Εθισμός στο internet στη σύγχρονη εποχή

Υπολογιστές, κινητά τηλέφωνα, λογισμικά, γκάτζετ κλπ.
vallon
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 13641

Re: Εθισμός στο internet στη σύγχρονη εποχή

Δημοσίευσηαπό vallon » 11 Ιούλ 2022, 13:14

για ποιον λες ; στο μοτο είναι αυτός;
0 .
Αν ο κομπλεξισμός ήταν άθλημα, κάποιοι θα είχαν πάρει πανηγυρικά το πρωτάθλημα.

Paspartou
Rookie poster
Rookie poster
Δημοσιεύσεις: 112

Re: Εθισμός στο internet στη σύγχρονη εποχή

Δημοσίευσηαπό Paspartou » 12 Ιούλ 2022, 09:01

vallon έγραψε:για ποιον λες ; στο μοτο είναι αυτός;


Δε ξέρω. Το πρόβλημα είναι σοβαρό πάντως. Εκτός από αυτούς που έχουν σοβαρότατο πρόβλημα (όπως εγώ) υπάρχουν και διάφορες κοπέλες που γράφουν ακατάπαυστα ώστε να έρχονται διάφοροι να τους δίνουν λεφτά να τις γαμάνε. Θα μου πεις σιγά. Εγώ ξέρω πουτάνα που έχτισε πολυκατοικία. Δεν είναι έτσι όμως. Πρόκειται για μια ακατάπαυστη φθορά στη ψυχή. Τα κορίτσια μετατρέπονται σε κρεατομηχανές. Και τελικά συνήθως αυτοκτονούν.
0 .
Fou-Lou: the first emperor

vallon
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 13641

Re: Εθισμός στο internet στη σύγχρονη εποχή

Δημοσίευσηαπό vallon » 12 Ιούλ 2022, 10:41

Paspartou έγραψε:
vallon έγραψε:για ποιον λες ; στο μοτο είναι αυτός;


Δε ξέρω. Το πρόβλημα είναι σοβαρό πάντως. Εκτός από αυτούς που έχουν σοβαρότατο πρόβλημα (όπως εγώ) υπάρχουν και διάφορες κοπέλες που γράφουν ακατάπαυστα ώστε να έρχονται διάφοροι να τους δίνουν λεφτά να τις γαμάνε. Θα μου πεις σιγά. Εγώ ξέρω πουτάνα που έχτισε πολυκατοικία. Δεν είναι έτσι όμως. Πρόκειται για μια ακατάπαυστη φθορά στη ψυχή. Τα κορίτσια μετατρέπονται σε κρεατομηχανές. Και τελικά συνήθως αυτοκτονούν.

κοίτα , γυναίκες που ψάχνονται υπάρχουν πολλές στο ιντρνετ
εθίζονται με την υπερπροσφορά που υπάρχει και το μυαλό τους χάνεται,
μην πας μακρια...
εδώ μέσα τα παλικάρια, μπορούν να σου αναλύσουν πολύ διεξοδικά τα περί γυναικείου χωντροκωλισμού..
βεβαίως , υποψιάζομαι ότι έχουν καεί απο τις κατά τόπους ιντερνετικες γκόμενες και ξεσπάνε βλέπεις εδώ μέσα γράφοντας, αλλά όλα αυτά είναι στην σφαίρα του πιθανού..
0 .
Αν ο κομπλεξισμός ήταν άθλημα, κάποιοι θα είχαν πάρει πανηγυρικά το πρωτάθλημα.


Επιστροφή σε “Τεχνολογία”