Yποθεση δολοφονίας φιλάθλου ΑΕΚ απο Κροάτες νεοναζί

Κοινωνικά θέματα.
Άβαταρ μέλους
Προέλλην
WEF Fella
WEF Fella
Δημοσιεύσεις: 17440
Τοποθεσία: Great Hall, WEF Headquarters

Re: Yποθεση δολοφονίας φιλάθλου ΑΕΚ απο Κροάτες νεοναζί

Δημοσίευσηαπό Προέλλην » 20 Αύγ 2023, 17:57

Το απαράδεκτο είναι ότι ενώ βλέπουμε ξεκάθαρα όλοι στα βίντεο δύο αντίπαλες ομάδες οπλισμένων χούλιγκανς να συγκρούονται, οι ΕΛ χούλιγκανς έχουν βαπτιστεί περαστικοί οπαδοί που έτυχε να βρεθούν εκεί. Ο ελλημπανικός λαϊκισμός σε όλο του το μεγαλείο, μη πειράξουμε την ιερή αγελάδα, τον ΕΛ, α πα πα.

Ο νίμος μας όμως παραστρατεί απο το όμαιμον-ομότροπον-ομόθρησκων-ομόγλωσσον, μας έγινε αλλότροπος αλλόθρησκος αλλόγλωσσος αλλόαιμος Κροάτης, για να υπερασπιστεί την νεοναζιστική συμμορία :D
0 .
- The world must become aware of the fantastic transformational power of social entrepreneurship and the Foundation will work as a catalyst in this effort.
- The problem that we have is not globalization. The Problem is a lack of global governance.
- A new world could emerge, the contours of which it is incumbent on us to re-imagine and to re-draw.

Άβαταρ μέλους
nemo
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 16592

Re: Yποθεση δολοφονίας φιλάθλου ΑΕΚ απο Κροάτες νεοναζί

Δημοσίευσηαπό nemo » 20 Αύγ 2023, 18:43

Προέλλην έγραψε:Το απαράδεκτο είναι ότι ενώ βλέπουμε ξεκάθαρα όλοι στα βίντεο δύο αντίπαλες ομάδες οπλισμένων χούλιγκανς να συγκρούονται, οι ΕΛ χούλιγκανς έχουν βαπτιστεί περαστικοί οπαδοί που έτυχε να βρεθούν εκεί. Ο ελλημπανικός λαϊκισμός σε όλο του το μεγαλείο, μη πειράξουμε την ιερή αγελάδα, τον ΕΛ, α πα πα.

Ο νίμος μας όμως παραστρατεί απο το όμαιμον-ομότροπον-ομόθρησκων-ομόγλωσσον, μας έγινε αλλότροπος αλλόθρησκος αλλόγλωσσος αλλόαιμος Κροάτης, για να υπερασπιστεί την νεοναζιστική συμμορία :D


απλη λογικη ηταν ..δεν φευγει καποιος απο την χωρα του για να μαχαιρωσει
και να διακινδυνευσει ισοβια αλλα για πεσιμο ξυλο και για χαβαλε -αυτα για τους βορειους
αν ηταν ιταλοι θα το ξανασκεφτομουν να το ελεγα
0 .
το απόλυτο ένα που συχαίνομαι είναι οι αυταπάτες
επειδη είναι και ο λόγος της ύπαρξής μου

Άβαταρ μέλους
Προέλλην
WEF Fella
WEF Fella
Δημοσιεύσεις: 17440
Τοποθεσία: Great Hall, WEF Headquarters

Re: Yποθεση δολοφονίας φιλάθλου ΑΕΚ απο Κροάτες νεοναζί

Δημοσίευσηαπό Προέλλην » 20 Αύγ 2023, 19:00

nemo έγραψε:
Προέλλην έγραψε:Το απαράδεκτο είναι ότι ενώ βλέπουμε ξεκάθαρα όλοι στα βίντεο δύο αντίπαλες ομάδες οπλισμένων χούλιγκανς να συγκρούονται, οι ΕΛ χούλιγκανς έχουν βαπτιστεί περαστικοί οπαδοί που έτυχε να βρεθούν εκεί. Ο ελλημπανικός λαϊκισμός σε όλο του το μεγαλείο, μη πειράξουμε την ιερή αγελάδα, τον ΕΛ, α πα πα.

