Σαρβάιβορ.

Θέματα που δεν ανήκουν σε άλλη ενότητα.
Άβαταρ μέλους
ΜΥΘΗΡΑ
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3214

Re: Σαρβάιβορ.

Δημοσίευσηαπό ΜΥΘΗΡΑ » 07 Φεβ 2021, 05:21

Τλαξκαλτέκος έγραψε:
ΜΥΘΗΡΑ έγραψε:
σχολιο 8
οταν μια γυναικα την θαυμαζεις γαι την κωλαρα της εινα σαν να λε ςοτιδνε εχει και τιπτε αλλο ομορφο πανω της δεν ειπε ςκορμαρα αλλα κωλαρα δηλαδη εχιε το δοχιειο αυτο που χρειζεσαι για να νιωθει καλα το λειψο πουλι σου ...γοια αλλιως ειναι σνα χαμενο σκουλικι .. ετσι ???οι νατρε ςπου ελκονται απο την κωλαρα μια ςγυναικα τον εχουν λειψο τον λουτσο τους ειτε στο μεγεθος ειτε στην στυση ... μονη η θεα μαι σφικτη κλοτρυπιδα μπορει να ακυρωσιε για λιγο το λειψο ανδρισμο τους κια να του δωσει διεγερση επιθυμητη !!!

... οταν θα παε το θεμα στηνοραγνωση θα κρινουν αυτοι το σεξιστικο ππεριεχομενο

Τα αρσενικά πρωτεύοντα έλκονται από τους γλουτούς των θηλυκών πρωτευόντων. :wow50: Γι' αυτό και η στάση που κάνουν έρωτα είναι συνήθως από πίσω. * Η εξελικτική διαδικασία οδήγησε τα στήθη των θηλυκών ανθρώπων να αναπτυχθούν πολύ ** , τόσο ώστε να γίνουν το ίδιο ελκυστικά με τους γλουτούς. :s_yummy Γι' αυτό και το ανθρώπινο γένος ανέπτυξε και τον έρωτα από μπροστά και την ιεραποστολική στάση. :saint3: Το ότι μου αρέσουν οι γλουτοί σου σημαίνει πως θα τους χουφτώσω :heartbeat: και όχι πως θα χώσω το ... λειψό πουλί μου στον πρωκτό σου ! :o

* Κάποιοι Μπονόμπο κάνουν και από μπροστά. :thup:

** Οι γυναίκες έχουν τα μεγαλύτερα στήθη μεταξύ των θηλυκών πρωτευόντων και οι άνδρες το μεγαλύτερο πέος μεταξύ των αρσενικών πρωτευόντων. Δηλαδή ένας γορίλας μπροστά σε έναν άνδρα είναι φίφας.

Εικόνα

Εικόνα


σχολιο 9

.......δεν χωρει αμφιβολια οι κωλοβαραδες κρυπτοκοπροφιλοι... εχουν μεινει εξελικτικα στη ταξη των πρωτευτοντων γοριλων ...ο μισογυνισμος τους παντως εχει σχεση με το μισος που νιωθουν για το φυλο εκεινο που βαθια μεσα τους γνωριζουν ποσο αστεια του φαινεται η επιδοση τους, η στυση τους, το σχημα και το μεγεθος του πεος τους, η των ορχιδεων τους πουσε αυτα εχειεπεινδυση η ανδροκρατια τοσο πολυ .και ειναι δεδοξασμενα σημεια της αιωνοβιας ανδροκρατιας ...αν δεν ειχαμε ανδροκρατια ο μικροτσουτσουνος ο νεροχαυλης δεν θα νιωθαν το προβλημα ..αλλα ενα συστημα που δοξαζει το οργναο του ανδρος προφανως μεσα σε αυτο, ολοι οι μισεροι κατα τα προιτυπα του συστηματος να νιωθουν απαισια καινα μεταθετουν το μισο τους στο φυλο εκεινο που εξαιτιας τους αισθανονται ετσι ...

κανονας του σκληρου φαλλοκρατη ειρωνευτη μισογυνη ειναι ο προβληματικος ανδρισμος του !!!

