• Ενεργά Θέματα 
Η περιήγηση στον παρόντα ιστότοπο συνεπάγεται ότι συμφωνείτε με τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Χρήσης Cookies.

Ελληνικός μπολιτιζμόζ

Κοινωνικά θέματα.
Άβαταρ μέλους
Adminović
Sloboda Narodu
Sloboda Narodu
Επικοινωνία:

Re: Ελληνικός μπολιτιζμόζ

Δημοσίευσηαπό Adminović » 06 Αύγ 2022, 17:53

Προέλλην έγραψε:
Adminović έγραψε:
Επικίνδυνο.

Κάτι τέτοιοι τύποι είναι ικανοί από το να σου ξεφουσκώσουν λάστιχα μέχρι να κάνουν χαρακιές κλπ. Για ΕΛΛΗΝΑ KING OF THE ROAD μιλάμε. :-/

Ο γέρος αυτός μπορεί να γράφει και σε κανένα φόρουμ και να εξοργίζεται κατά της ανομίας και της ρεμούλας :giggle02:

Στάνταρ.
Και να λέει ότι για την κατάντια της χώρας φταίει η aristera. :fico:
0 .
«Πουλάω τρέλα και μ' αρέσει και γουστάρω
Και με τρελό χαρταετό κυκλοφορώ

Την λογική δεν την γνωρίζω, δεν την πάω
Και δε με νοιάζει αν με λένε και τρελό»

Άβαταρ μέλους
Προέλλην
WEF Fella
WEF Fella
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό Προέλλην » 06 Αύγ 2022, 17:54

Perseus1966 έγραψε:
Προέλλην έγραψε:Ο γέρος αυτός μπορεί να γράφει και σε κανένα φόρουμ και να εξοργίζεται κατά της ανομίας και της ρεμούλας :giggle02:

4πλα εμβολιασμενος νεοδημοκρατης...

Αποκλείεται. 100% ψέκας και συριζαίος.
0 .
- The world must become aware of the fantastic transformational power of social entrepreneurship and the Foundation will work as a catalyst in this effort.

- The problem that we have is not globalization. The Problem is a lack of global governance.

- A new world could emerge, the contours of which it is incumbent on us to re-imagine and to re-draw.

Άβαταρ μέλους
Προέλλην
WEF Fella
WEF Fella
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό Προέλλην » 06 Αύγ 2022, 17:56

Adminović έγραψε:
Προέλλην έγραψε:Ο γέρος αυτός μπορεί να γράφει και σε κανένα φόρουμ και να εξοργίζεται κατά της ανομίας και της ρεμούλας :giggle02:

Στάνταρ.

Με απόλυτη βεβαιότητα λέει ότι για όλα φταίει ο Μητσοτάκης, ο νεοφίλ που του έκοψε την σύνταξη. Ακόμη κι αν είναι δεξιός, σίγουρα πρόκειται για ψέκα καραμανλικό/καρατζαφερικό/τζημερικό/κασιδιαρικό
0 .
- The world must become aware of the fantastic transformational power of social entrepreneurship and the Foundation will work as a catalyst in this effort.

- The problem that we have is not globalization. The Problem is a lack of global governance.

- A new world could emerge, the contours of which it is incumbent on us to re-imagine and to re-draw.

Perseus1966
Extreme poster
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό Perseus1966 » 06 Αύγ 2022, 18:04

Προέλλην έγραψε:
Adminović έγραψε:
Στάνταρ.

Με απόλυτη βεβαιότητα λέει ότι για όλα φταίει ο Μητσοτάκης, ο νεοφίλ που του έκοψε την σύνταξη. Ακόμη κι αν είναι δεξιός, σίγουρα πρόκειται για ψέκα καραμανλικό/καρατζαφερικό/τζημερικό/κασιδιαρικό

φουλ μητσοτακικος φαινεται ,ολα τα μικρολαμογια ετσι ειναι.
0 .