Ο νίμος μας όμως παραστρατεί απο το όμαιμον-ομότροπον-ομόθρησκων-ομόγλωσσον, μας έγινε αλλότροπος αλλόθρησκος αλλόγλωσσος αλλόαιμος Κροάτης, για να υπερασπιστεί την νεοναζιστική συμμορία :D


απλη λογικη ηταν ..δεν φευγει καποιος απο την χωρα του για να μαχαιρωσει
και να διακινδυνευσει ισοβια αλλα για πεσιμο ξυλο και για χαβαλε -αυτα για τους βορειους
αν ηταν ιταλοι θα το ξανασκεφτομουν να το ελεγα

Εσύ είσαι με το δίκαιο γενικά, ή με την ελληνική φυλή, πατρίδα, θρησκεία; To θύμα ήταν κατά γενική ομολογία πατριώτης και πιστός Ορθόδοξος Χριστιανός, δεν ήταν ακροαριστερός, αναρχικός, κλπ. Είναι πατριωτικό-εθνικιστικό να στηρίζεις τους εθνικιστές μιας άλλης χώρας έναντι του όμαιμου-ομότροπου-ομόθρησκου-ομόγλωσσου, μόνο και μόνο γιατί είναι νεοναζί;
0 .
- The world must become aware of the fantastic transformational power of social entrepreneurship and the Foundation will work as a catalyst in this effort.
- The problem that we have is not globalization. The Problem is a lack of global governance.
- A new world could emerge, the contours of which it is incumbent on us to re-imagine and to re-draw.

Άβαταρ μέλους
Adminović
Sloboda Narodu
Sloboda Narodu
Δημοσιεύσεις: 14355
Τοποθεσία: F.R. Liberland

Re: Yποθεση δολοφονίας φιλάθλου ΑΕΚ απο Κροάτες νεοναζί

Δημοσίευσηαπό Adminović » 20 Αύγ 2023, 20:02

Θα ήθελα να μας γράψει δύο λόγια και ο αντιφα ναζιάρης ο pluton.

Pluton πώς αισθάνεσαι που Τουρκορωμιοί σκοτώνουν Τουρκορωμιούς;

Επίσης, πώς νιώθεις που ξελάσπωσε το Πέρα Κλουμπ ο ΝΑΖΙ ΚΡΟΑΤΗΣ στο τέλος;; :fico:
0 .
Ο ψεκασμός είναι υγεία, είναι πολιτισμός!

Σκοτώνει βακτήρια, ιούς, μύκητες, ζιζάνια, καθώς και πάσης φύσεως παράσιτα
. :yesyes:

Άβαταρ μέλους
nemo
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 16592

Re: Yποθεση δολοφονίας φιλάθλου ΑΕΚ απο Κροάτες νεοναζί

Δημοσίευσηαπό nemo » 20 Αύγ 2023, 20:55

Προέλλην έγραψε:
nemo έγραψε:
απλη λογικη ηταν ..δεν φευγει καποιος απο την χωρα του για να μαχαιρωσει
και να διακινδυνευσει ισοβια αλλα για πεσιμο ξυλο και για χαβαλε -αυτα για τους βορειους
αν ηταν ιταλοι θα το ξανασκεφτομουν να το ελεγα

Εσύ είσαι με το δίκαιο γενικά, ή με την ελληνική φυλή, πατρίδα, θρησκεία; To θύμα ήταν κατά γενική ομολογία πατριώτης και πιστός Ορθόδοξος Χριστιανός, δεν ήταν ακροαριστερός, αναρχικός, κλπ. Είναι πατριωτικό-εθνικιστικό να στηρίζεις τους εθνικιστές μιας άλλης χώρας έναντι του όμαιμου-ομότροπου-ομόθρησκου-ομόγλωσσου, μόνο και μόνο γιατί είναι νεοναζί;

αριστερος ηταν το θυμα και αντιφα
0 .
το απόλυτο ένα που συχαίνομαι είναι οι αυταπάτες
επειδη είναι και ο λόγος της ύπαρξής μου