φυσικα οι εναγομενοι ξερουν σ επροσπικο επιπεδο ποσο δικιο εχω και ποσο αλαθητη ειναι η παραπανω εκτιμηση ...

...δεν μισουμε τον ανδρα τον ελειμματικο ισα ισα τον στηριζουμε ως θυμα τη φαυλοκρατιας ανδροκρατιας κι αυτον ... απλα μισουμε τον ελλειματικο που ασκει κακοηθη μισογυνισμο ξεφτυλιστικο της αξια του ετερου φυλου ...

ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΕΝ ΣΒΥΣΤΕΙ ,, ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ...ΜΕ ΤΟΟ... θα ανοιξω θεμα για αυτην ..ΨΑΧΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΕΙΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΔΙΑΣΗΜΩΝ ΗΘΟΠΟΙΩΝ (αν και κατα την γνωμη μου χτυπιουνται οι πιο αθωοι κι αδυναμοι οικονομικα ) ...αν δεν σβυστουν τα προσβλητικα της γυναικας σχολια ...που καλιεργουν το ηθος του βιαστη σε νεαρους που το διαβαζουν καθως ειναι ανοικτο σε ολους ...
0 .
ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΛΙΣΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5843
ΤΡΕΜΟΥΝΤΑΝΑ, ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ
viewtopic.php?f=23&t=5865&p=182131#p182131
ΤΟ ΤΕΙΧΟΣ
viewtopic.php?f=23&t=12429

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47363
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Σαρβάιβορ.

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 09 Φεβ 2021, 08:11

Τλαξκαλτέκος έγραψε:
* Κάποιοι Μπονόμπο κάνουν και από μπροστά. :thup:


Ανωμαλοι :dunno:

nemo έγραψε:
διευκρίνισε ρε κωλαρα; ή κωλαρακι; εχει σημασια αυτο :D


Κωλαρακι ως μεγεθος αλλα κωλαρα ως ποιοτητα.
1 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

Άβαταρ μέλους
Ραν ταν πλαν
Kalamata Lover
Kalamata Lover
Δημοσιεύσεις: 13107
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Σαρβάιβορ.

Δημοσίευσηαπό Ραν ταν πλαν » 10 Φεβ 2021, 12:11

Λαχουρένιος έγραψε:
ΜΥΘΗΡΑ έγραψε:
σχολιο 6

ΧΑΧΑ ... διαβασε εδω ... ξεπατωμενε ξεπατωστρα !!μη το παιρνεις αψηφιστα η οραγνωση υπαρχει και κυνηγα αποδεικτικα στοχιεα ξετσιπωτων σαν εσενα ..αλλα βεβαια δεν φτανεις στην ανωμαλια τον ραταπλανο ...

..οχι οτι οι γυναικες αυτές δνε ειναι πορνες στη ψυχη ... οπως και οι αντιστοιχοι ανδρες ...αλλα η επισημανση με απαξιωτικα σχολια μονο της γυναικαςπορνης που ειναι και η κατεξοχη γυναικα πατσαβουρα χιλιοπουτσοφορεμενη που γουσταρετε ...ειναι μερολητικος μισογυνισμος ...
την πουτσισατε αν σας πιασουν στα διχτυα του οι μαιναδες ,....




Δεν ειπα για καμια οτι ειναι πορνη. Απλα εκδηλωσα τον θαυμασμο μου για καποιες κωλαρες :sealed:


Το παιχνίδι φέτος πάσχει από κώλους.
Θα άλλαξε μάλλον η ομάδα παραγωγής και αντί για τους παλιούς μερακλήδες θα έβαλαν τίποτα ξενέρωτους βήγκαν που αντί να κοιτάνε τις γυναίκες στον κώλο τις θέλουν να κατουράνε όρθιες για να μην ξεφύγουν από το πολίτικαλ κορρέκτ.
0 .
Εθνικόφρων σταλινικός κομμουνιστής.

Άβαταρ μέλους
Ραν ταν πλαν
Kalamata Lover
Kalamata Lover
Δημοσιεύσεις: 13107
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Σαρβάιβορ.

