• Ενεργά Θέματα 
Η περιήγηση στον παρόντα ιστότοπο συνεπάγεται ότι συμφωνείτε με τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Χρήσης Cookies.

Βουλευτικές εκλογές 2019

Τα θέματα εσωτερικής πολιτικής.
Άβαταρ μέλους
BaKXOS_Lysios
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 2633

Re: Βουλευτικές εκλογές 2019

Δημοσίευσηαπό BaKXOS_Lysios » 17 Ιουν 2019, 16:11

Λαχουρένιος έγραψε:Aυτο που ανεβασες με τον Πολακη ειναι ''ειδηση'' απο το 2016.

Άντε καλέ λεπτομέρειες... :pardon:
0 .

Άβαταρ μέλους
NikosVy
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3274

Re: Βουλευτικές εκλογές 2019

Δημοσίευσηαπό NikosVy » 17 Ιουν 2019, 18:19

Σε ποιον αξιόλογο μου προτείνετε να βάλω σταυρό στην Νέα Δημοκρατία Α΄Αθήνας;

Όπως έχω πει, στη Νέα Δημοκρατία είμαι προσωρινός, για να κάνει μια ολοκληρωτική απεντόμωση στον ΣΥΡΙΖΑ και να τον πάει κάτω από το 4% (μετά από αυτό, θα ψηφίζω τον Καμίνη).
0 .
Διαχειριστής Spiros κάποιου Φόρουμ έγραψε: NikosVy πήρα καθυστερημένα το μήνυμά σου που παραπονιέσαι ότι ο Συντονιστής με τη φωτογραφία του Σην Κόννερυ σε βρίζει εσένα ότι "χρειάζεσαι βοήθεια ειδικού" και αφήνει υπόνοιες για τα συγγενικά σου πρόσωπα. Λυπάμαι αλλά μόνο εκείνος είναι αρμόδιος να διαγράψει τα ποστ του. ΟΚ, τώρα που πέρασε η ώρα τα έσβησα εγώ. Σου βάζω Κίτρινη κάρτα για να μην δημιουργείς ένταση. Τι; Απαιτείς να σου ζητήσει συγγνώμη; Σου βάζω οριστικό μπαν. Αιτιολογία: "Αμφισβητείς αυτό που σου λέω ότι δηλαδή ο διαχειριστής δεν ευθύνεται για όλα όσα γράφονται, και εσύ εφόσον τα αμφισβητείς, αμφισβητείς τους όρους του Φόρουμ, επομένως μόνος σου θέτεις εαυτόν εκτός του Φόρουμ".

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47445
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Βουλευτικές εκλογές 2019

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 17 Ιουν 2019, 19:57

NikosVy έγραψε:Σε ποιον αξιόλογο μου προτείνετε να βάλω σταυρό στην Νέα Δημοκρατία Α΄Αθήνας;

Όπως έχω πει, στη Νέα Δημοκρατία είμαι προσωρινός, για να κάνει μια ολοκληρωτική απεντόμωση στον ΣΥΡΙΖΑ και να τον πάει κάτω από το 4% (μετά από αυτό, θα ψηφίζω τον Καμίνη).


Σε κανενα. Ολοι τους ειναι αεργοι και ψευτες.
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

Άβαταρ μέλους
NikosVy
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3274

Re: Βουλευτικές εκλογές 2019

Δημοσίευσηαπό NikosVy » 17 Ιουν 2019, 20:24

Λαχουρένιος έγραψε:
NikosVy έγραψε:Σε ποιον αξιόλογο μου προτείνετε να βάλω σταυρό στην Νέα Δημοκρατία Α΄Αθήνας;

Όπως έχω πει, στη Νέα Δημοκρατία είμαι προσωρινός, για να κάνει μια ολοκληρωτική απεντόμωση στον ΣΥΡΙΖΑ και να τον πάει κάτω από το 4% (μετά από αυτό, θα ψηφίζω τον Καμίνη).


Σε κανενα. Ολοι τους ειναι αεργοι και ψευτες.

Να το ρίξω χωρίς σταυρό;
0 .
Διαχειριστής Spiros κάποιου Φόρουμ έγραψε: NikosVy πήρα καθυστερημένα το μήνυμά σου που παραπονιέσαι ότι ο Συντονιστής με τη φωτογραφία του Σην Κόννερυ σε βρίζει εσένα ότι "χρειάζεσαι βοήθεια ειδικού" και αφήνει υπόνοιες για τα συγγενικά σου πρόσωπα. Λυπάμαι αλλά μόνο εκείνος είναι αρμόδιος να διαγράψει τα ποστ του. ΟΚ, τώρα που πέρασε η ώρα τα έσβησα εγώ. Σου βάζω Κίτρινη κάρτα για να μην δημιουργείς ένταση. Τι; Απαιτείς να σου ζητήσει συγγνώμη; Σου βάζω οριστικό μπαν. Αιτιολογία: "Αμφισβητείς αυτό που σου λέω ότι δηλαδή ο διαχειριστής δεν ευθύνεται για όλα όσα γράφονται, και εσύ εφόσον τα αμφισβητείς, αμφισβητείς τους όρους του Φόρουμ, επομένως μόνος σου θέτεις εαυτόν εκτός του Φόρουμ".

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47445
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Βουλευτικές εκλογές 2019

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 17 Ιουν 2019, 20:35

Οχι, ριξε ΚΚΕ :D
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

Άβαταρ μέλους
NikosVy
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3274

Re: Βουλευτικές εκλογές 2019

Δημοσίευσηαπό NikosVy » 17 Ιουν 2019, 23:20

Λαχουρένιος έγραψε:Οχι, ριξε ΚΚΕ :D


Όχι, προηγείται η πιο αποτελεσματική μέθοδος απεντόμωσης, την οποία εγγυάται η αυτοδυναμία της Νέας Δημοκρατίας.

