Κάτι πρέπει να γίνει με τις πυρηνικές κεφαλές;

Υπολογιστές, κινητά τηλέφωνα, λογισμικά, γκάτζετ κλπ.
Darkdays
Rookie poster
Rookie poster
Δημοσιεύσεις: 265

Re: Κάτι πρέπει να γίνει με τις πυρηνικές κεφαλές;

Δημοσίευσηαπό Darkdays » 30 Ιούλ 2021, 13:19

Spark έγραψε:
Darkdays έγραψε: Θα μπορούσαμε να πολεμάμε με λιγότερο καταστρεπτικά όπλα ή και καθόλου, σε επίπεδο κρατών.


[b][color=#8000BF]βεβαίως δεν χρειάζεται να πολεμάμε, ο μόνος λόγος για να πολεμήσει κάποιος πρέπει να είναι εχθρός που προσπαθεί να τον σκοτώσει.


Αν θέλεις ειρήνη ετοιμάσου για πόλεμο. Αλλά δεν φταίει η ατμόσφαιρα. Φταίει;
0 .

Spark
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3727
Τοποθεσία: space

Re: Κάτι πρέπει να γίνει με τις πυρηνικές κεφαλές;

Δημοσίευσηαπό Spark » 30 Ιούλ 2021, 13:46

Darkdays έγραψε:δεν φταίει η ατμόσφαιρα. Φταίει;


η μόνη λύση για να διορθωθούν τα περιβαλλοντολογικά προβλήματα που προκαλούν οι άνθρωποι είναι να,,
εξολοθρευτούν οι άνθρωποι που προκαλούν αυτά τα προβλήματα,,
έτσι δεν χρειάζεται άλλο από συνεχείς μεταλλάξεις ιών. πιστεύω πως τα περίπου 4+ εκατομμύρια νεκροί είναι μόνο η αρχή. τα επόμενα χρόνια με συνεχείς μεταλλάξεις ιών θα ησυχάσει η γη απο το μοναδικό πλάσμα που καταστρέφει τη γη, οι άνθρωποι πρέπει να λείψουν, πολλά εκατομμύρια ανθρώπων πρέπει να πεθάνουν.
σκληρή δουλειά να εξολοθρεύεις ανθρώπους, βάλε τους ιούς και άσε τους αδύναμους να ψοφάνε, είναι καλύτερο.
0 .

Darkdays
Rookie poster
Rookie poster
Δημοσιεύσεις: 265

Re: Κάτι πρέπει να γίνει με τις πυρηνικές κεφαλές;

Δημοσίευσηαπό Darkdays » 30 Ιούλ 2021, 14:27

Spark έγραψε:
Darkdays έγραψε:δεν φταίει η ατμόσφαιρα. Φταίει;


η μόνη λύση για να διορθωθούν τα περιβαλλοντολογικά προβλήματα που προκαλούν οι άνθρωποι είναι να,,
εξολοθρευτούν οι άνθρωποι που προκαλούν αυτά τα προβλήματα,,


Ε όχι δα.

έτσι δεν χρειάζεται άλλο από συνεχείς μεταλλάξεις ιών. πιστεύω πως τα περίπου 4+ εκατομμύρια νεκροί είναι μόνο η αρχή. τα επόμενα χρόνια με συνεχείς μεταλλάξεις ιών θα ησυχάσει η γη


Και εγώ έτσι πιστεύω αλλά δεν ξέρω αν έχω κατανοήσει στο 100% το γιατί.

σκληρή δουλειά να εξολοθρεύεις ανθρώπους, βάλε τους ιούς και άσε τους αδύναμους να ψοφάνε, είναι καλύτερο.

[/quote]

Είναι ναι. Εμετός. Φρίκη...
0 .

Darkdays
Rookie poster
Rookie poster
Δημοσιεύσεις: 265

Re: Κάτι πρέπει να γίνει με τις πυρηνικές κεφαλές;

Δημοσίευσηαπό Darkdays » 01 Αύγ 2021, 20:23

Βασικά πιστεύω στο Νατο. Θα μπορούσε να εξελιχθεί σε Global defence initiative. Οπως στην σειρά command and conquer. Θα μου πεις "θες και τη Τουρκία μέσα;" Ναι τη θέλω. Ολοι οι καλοί χωράνε. Ετσι θα μπορούσαν να αντιμετωπιστούν πιο αποτελεσματικά και εξωγήινοι ίσως, και εχθροί από άλλες διαστάσεις κτλπ. Και να γίνονται και κάποιες πληρωμές.
0 .


Επιστροφή σε “Τεχνολογία”