Δημοσίευσηαπό Ραν ταν πλαν » 10 Φεβ 2021, 12:15

ΜΥΘΗΡΑ έγραψε:
Λαχουρένιος έγραψε:
Τωρα που λες για σεξιστικα σχολια θυμηθηκα οτι η Mαριαννα που μπηκε στους κοκκινους εχει ωραιο πατο :D


σχολιο 6

ΧΑΧΑ ... διαβασε εδω ... ξεπατωμενε ξεπατωστρα !!μη το παιρνεις αψηφιστα η οραγνωση υπαρχει και κυνηγα αποδεικτικα στοχιεα ξετσιπωτων σαν εσενα ..αλλα βεβαια δεν φτανεις στην ανωμαλια τον ραταπλανο ...

..οχι οτι οι γυναικες αυτές δνε ειναι πορνες στη ψυχη ... οπως και οι αντιστοιχοι ανδρες ...αλλα η επισημανση με απαξιωτικα σχολια μονο της γυναικαςπορνης που ειναι και η κατεξοχη γυναικα πατσαβουρα χιλιοπουτσοφορεμενη που γουσταρετε ...ειναι μερολητικος μισογυνισμος ...
την πουτσισατε αν σας πιασουν στα διχτυα του οι μαιναδες ,....


Ποιες μαινάδες καλέ. Οι αγάμητες διανούμενες να λες για να να ακριβολογείς.
0 .
Εθνικόφρων σταλινικός κομμουνιστής.

Άβαταρ μέλους
nemo
Supreme poster
Supreme poster
Δημοσιεύσεις: 16511

Re: Σαρβάιβορ.

Δημοσίευσηαπό nemo » 10 Φεβ 2021, 14:43

ειδα για λιγο δυο κοπελες η μια ηταν μια ψηλη και αδυνατη να ριχνουν μπαλακια για να σπασουν τα τζαμια σε κατι τετραγωνα
και ριχνανε και ριχνανε και ριχνανε μεχρι που βαρεθηκα και αλλαξα καναλι

και μπαινω στην θεση των θεατων που το βρισκουν ενδιαφερον να το παρακολουθουν μκλς γιατι δεν μπαίνετε
στα βαρια ναρκωτικα ; ειναι η μονη λυση για σας :laugh1:
0 .
το απόλυτο ένα που συχαίνομαι είναι οι αυταπάτες
επειδη είναι και ο λόγος της ύπαρξής μου

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47363
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Σαρβάιβορ.

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 10 Φεβ 2021, 17:23

Ραν ταν πλαν έγραψε:Το παιχνίδι φέτος πάσχει από κώλους.
Θα άλλαξε μάλλον η ομάδα παραγωγής και αντί για τους παλιούς μερακλήδες θα έβαλαν τίποτα ξενέρωτους βήγκαν που αντί να κοιτάνε τις γυναίκες στον κώλο τις θέλουν να κατουράνε όρθιες για να μην ξεφύγουν από το πολίτικαλ κορρέκτ.


Η Μαριποζα εχει δυνατο πατουρι ρε.
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47363
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Σαρβάιβορ.

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 20 Φεβ 2021, 08:12

Ειμαι πολυ κατσικοποδαρος. Οσες μου αρεσαν περισσοτερο απο το φετινο Σαρβαιβορ αποχωρησαν οικειοθελως (Κατια, Μαριποζα, φουρναρισσα). Ειμαι μακρινος συγγενης του Μητσοτακη μαλλον.
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

Άβαταρ μέλους
Τλαξκαλτέκος
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3142

Re: Σαρβάιβορ.

Δημοσίευσηαπό Τλαξκαλτέκος » 20 Φεβ 2021, 11:46

Λαχουρένιος έγραψε:Ειμαι πολυ κατσικοποδαρος. Οσες μου αρεσαν περισσοτερο απο το φετινο Σαρβαιβορ αποχωρησαν οικειοθελως (Κατια, Μαριποζα, φουρναρισσα). Ειμαι μακρινος συγγενης του Μητσοτακη μαλλον.