Άβαταρ μέλους
Προέλλην
WEF Fella
WEF Fella
Δημοσιεύσεις: 17440
Τοποθεσία: Great Hall, WEF Headquarters

Re: Yποθεση δολοφονίας φιλάθλου ΑΕΚ απο Κροάτες νεοναζί

Δημοσίευσηαπό Προέλλην » 20 Αύγ 2023, 22:38

nemo έγραψε:
Προέλλην έγραψε:Εσύ είσαι με το δίκαιο γενικά, ή με την ελληνική φυλή, πατρίδα, θρησκεία; To θύμα ήταν κατά γενική ομολογία πατριώτης και πιστός Ορθόδοξος Χριστιανός, δεν ήταν ακροαριστερός, αναρχικός, κλπ. Είναι πατριωτικό-εθνικιστικό να στηρίζεις τους εθνικιστές μιας άλλης χώρας έναντι του όμαιμου-ομότροπου-ομόθρησκου-ομόγλωσσου, μόνο και μόνο γιατί είναι νεοναζί;

αριστερος ηταν το θυμα και αντιφα

Πηγή;

Στις ειδήσεις πάντως άκουσα έναν μπάρμπα (γείτονα, οικογενειακό φίλο, οικογένεια, δεν ξέρω), να λέει ότι ήταν καλός/πιστός Xριστιανός.
0 .
- The world must become aware of the fantastic transformational power of social entrepreneurship and the Foundation will work as a catalyst in this effort.
- The problem that we have is not globalization. The Problem is a lack of global governance.
- A new world could emerge, the contours of which it is incumbent on us to re-imagine and to re-draw.

Άβαταρ μέλους
Προέλλην
WEF Fella
WEF Fella
Δημοσιεύσεις: 17440
Τοποθεσία: Great Hall, WEF Headquarters

Re: Yποθεση δολοφονίας φιλάθλου ΑΕΚ απο Κροάτες νεοναζί

Δημοσίευσηαπό Προέλλην » 24 Αύγ 2023, 19:20

Προέλλην έγραψε:
nemo έγραψε:αριστερος ηταν το θυμα και αντιφα

Πηγή;

Στις ειδήσεις πάντως άκουσα έναν μπάρμπα (γείτονα, οικογενειακό φίλο, οικογένεια, δεν ξέρω), να λέει ότι ήταν καλός/πιστός Xριστιανός.

Kαλά θυμόμουν:
Με τις φωτογραφίες στο εικονοστάσι

Αναζητώντας ακόμα απαντήσεις για το πώς και το γιατί κάποιος αφαίρεσε τη ζωή του παιδιού της, η κυρία Κατερίνα περνά τις περισσότερες ώρες στο εικονοστάσι που ο ίδιος ο Μιχάλης είχε φτιάξει μέσα στο σπίτι τους.

«Εδώ έκανε τον σταυρό του. Προσκύναγε. Γιατί έχω χάσει τη μάνα μου χρόνια τώρα και τώρα να βάλω το παιδί εδώ μέσα. Πήγα εδώ στην Αγία Τριάδα δίπλα στο περίπτερο εκεί στη Φιλαδέλφεια και μου είπε «δεν ξέρετε τι παιδί είχατε. Δεν ξέρατε. Θα πέρναγε να ανάψει το κερί, μιλάγαμε. Άφηνε κάτι για την εκκλησία και μετά θα πήγαινε στο γήπεδο…Δεν ξέρετε τίποτα».

«Να τον προστατεύει ο Θεούλης και να γελάει… Να γελάς Μιχάλη αυτό θέλω να γελάς…» συγκλονίζει.

https://www.aftodioikisi.gr/koinonia/th ... /#:~:text=«Εδώ%20έκανε%20τον%20σταυρό%20του,δεν%20ξέρετε%20τι%20παιδί%20είχατε.

Δεν μου κάνουν όλα αυτά τα θρησκοληπτικά για αριστερίστικα και αντίφα :dunno:
0 .
- The world must become aware of the fantastic transformational power of social entrepreneurship and the Foundation will work as a catalyst in this effort.
- The problem that we have is not globalization. The Problem is a lack of global governance.
- A new world could emerge, the contours of which it is incumbent on us to re-imagine and to re-draw.

