Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Θέματα που δεν ανήκουν σε άλλη ενότητα.
Άβαταρ μέλους
Γύπας
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 2752

Re: Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Δημοσίευσηαπό Γύπας » 11 Οκτ 2018, 14:19

Ραν ταν πλαν έγραψε:Δεν μιλάμε ρε για πραγματικά θύματα βιασμού, αλλά για κωλοσφυρίχτρες και χοντροκώλες, χωρίς απαραίτητα χοντρό κώλο, που θυμούνται ότι παρενοχλήθηκαν σεξουαλικά μετά μια δεκαετία και βάλε και όταν συντρέχουν ειδικές συνθήκες.
Δες τι τραβάει ο Τραμπ από τα σούργελα και θα καταλάβεις τι εννοώ. Έχει γίνει πλέον επάγγελμα η ''παρενοχληθείσα'' και ευκαιρία για χοντρή κονόμα από όλα τα πουταναριά γμ την πολιτική ορθότητα.
Και ένας πούστης δεν βρίσκεται να τις ρωτήσει γιατί άργησαν τόσα χρόνια να θεωρήσουν παρενόχληση τις πίπες που έπαιρναν αβέρτα.
Έχουμε πλέον φτάσει σε σημείο να σε βάζει κάτω η άλλη με το ζόρι, να κάθεται με την κωλάθρα της στη μούρη σου μέχρι ασφυξίας και μετά να σκούζει ότι την ανάγκασες να βάλεις τη μύτη σου στην κωλοχαράδρα της για να σε φάει η μπόχα.
Και βρίσκονται μαλάκες που τις πιστεύουν. :fico:


Εδώ πιστεύετε ότι στη Ρωσία υπήρχε σοσιαλισμός ρε.
1 .


itteithe δεν μπορεί, κάπου θα το διαβάσεις κάποια στιγμή. Άμα δεν γυρίσεις να ποστάρεις τον παίρνεις :yesyes: Τέλος!

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47359
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 11 Οκτ 2018, 14:29

Ραν ταν πλαν έγραψε:Δεν μιλάμε ρε για πραγματικά θύματα βιασμού, αλλά για κωλοσφυρίχτρες και χοντροκώλες, χωρίς απαραίτητα χοντρό κώλο, που θυμούνται ότι παρενοχλήθηκαν σεξουαλικά μετά μια δεκαετία και βάλε και όταν συντρέχουν ειδικές συνθήκες.
Δες τι τραβάει ο Τραμπ από τα σούργελα και θα καταλάβεις τι εννοώ. Έχει γίνει πλέον επάγγελμα η ''παρενοχληθείσα'' και ευκαιρία για χοντρή κονόμα από όλα τα πουταναριά γμ την πολιτική ορθότητα.
Και ένας πούστης δεν βρίσκεται να τις ρωτήσει γιατί άργησαν τόσα χρόνια να θεωρήσουν παρενόχληση τις πίπες που έπαιρναν αβέρτα.
Έχουμε πλέον φτάσει σε σημείο να σε βάζει κάτω η άλλη με το ζόρι, να κάθεται με την κωλάθρα της στη μούρη σου μέχρι ασφυξίας και μετά να σκούζει ότι την ανάγκασες να βάλεις τη μύτη σου στην κωλοχαράδρα της για να σε φάει η μπόχα.
Και βρίσκονται μαλάκες που τις πιστεύουν. :fico:


Συμφωνω αν αναφερεσαι σε αλλες δυτικες χωρες, στην Ελλαδα οχι.

Οι ελληνιδες κανουν το αλλο: οσες εχουν περασει πολλα χιλιομετρα ή απιστουν δεν παραδεχονται οτι ηταν επιλογη τους αλλα το ριχνουν στο ποτο, στα ψυχολογικα και σε αρες μαρες κουκουναρες γενικα.
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

stavmanr
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3379

Re: Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Δημοσίευσηαπό stavmanr » 14 Οκτ 2018, 00:17

Ραν ταν πλαν έγραψε:Stav μη το γενικεύεις, μη του δίνεις προεκτάσεις και κυρίως μη το σοβαρεύεις. :fico:
Μιλάμε για περιπτώσεις αρπακτικών, όπως η παρακάτω, τα οποία καραδοκούν να κατασπαράξουν τα αφελή αρσενικά. :D

Τα καημένα αρσενικά που είναι αθώα και δεν σκέφτονται να κατασπαράξουν τις όμορφες υπάρξεις του κόσμου αυτού, ε; :giggle02:

Εκατομμύρια άντρες βγάζουν μεροκάματο ή τα απωθημένα τους μέσω της εκμετάλλευσης των γυναικών, φίλε Ραν. Ας γίνει και το αντίθετο...
Εγώ κι εσύ δεν κινδυνεύουμε πάντως. Ξέρουν σε ποιους πηγαίνουν, κι εκείνοι ξέρουν με ποιες πηγαίνουν.
0 .