Και όσες έχουν μείνει ωραίες είναι .
Η σειρά προτίμησής μου είναι Ελευθερίου > κοπέλα πιλάτες > εμπορικό ναυτικό/ναυαγοσώστρια > Σαλιγκαρούδη και μετά οι υπόλοιπες.
0 .
Τους μεν κενούς ασκούς το πνεύμα διίστησι , τους δε ανοήτους ανθρώπους το οίημα. ( Σωκράτης [ στον Στοβαίο ] )

Λαχουρένιος
Ultimate Stalker
Ultimate Stalker
Δημοσιεύσεις: 47363
Τοποθεσία: Γεφυρα

Re: Σαρβάιβορ.

Δημοσίευσηαπό Λαχουρένιος » 23 Φεβ 2021, 08:46

Τλαξκαλτέκος έγραψε:
Λαχουρένιος έγραψε:Ειμαι πολυ κατσικοποδαρος. Οσες μου αρεσαν περισσοτερο απο το φετινο Σαρβαιβορ αποχωρησαν οικειοθελως (Κατια, Μαριποζα, φουρναρισσα). Ειμαι μακρινος συγγενης του Μητσοτακη μαλλον.

Και όσες έχουν μείνει ωραίες είναι .
Η σειρά προτίμησής μου είναι Ελευθερίου > κοπέλα πιλάτες > εμπορικό ναυτικό/ναυαγοσώστρια > Σαλιγκαρούδη και μετά οι υπόλοιπες.


Ποια Σαλιγκαρουδη ρε, πας καλα? :sealed: :sealed: Τι ωραιο της βρηκες?

Στο τοπ 3 συμφωνουμε αλλα δεν μπορω να αποφασισω με ποια σειρα πανε. Η Ελευθεριου αν ηταν ενα κεφαλι πιο ψηλη θα ηταν πρωτη ασυζητητι λογω φατσας και κ@λου :D Η Καρολινα εχει ωραια φατσα και ποδια αλλα ειναι πολυ σφιχτερ. Η Μαριανθη σαν συνολο μου αρεσει λιγο παραπανω απο τις αλλες δυο.
0 .
Προέλλην έγραψε:Zηλεύετε τα προσεχώς ζουμερά ακτινίδια του νεοφυούς αγρότη ΓΓ,

Μη δείτε άνθρωπο που ξεφεύγει απο τα στεγανα του τυπικού σκιντζή ΕΛ δήθεν αγρότη, άνθρωπο που θα συνεισφέρει άμεσα στις εξαγωγές της χώρας.

Τι είστε; Aυτοί ακριβως :dunno:

Άβαταρ μέλους
Τλαξκαλτέκος
Extreme poster
Extreme poster
Δημοσιεύσεις: 3142

Re: Σαρβάιβορ.

Δημοσίευσηαπό Τλαξκαλτέκος » 23 Φεβ 2021, 20:32

Λαχουρένιος έγραψε:
Τλαξκαλτέκος έγραψε:Και όσες έχουν μείνει ωραίες είναι .
Η σειρά προτίμησής μου είναι Ελευθερίου > κοπέλα πιλάτες > εμπορικό ναυτικό/ναυαγοσώστρια > Σαλιγκαρούδη και μετά οι υπόλοιπες.


Ποια Σαλιγκαρουδη ρε, πας καλα? :sealed: :sealed: Τι ωραιο της βρηκες?

Στο τοπ 3 συμφωνουμε αλλα δεν μπορω να αποφασισω με ποια σειρα πανε. Η Ελευθεριου αν ηταν ενα κεφαλι πιο ψηλη θα ηταν πρωτη ασυζητητι λογω φατσας και κ@λου :D Η Καρολινα εχει ωραια φατσα και ποδια αλλα ειναι πολυ σφιχτερ. Η Μαριανθη σαν συνολο μου αρεσει λιγο παραπανω απο τις αλλες δυο.


Γιατί όχι ; :dunno: Μακριά πόδια , ωραίοι μηροί , ωραίοι γοφοί , λυγερόκορμη , συμπαθητικό στήθος , καλό προσωπάκι ... :angel:
0 .
Τους μεν κενούς ασκούς το πνεύμα διίστησι , τους δε ανοήτους ανθρώπους το οίημα. ( Σωκράτης [ στον Στοβαίο ] )


Επιστροφή σε “Γενική Συζήτηση”