Νέα πρόκληση προς τους συνταξιούχους: Οι μισοί πήραν χαμηλότερη ή καθόλου αύξηση - Ποιοι «χάνουν» έως 82%

Τα θέματα εσωτερικής πολιτικής.
Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47431
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Νέα πρόκληση προς τους συνταξιούχους: Οι μισοί πήραν χαμηλότερη ή καθόλου αύξηση - Ποιοι «χάνουν» έως 82%

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 23 Φεβ 2023, 11:43

pluton έγραψε:Δες τις απόψεις μου για την μεταπολίτευση τις ξέρεις, δεν τις έκρυψα, από όλους οσους μας διοίκησαν από το 1973 η κυβέρνηση του Κυριάκου Μητσοτάκη είναι η καλύτερη, η ΚΑΛΥΤΕΡΗ.... Εγώ τι θέλω; Άσχετα από ιδεολογίες θέλω μια καλή διακυβέρνηση, ο Κουφοντινας να ήταν καλός κυβερνήτης, εγώ θα τον χειροκροτούσα...

Ευτυχώς οι Έλληνες συγκρίνουν και δεν υπάρχει ενδεχόμενο να έχουμε ένα Τσίπρα πρωθυπουργό, έβλεπα την αντίδραση των καλλιτεχνών όταν τους πλησίασε ο Τσίπρας και είπα μπράβο τους.

Εσείς θέλετε μια ανίκανη ενδοτική κυβέρνηση, αυτό σας βολεύει, μια κυβέρνηση στο μπόι σας.


Είναι κακή η μεταπολίτευση αλλά το κόμμα που κυβέρνησε στο 50% της μεταπολίτευσης είναι καλό. Πρόεδρος εδεσσαικού.
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:


Επιστροφή σε “Εσωτερική Πολιτική”