Να ξαναβρεθούν οι ίδιοι οι υποστηρικτές της Χούντας, οι αερολόγοι, οι υποστηρικτές του Ιωαννίδη και του Καμμένου, μαζί με φωτογραφίες του Πολλάκη στα πατάρια.

Να δούμε τα μούτρα των υποστηρικτών του Τσίπρα, αιώνιων φοιτητών, που με το νέο νόμο για την Παιδεία θα δουν ότι δεν μεταφέρονται άλλο τα μαθήματά τους στο 10ο έτος φοίτησης. Να φαντάζομαι την έκφρασή τους σαν την έκφραση που είχε η Όλγα Γεροβασίλη, κλαίουσα, που μας είχε ανακοινώσει την καταστρεπτική απόφαση του Συμβουλίου Επικρατείας για τις τηλεοπτικές άδειες.
Ούτε μια στο εκατομμύριο...
0 .
Διαχειριστής Spiros κάποιου Φόρουμ έγραψε: NikosVy πήρα καθυστερημένα το μήνυμά σου που παραπονιέσαι ότι ο Συντονιστής με τη φωτογραφία του Σην Κόννερυ σε βρίζει εσένα ότι "χρειάζεσαι βοήθεια ειδικού" και αφήνει υπόνοιες για τα συγγενικά σου πρόσωπα. Λυπάμαι αλλά μόνο εκείνος είναι αρμόδιος να διαγράψει τα ποστ του. ΟΚ, τώρα που πέρασε η ώρα τα έσβησα εγώ. Σου βάζω Κίτρινη κάρτα για να μην δημιουργείς ένταση. Τι; Απαιτείς να σου ζητήσει συγγνώμη; Σου βάζω οριστικό μπαν. Αιτιολογία: "Αμφισβητείς αυτό που σου λέω ότι δηλαδή ο διαχειριστής δεν ευθύνεται για όλα όσα γράφονται, και εσύ εφόσον τα αμφισβητείς, αμφισβητείς τους όρους του Φόρουμ, επομένως μόνος σου θέτεις εαυτόν εκτός του Φόρουμ".

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47445
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Βουλευτικές εκλογές 2019

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 18 Ιουν 2019, 07:48

NikosVy έγραψε:Όχι, προηγείται η πιο αποτελεσματική μέθοδος απεντόμωσης, την οποία εγγυάται η αυτοδυναμία της Νέας Δημοκρατίας.


Πρωτη φορα ακουω απεντομωση οπου διωχνεις κατσαριδες για να φερεις σκουληκια :fico:
1 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Rookie poster
Rookie poster
Δημοσιεύσεις: 166

Re: Βουλευτικές εκλογές 2019

Δημοσίευσηαπό Υπερκουλτουριάρης » 18 Ιουν 2019, 08:48

Θα ξαναβγεί ο ΣΥΡΙΖΑ.
0 .

Άβαταρ μέλους
nemo
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 16527

Re: Βουλευτικές εκλογές 2019

Δημοσίευσηαπό nemo » 18 Ιουν 2019, 11:25

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:Θα ξαναβγεί ο ΣΥΡΙΖΑ.


αν σας βαλσαμώσουν στις κάλπες από πάνω ..μπορεί ! :laugh1:
0 .
το απόλυτο ένα που συχαίνομαι είναι οι αυταπάτες
επειδη είναι και ο λόγος της ύπαρξής μου

Άβαταρ μέλους
NikosVy
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3274

Re: Βουλευτικές εκλογές 2019

Δημοσίευσηαπό NikosVy » 18 Ιουν 2019, 14:25

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:Θα ξαναβγεί ο ΣΥΡΙΖΑ.

Εικόνα

Πρέπει να στεγαστούν εκλογικά κάποιοι

Υπερκουλτουριαρης έγραψε:Να πω και δυο κουβεντες για τον Πανο Καμμενο, τον αναμφιβολα απεσταλμενο του Θεου της Ελλαδας.


Παλιά υπήρχαν δύο Υπερκουλτουριάρηδες, Ο Υπερκουλτουριάρης με τόνο και ο Υπερκουλτουριαρης χωρίς τόνο.
0 .
Διαχειριστής Spiros κάποιου Φόρουμ έγραψε: NikosVy πήρα καθυστερημένα το μήνυμά σου που παραπονιέσαι ότι ο Συντονιστής με τη φωτογραφία του Σην Κόννερυ σε βρίζει εσένα ότι "χρειάζεσαι βοήθεια ειδικού" και αφήνει υπόνοιες για τα συγγενικά σου πρόσωπα. Λυπάμαι αλλά μόνο εκείνος είναι αρμόδιος να διαγράψει τα ποστ του. ΟΚ, τώρα που πέρασε η ώρα τα έσβησα εγώ. Σου βάζω Κίτρινη κάρτα για να μην δημιουργείς ένταση. Τι; Απαιτείς να σου ζητήσει συγγνώμη; Σου βάζω οριστικό μπαν. Αιτιολογία: "Αμφισβητείς αυτό που σου λέω ότι δηλαδή ο διαχειριστής δεν ευθύνεται για όλα όσα γράφονται, και εσύ εφόσον τα αμφισβητείς, αμφισβητείς τους όρους του Φόρουμ, επομένως μόνος σου θέτεις εαυτόν εκτός του Φόρουμ".


Επιστροφή σε “Εσωτερική Πολιτική”