρηση (που σιγά μην έχουν τώρα), θα του ρίξουμε πυρηνικά (αυτά που θα κατασκευάσει ο ΗΓΕΤΗΣ Κουτσούμπας μόλις γίνει κυβέρνηση). :s_crazy :s_rofl
0 .
Ο ψεκασμός είναι υγεία, είναι πολιτισμός!

Σκοτώνει βακτήρια, ιούς, μύκητες, ζιζάνια, καθώς και πάσης φύσεως παράσιτα
. :yesyes:

Άβαταρ μέλους
L'ami du peuple
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3203

Re: Ούτε με βιάγκρα να μην σας κάνει κούκου και στις γυναίκες να σας αραχνιάσει

Δημοσίευσηαπό L'ami du peuple » 15 Ιουν 2019, 09:49

Περιμένω να δω μέχρι να κλείσουν τα ψηφοδέλτια ποιος θα νικήσει σε αυτόν τον διαγωνισμό που κάνουν Τσίπρας και Βαρουφάκης για το ποιος θα κατεβάσει πιο πολλά λουμπεναριά και νούμερα στις εκλογές.
0 .
΄ Συνεχίζω να κάνω το χρέος μου, γιατί πιστεύω πως αυτό το οποίο μας περιμένει, είναι το σύμπαν ολόκληρο, μπροστά στην σκόνη του χτες ΄΄ !!!

Άβαταρ μέλους
Adminović
Sloboda Narodu
Sloboda Narodu
Δημοσιεύσεις: 14317
Τοποθεσία: F.R. Liberland

Re: Ούτε με βιάγκρα να μην σας κάνει κούκου και στις γυναίκες να σας αραχνιάσει

Δημοσίευσηαπό Adminović » 15 Ιουν 2019, 10:16

L'ami du peuple έγραψε:Περιμένω να δω μέχρι να κλείσουν τα ψηφοδέλτια ποιος θα νικήσει σε αυτόν τον διαγωνισμό που κάνουν Τσίπρας και Βαρουφάκης για το ποιος θα κατεβάσει πιο πολλά λουμπεναριά και νούμερα στις εκλογές.



Εγώ σύντροφε ταλαίπωρε χαιρετίζω την παρουσία του -πρώην υπουργού με την ΠΑΣΟΚΑΡΑ- Θάνου Μικρούτσικου στο επικρατείας του ΚΚΕ. :giggle02: :LoL: :thuuumbsup:


ΚΡΥΦΟ ΚΕΙΜΕΝΟ: ΕΜΦΑΝΙΣΗ
Θάνος Μικρούτσικος: Ο ΣΥΡΙΖΑ είναι η μόνη ελπίδα για να αλλάξουν τα πράγματα




Επίσης, τους θερμούς αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς και στη συντρόφισσα Κατερίνα Στικούδη και Δέσποινα Βανδή!




ΜΑΖΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΒΟΡΕΙΑ ΚΟΡΕΑ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ!
0 .
Ο ψεκασμός είναι υγεία, είναι πολιτισμός!

Σκοτώνει βακτήρια, ιούς, μύκητες, ζιζάνια, καθώς και πάσης φύσεως παράσιτα
. :yesyes:

Άβαταρ μέλους
BaKXOS_Lysios
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 2633

Re: Ούτε με βιάγκρα να μην σας κάνει κούκου και στις γυναίκες να σας αραχνιάσει

Δημοσίευσηαπό BaKXOS_Lysios » 15 Ιουν 2019, 10:28

L'ami du peuple έγραψε:Λίγες μέρες πριν ανακοινωθεί η υποψηφιότητά της με το ΜέΡΑ25 η Πάολα είχε κάνει μια ανάρτηση που συζητήθηκε πολύ.

Η Πάολα θα κατέβει στις εκλογές της 7ης Ιουλίου με το κόμμα του Γιάνη Βαρουφάκη.


Τι «ευχήθηκε» η Πάολα Ρεβενιώτη στους ψηφοφόρους του Μητσοτάκη


Paola Revenioti


@PaolaRevenioti
Follow Follow @PaolaRevenioti
More
Ούτε με βιάγκρα να μην σας κάνει κούκου και στις γυναίκες να σας αραχνιάσει όσο για τους gay να πάθετε αιμορραιδες
όσοι ψηφίσετε Μητσοτάκη

https://twitter.com/PaolaRevenioti/stat ... 8127056896




Στι εκλογες του 2015 ο Βαρουφακης μοιραζε Ελπιδα τωρα μοιραζει φοβο.

Εντάξει πρέπει να 'σαι πολύ εκτός τόπου-χρονου και να μη σκαμπαζεις γρι από τρανς κουλτούρα-χιουμορ για να τα βάλεις με την Πάολα για τις εν λόγω ατάκες! Ελεος! :s_omg
0 .

Άβαταρ μέλους
Ραν ταν πλαν
Kalamata Lover
Kalamata Lover
Δημοσιεύσεις: 13120
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Ούτε με βιάγκρα να μην σας κάνει κούκου και στις γυναίκες να σας αραχνιάσει

Δημοσίευσηαπό Ραν ταν πλαν » 15 Ιουν 2019, 11:25

Adminović έγραψε:
L'ami du peuple έγραψε:Περιμένω να δω μέχρι να κλείσουν τα ψηφοδέλτια ποιος θα νικήσει σε αυτόν τον διαγωνισμό που κάνουν Τσίπρας και Βαρουφάκης για το ποιος θα κατεβάσει πιο πολλά λουμπεναριά και νούμερα στις εκλογές.



Εγώ σύντροφε ταλαίπωρε χαιρετίζω την παρουσία του -πρώην υπουργού με την ΠΑΣΟΚΑΡΑ- Θάνου Μικρούτσικου στο επικρατείας του ΚΚΕ. :giggle02: :LoL: :thuuumbsup:


ΚΡΥΦΟ ΚΕΙΜΕΝΟ: ΕΜΦΑΝΙΣΗ
Θάνος Μικρούτσικος: Ο ΣΥΡΙΖΑ είναι η μόνη ελπίδα για να αλλάξουν τα πράγματα




Επίσης, τους θερμούς αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς και στη συντρόφισσα Κατερίνα Στικούδη και Δέσποινα Βανδή!




ΜΑΖΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΒΟΡΕΙΑ ΚΟΡΕΑ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ!


Δε φταίει ο σύντροφος Μήτσος αν κάνουν κρα να φωτογραφηθούν μαζί του οι σελέμπριτις τωρα που γίναμε και πάλι μόδα.
Πάντα μια επίφαση κομμουνιστικότητας έδινε τη σχετική αβάντα στο σελεμπριταριό.
Άλλωστε εμείς οι κομμουνιστές είμαστε προχώ τύποι, και το πρωτοποριακό θέατρο μας θα δούμε και τη ζεμπεκιά μας θα ρίξουμε στα σκυλάδικα και ποτέ δεν είπαμε όχι σε μανεκέν και φωτομοντέλα. Δεν απαξιώνουμε κανέναν που θέλει να συνταχθεί μαζί μας, δεκτοί από τενόροι και σοπράνος μέχρι Σώτης Βολάνης και Χαρά Βέρρα. :fico:
0 .
Εθνικόφρων σταλινικός κομμουνιστής.


Επιστροφή σε “Εσωτερική Πολιτική”