Άβαταρ μέλους
bizeli
Moderator
Moderator

Δημοσίευσηαπό bizeli » 06 Αύγ 2022, 18:19

Προέλλην έγραψε:Βγάλε το κολωνάκι και πάρκαρε εσύ μια μέρα στη θέση, να δούμε τι θα γίνει

Μα την παναγία μου έρχεται να πάω να το κάνω.
Αλλά είχα μια δουλειά και πήγαινα εγώ εκεί ρε. Είναι στην άλλη άκρη της πόλης.
Καλά άμα έμενε στη δική μου γειτονιά δεν θα είχε πολλές μέρες ζωής (το κολονάκι). Δεν παίζει.

Αλλά θα χρειαστεί να ξαναπάω όμως κάποια στιγμή προς τα κει. Άμα δε βρίσκω να παρκάρω το κολονάκι θα φάει σουτάρισμα 5 μ.
0 .

Άβαταρ μέλους
Προέλλην
WEF Fella
WEF Fella
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό Προέλλην » 06 Αύγ 2022, 18:27

Μπιζέλι, ρώτα τον μία αν έκανε εμβόλιο και τι ψηφίζει.
0 .

Άβαταρ μέλους
bizeli
Moderator
Moderator

Δημοσίευσηαπό bizeli » 06 Αύγ 2022, 18:34

Παιδιά μην με μπριζώνετε κι άλλο κι εσείς φτιάχνοντας το προφίλ του γιατί ήταν ήδη πολύ overdose αυτό που είδα.
Εν τω μεταξύ σας είπα σταματάει με αλάρμ θέση για να παρκάρει και λέω κάτσε να δω τι μλκς είναι αυτός που θα βγει. Εγώ καθόμουν από την απέναντι πλευρά του δρόμου.
Και σκάει μύτη ο γέρος με ένα φανελάκι άσπρο τιραντέ (από αυτά τα παππουδίστικα) και η βερμούδα ψηλά ως τα βυζιά. Κύριος. Μετακινεί το κολονάκι όλα καλά. Παρκάρει το αμάξι και μετά το έβαλε στο πορτμπαγκάζ.

Εντάξει πόσο να αντέξω;
Έφαγα γερή δόση ελληνιόλας στη μάπα

Εικόνα
0 .

Άβαταρ μέλους
bizeli
Moderator
Moderator

Δημοσίευσηαπό bizeli » 06 Αύγ 2022, 18:38

Προέλλην έγραψε:Μπιζέλι, ρώτα τον μία αν έκανε εμβόλιο και τι ψηφίζει.

Τι λες φίλε μου που θα κάτσω να ανοίξω και κουβέντες μαζί του.
Κυριλάτα θα το κάνω.
Σουτάρισμα το κολονάκι, βάζω το δικό μου και άμα αρχίσει τα μα και μου θα πω "δεν καταλαβαίνω για ποιο πράγμα μιλάτε"

Τρέλα
:laugh1: :laugh1: :laugh1:

Πάντως εγώ για ψιλοχουντικό θα τον έκανα.
0 .

Άβαταρ μέλους
bizeli
Moderator
Moderator

Δημοσίευσηαπό bizeli » 06 Αύγ 2022, 18:41

Perseus1966 έγραψε: η απλα σταματα και κλεψτο ,15 ευρω κανει καποια στιγμη θα βαρεθει να χαλαει λεφτα.

Καλή φάση.
:laugh1:

Τώρα για καταγγελίες κτλ χέστηκα. Δεν μένω εκεί.
Αφού κάθονται τα χαιβάνια οι γείτονές του και τον τρώνε στη μάπα εμένα τι με νοιάζει;
0 .

Άβαταρ μέλους
Adminović
Sloboda Narodu
Sloboda Narodu
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό Adminović » 14 Αύγ 2022, 16:53

0 .
«Πουλάω τρέλα και μ' αρέσει και γουστάρω
Και με τρελό χαρταετό κυκλοφορώ

Την λογική δεν την γνωρίζω, δεν την πάω