Άβαταρ μέλους
Γύπας
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 2752

Re: Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Δημοσίευσηαπό Γύπας » 14 Οκτ 2018, 13:05

Ρε τι έμπειροι γαμιάδες εδώ μέσα! Ξέρουν τα πάντα για τις γυναίκες. Πώπω μιλάμε αξιοζήλευτοι :campeon_23:
0 .


itteithe δεν μπορεί, κάπου θα το διαβάσεις κάποια στιγμή. Άμα δεν γυρίσεις να ποστάρεις τον παίρνεις :yesyes: Τέλος!

Άβαταρ μέλους
Ραν ταν πλαν
Kalamata Lover
Kalamata Lover
Δημοσιεύσεις: 13105
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Δημοσίευσηαπό Ραν ταν πλαν » 14 Οκτ 2018, 13:13

Το νήμα αναφέρεται στις χοντροκώλες αρπακτικά που καραδοκούν να εκμαυλίσουν αθώα και αφελή αρσενικά.
0 .
Εθνικόφρων σταλινικός κομμουνιστής.

Άβαταρ μέλους
Γύπας
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 2752

Re: Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Δημοσίευσηαπό Γύπας » 14 Οκτ 2018, 13:20

Δεν υπάρχουν αθώα αρσενικά. Μόνο αθώες ψυχές.
0 .


itteithe δεν μπορεί, κάπου θα το διαβάσεις κάποια στιγμή. Άμα δεν γυρίσεις να ποστάρεις τον παίρνεις :yesyes: Τέλος!

Άβαταρ μέλους
Ραν ταν πλαν
Kalamata Lover
Kalamata Lover
Δημοσιεύσεις: 13105
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Δημοσίευσηαπό Ραν ταν πλαν » 14 Οκτ 2018, 13:47

Σε εμένα το λες ρε παπάρα. Έχω υπάρξει αθώα ψυχή που εκμεταλλεύτηκαν χοντροκώλες αρπακτικά ίσαμε και τριανταοχτώ φορές. Και σε πάνω από τις μισές φορές έκατσαν με τη βια πάνω στη μούρη μου και στο 1/3 αυτών στο τσακ γλύτωσα την ασφυξία. Αλλά ξέρω ότι εδώ μέσα δε θα βρω κατανόηση πλην του Λαχουρένιου που είμαστε ομοιοπαθείς. Κι αυτός έφτασε πρόπερσι στα πρόθυρα του θανάτου όταν έκατσε στη μούρη του μια θεσσαλονικιά με τρια στρέμματα κωλάθρα.
0 .
Εθνικόφρων σταλινικός κομμουνιστής.

Άβαταρ μέλους
Ραν ταν πλαν
Kalamata Lover
Kalamata Lover
Δημοσιεύσεις: 13105
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Δημοσίευσηαπό Ραν ταν πλαν » 14 Οκτ 2018, 13:50

stavmanr έγραψε:Εγώ κι εσύ δεν κινδυνεύουμε πάντως. Ξέρουν σε ποιους πηγαίνουν, κι εκείνοι ξέρουν με ποιες πηγαίνουν.



Εγώ έχω κινδυνεύσει πολλάκις. Από μικρός είχα κωλαθρομαγνήτη. Μάλλον θα φταίει που έχω μεγάλη μύτη και μια αθωότητα στο βλέμμα.
0 .
Εθνικόφρων σταλινικός κομμουνιστής.

Στύγιος

Re: Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Δημοσίευσηαπό Στύγιος » 14 Οκτ 2018, 14:01

Γύπας έγραψε:Ρε τι έμπειροι γαμιάδες εδώ μέσα! Ξέρουν τα πάντα για τις γυναίκες. Πώπω μιλάμε αξιοζήλευτοι :campeon_23:


"Εν οίδα ,ότι ουδέν οίδα" ειδικά με τις γυναίκες π.χ ρωτάς τη Στύγαινα :" Θα πάμε στα βαφτίσια του τάδε;" και η απάντηση είναι : "μμμμ"
Τώρα εσύ καλείσαι να το αποκρυπτογραφήσεις.
1.Δεν έχω όρεξη.
2.Πάμε ,αλλά δεν έχω τι να βάλω.
3. Άμα είναι αυτές που δεν τις χωνεύω,δεν θα πάμε.
4. Έπρεπε να μου το πεις 3 μέρες πριν να κανονίσω κομμωτήριο.
5....
6.....
κλπ συμπληρώστε κατά το δοκούν.
0 .

stavmanr
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3379

Re: Βιασθείσες και παρενοχληθείσες.

Δημοσίευσηαπό stavmanr » 14 Οκτ 2018, 14:14

Ραν ταν πλαν έγραψε:
stavmanr έγραψε:Εγώ κι εσύ δεν κινδυνεύουμε πάντως. Ξέρουν σε ποιους πηγαίνουν, κι εκείνοι ξέρουν με ποιες πηγαίνουν.



Εγώ έχω κινδυνεύσει πολλάκις. Από μικρός είχα κωλαθρομαγνήτη. Μάλλον θα φταίει που έχω μεγάλη μύτη και μια αθωότητα στο βλέμμα.

:D
Καμμένος από κούνια που λέμε...
Ήξερα παλικάρι που παντρεύτηκε 4 φορές κι έκανε παιδιά με κάθε μία.
Καλό παλικάρι. Με καλό μισθό. Διπλό.
0 .


Επιστροφή σε “Γενική Συζήτηση”