Άβαταρ μέλους
nemo
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 16592

Re: Yποθεση δολοφονίας φιλάθλου ΑΕΚ απο Κροάτες νεοναζί

Δημοσίευσηαπό nemo » 25 Αύγ 2023, 00:10

Προέλλην έγραψε:
Προέλλην έγραψε:Πηγή;

Στις ειδήσεις πάντως άκουσα έναν μπάρμπα (γείτονα, οικογενειακό φίλο, οικογένεια, δεν ξέρω), να λέει ότι ήταν καλός/πιστός Xριστιανός.

Kαλά θυμόμουν:
Με τις φωτογραφίες στο εικονοστάσι

Αναζητώντας ακόμα απαντήσεις για το πώς και το γιατί κάποιος αφαίρεσε τη ζωή του παιδιού της, η κυρία Κατερίνα περνά τις περισσότερες ώρες στο εικονοστάσι που ο ίδιος ο Μιχάλης είχε φτιάξει μέσα στο σπίτι τους.

«Εδώ έκανε τον σταυρό του. Προσκύναγε. Γιατί έχω χάσει τη μάνα μου χρόνια τώρα και τώρα να βάλω το παιδί εδώ μέσα. Πήγα εδώ στην Αγία Τριάδα δίπλα στο περίπτερο εκεί στη Φιλαδέλφεια και μου είπε «δεν ξέρετε τι παιδί είχατε. Δεν ξέρατε. Θα πέρναγε να ανάψει το κερί, μιλάγαμε. Άφηνε κάτι για την εκκλησία και μετά θα πήγαινε στο γήπεδο…Δεν ξέρετε τίποτα».

«Να τον προστατεύει ο Θεούλης και να γελάει… Να γελάς Μιχάλη αυτό θέλω να γελάς…» συγκλονίζει.

https://www.aftodioikisi.gr/koinonia/th ... /#:~:text=«Εδώ%20έκανε%20τον%20σταυρό%20του,δεν%20ξέρετε%20τι%20παιδί%20είχατε.

Δεν μου κάνουν όλα αυτά τα θρησκοληπτικά για αριστερίστικα και αντίφα :dunno:

δεν αλλαζει τιποτα απο οσα ειπα οι θρησκευτικές αντιλήψεις του
0 .
το απόλυτο ένα που συχαίνομαι είναι οι αυταπάτες
επειδη είναι και ο λόγος της ύπαρξής μου

Άβαταρ μέλους
Προέλλην
WEF Fella
WEF Fella
Δημοσιεύσεις: 17440
Τοποθεσία: Great Hall, WEF Headquarters

Re: Yποθεση δολοφονίας φιλάθλου ΑΕΚ απο Κροάτες νεοναζί

Δημοσίευσηαπό Προέλλην » 25 Αύγ 2023, 18:53

Προφανώς και δεν αλλάζει η τυφλή υποστήριξη αλλοεθνών αλλόθρησκων νεοναζί, από τους ντόπιους νεοναζί έναντι ομοεθνών ομοδόξων. Απλά το παραμύθι του πατριωτισμού και του εθνικισμού ας το αφήσουν κατά μέρος, ας πιάσουν τα της αρίας φυλής κτλ :D
0 .
- The world must become aware of the fantastic transformational power of social entrepreneurship and the Foundation will work as a catalyst in this effort.
- The problem that we have is not globalization. The Problem is a lack of global governance.
- A new world could emerge, the contours of which it is incumbent on us to re-imagine and to re-draw.

vallon
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 13683

Re: Yποθεση δολοφονίας φιλάθλου ΑΕΚ απο Κροάτες νεοναζί

Δημοσίευσηαπό vallon » 25 Αύγ 2023, 22:14

ως συνήθως η δεξιά χρησιμοποιεί το ακροδεξιό δεκανίκι για να θολώσει τα νερά
0 .
Αν ο κομπλεξισμός ήταν άθλημα, κάποιοι θα είχαν πάρει πανηγυρικά το πρωτάθλημα.


Επιστροφή σε “Κοινωνία”