Παλαιοχριστιανoί - Trending

Κοινωνικά θέματα.
Άβαταρ μέλους
pluton
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 15553

Re: Παλαιοχριστιανoί - Trending

Δημοσίευσηαπό pluton » 23 Φεβ 2024, 13:51

FB_IMG_1708688514648.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτήν τη δημοσίευση.
0 .
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ: «Τελειώνουμε σήμερα ότι δεν κατάφερε να ολοκληρώσει το ΕΑΜ. Είναι δική μας επιλογή οι Πρέσπες».

Άβαταρ μέλους
pluton
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 15553

Re: Παλαιοχριστιανoί - Trending

Δημοσίευσηαπό pluton » 26 Φεβ 2024, 19:10

Σε αυτή την υπόθεση κάτι δεν πάει καλά. Θα δούμε.
0 .
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ: «Τελειώνουμε σήμερα ότι δεν κατάφερε να ολοκληρώσει το ΕΑΜ. Είναι δική μας επιλογή οι Πρέσπες».

Άβαταρ μέλους
Adminović
Sloboda Narodu
Sloboda Narodu
Δημοσιεύσεις: 14355
Τοποθεσία: F.R. Liberland

Re: Παλαιοχριστιανoί - Trending

Δημοσίευσηαπό Adminović » 27 Φεβ 2024, 14:11

ΣΑΣ ΓΛΕΝΤΑΕΙ Ο ΠΑΤΕΡ :yesyes:

0 .
Ο ψεκασμός είναι υγεία, είναι πολιτισμός!

Σκοτώνει βακτήρια, ιούς, μύκητες, ζιζάνια, καθώς και πάσης φύσεως παράσιτα
. :yesyes:

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47587
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Παλαιοχριστιανoί - Trending

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 27 Φεβ 2024, 15:28

Adminović έγραψε:ΣΑΣ ΓΛΕΝΤΑΕΙ Ο ΠΑΤΕΡ :yesyes:



Kαρπερός :D

Ακούς Χρίστος Ελ?
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

Άβαταρ μέλους
Προέλλην
WEF Fella
WEF Fella
Δημοσιεύσεις: 17440
Τοποθεσία: Great Hall, WEF Headquarters

Re: Παλαιοχριστιανoί - Trending

Δημοσίευσηαπό Προέλλην » 27 Φεβ 2024, 16:42



Ξώγαμο του πάτερ είναι τελικά; Aγχωμένο τον βλέπω.
0 .
- The world must become aware of the fantastic transformational power of social entrepreneurship and the Foundation will work as a catalyst in this effort.
- The problem that we have is not globalization. The Problem is a lack of global governance.
- A new world could emerge, the contours of which it is incumbent on us to re-imagine and to re-draw.

Άβαταρ μέλους
pluton
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 15553

Re: Παλαιοχριστιανoί - Trending

Δημοσίευσηαπό pluton » 27 Φεβ 2024, 16:44

Προέλλην έγραψε:


Ξώγαμο του πάτερ είναι τελικά; Aγχωμένο τον βλέπω.



Δεν νομίζω ο πάτερ Κλεομένης δεν ... Όλα όμως όλα παίζουν άσε να δούμε πως θα εξελιχθεί η υπόθεση.
0 .
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ: «Τελειώνουμε σήμερα ότι δεν κατάφερε να ολοκληρώσει το ΕΑΜ. Είναι δική μας επιλογή οι Πρέσπες».

Άβαταρ μέλους
Προέλλην
WEF Fella
WEF Fella
Δημοσιεύσεις: 17440
Τοποθεσία: Great Hall, WEF Headquarters

Re: Παλαιοχριστιανoί - Trending

Δημοσίευσηαπό Προέλλην » 03 Απρ 2024, 11:49

Παλαιοχριστιανός για το κόμμα που ετοιμάζει: Με τον Φίλιππο Καμπούρη έχουμε ιδεολογικές διαφορές

«Χθες συνομίλησα με τον Φίλιππο Καμπούρη και του είπα ότι εγώ δεν έχω δικαίωμα εκλέγεσθαι γιατί δεν είμαι στο Taxis. Είπα ότι θα κάνω κόμμα όχι ότι θα είμαι υποψήφιος ο ίδιος» διευκρίνισε ο Παλαιοχριστιανός από την υπόθεση στην Ορεινή Κορινθία.

«Φτιάχνουμε ένα μειονοτικό κόμμα και θα είμαι γραμματέας. Περιμένουμε να εγκριθεί από τον Άρειο Πάγο» είπε στην πρωινή εκπομπή του ΑΝΤ1 με τον Γιώργο Λιάγκα.

«Δεν ξέρω αν το κόμμα θα συνεργαστεί με το κόμμα του Φίλιππου Καμπούρη. Του είπα ότι έχουμε κάποιες ιδεολογικές διαφορές. Εγώ είμαι της πατριωτικής Αριστεράς κι εκείνος της Δεξιάς. Αλλά όποιος αγαπάει την πατρίδα και τη θρησκεία θα μπορούσε να…».

Μανώλης Παλαιοχριστιανός: «Πιστεύετε εσείς ότι δεν υπάρχουν ομοφυλόφιλοι κληρικοί;»
Σε ερώτηση για το ποια θα είναι η θέση του νέου κόμματος που ετοιμάζει, για τον γάμο των ομόφυλων ζευγαριών, ο Παλαιοχριστιανός τόνισε ότι «δεν υπάρχει έννοια ότι ομοφυλόφιλος είναι περισσότερο αμαρτωλός.

Μπορούν οι κληρικοί να πάρουν μια απόφαση, μια ανακοίνωση ότι όσοι κληρικοί είναι ομοφυλόφιλοι θα έπρεπε να απομακρυνθούν άμεσα από την ιεραρχία… Πιστεύετε εσείς ότι δεν υπάρχουν ομοφυλόφιλοι κληρικοί;» αναρωτήθηκε με νόημα.


https://newpost.gr/eidiseis/palaiochris ... -diafores/

Κώτσο σε έπιασε ο Παλαιοχριστιανός Πλούτωνα :D
0 .
- The world must become aware of the fantastic transformational power of social entrepreneurship and the Foundation will work as a catalyst in this effort.
- The problem that we have is not globalization. The Problem is a lack of global governance.
- A new world could emerge, the contours of which it is incumbent on us to re-imagine and to re-draw.

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47587
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Παλαιοχριστιανoί - Trending

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 03 Απρ 2024, 18:27

ΚΝέτης κομψομόλος θα ναι. Αφού το χει πει και ο ίδιος ο Πλούτο ότι οι ΚΝέτες είναι οι μεγαλύτεροι χριστιανοί.
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:


Επιστροφή σε “Κοινωνία”